Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3782. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37803781378237833784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

quote:

Orijinalden alıntı: memti

quote:

Orijinalden alıntı: bodrum
    sen nasıl yaptın bu şekilde dostum anlatabilirmisin

birazdan anlatıcam ayarlamaları tam oturtayım zaten dosyalar karmakarışık oldu şimdilik böyle ekran görüntüleri

merakla bekliyoruz hocamm

beklemedeyiz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkandanis

Bana sadece CWM'nin son versiyonunun linkini verebilecek olan var mı? Bir süre stock kernel kullanacağım için CWM ve Super SU'yu ayrı ayrı yükleyip rootlamak istiyorum.

buyur hocam , kendi rom'una uygun olanını bulup ".tar" uzantılı olanını odinden yüklersen stock kernel ile kalıp sadece cwm yüklemiş olursun

PhilZ Touch Recovery: enhanced clockworkmod 6 full touch based recovery
    Pure stock kernel (only ramdisk changes)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1877270

( indirme linkleri 3. mesajda )
  • Onu kurcala, bunu dene derken, bozduk güzelim sistemi. Ful Wipe ile sıfırdan yükleme şart oldu yine.
  • arkadaşlar şu şefaf durum sutatus barı nasıl yapıyoruz yardımcı olacak yokmu ikonlar ise durum çubuğundaki ikonların stock taki gibi kalmasını istiyorum

birde bu wanam 14.4 de bildirim çubuğundaki ikonlar 14.3 deki gibimi acaba öyleyse eğer stock taki gibi nasıl yapabiliriz...

teşekkürler....
  • status bar ı şefaf yapmayı anlatacak bir arkadaş onu bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EM4

Wanamlite ve Neatrom un yeni versiyonları yayınlanmış. Yüklemiş olan var mı aranızda arkadaşlar? Hata felan aldınız mı kullanırken?

Neatrom 4.6 kullaniyorum. Herhangi bir hata daha goremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTANE78

quote:

Orijinalden alıntı: serkandanis

Bana sadece CWM'nin son versiyonunun linkini verebilecek olan var mı? Bir süre stock kernel kullanacağım için CWM ve Super SU'yu ayrı ayrı yükleyip rootlamak istiyorum.

buyur hocam , kendi rom'una uygun olanını bulup ".tar" uzantılı olanını odinden yüklersen stock kernel ile kalıp sadece cwm yüklemiş olursun

PhilZ Touch Recovery: enhanced clockworkmod 6 full touch based recovery
    Pure stock kernel (only ramdisk changes)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1877270

( indirme linkleri 3. mesajda )

Hocam eline sağlık ama sadece CWM lazım bana. Sanırım bu link PhilZ'in kendi konusu, oralarda bir yerde sadece CWM linki de vardır elbet ama şu an vakitsizlikten okuyamadım. Bana sadece CWM linkini verebilirsen duacı olurum sana.
  • quote:

arkadaşlar şu şefaf durum sutatus barı nasıl yapıyoruz yardımcı olacak yokmu ikonlar ise durum çubuğundaki ikonların stock taki gibi kalmasını istiyorum

birde bu wanam 14.4 de bildirim çubuğundaki ikonlar 14.3 deki gibimi acaba öyleyse eğer stock taki gibi nasıl yapabiliriz...

teşekkürler....

Daha 1 sayfa once anlatildi. Arastirin biraz lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

status bar ı şefaf yapmayı anlatacak bir arkadaş onu bekliyoruz...

yok kilit ekranındaki kırılma olayını gideremedim, ekran görüntülerindeki gibi kulanıcam derseniz vereyim linkleri birde wanamlite 14.4 sürümünde denedim haberiniz olsun.
  • quote:

quote:

yok kilit ekranındaki kırılma olayını gideremedim, ekran görüntülerindeki gibi kulanıcam derseniz vereyim linkleri birde wanamlite 14.4 sürümünde denedim haberiniz olsun.

tmm hocam alalım linki
  • quote:

quote:

quote:

tmm hocam alalım linki

-S4 STATUSBAR:

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

DOWNLOAD: httpDOWNLOAD:http://d-h.st/uqu

S4 Duvarkağıtları için Link

Edit>>her ikisinide kullanmak isteyen cwmden flashlayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memti -- 3 Nisan 2013; 18:08:22 >
  • quote:

quote:

hocam link verecektiniz bekliyoruz
  • quote:

verdim mübarek az sabır
  • quote:

quote:

verdim mübarek az sabır

kusura bakma hocam aynı anda yazmışız

son olarak birşey daha sorcam acaba stock romlarda da kullanabilirmiyiz son çıkaz nordiç sürümünde lsn olanda

teşekkürler bu arada....
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

wanam 14.4 çok güzel :))

ya deme oyle daha yeni kurdum ertan sende yeni kurdun bak dayanamıyorum yapmayın gelmeyin üzerime bak ayarları daha yeni düzenledim, yoruldum romdan roma geçmeye

Aynen...

Daha dün bu saatlerde Neat Rom kurdum.

neat wanam farkı ne?

Şimdilik bir fark göremedim.
  • Stock 4.2.2 duyurulmadı mı hala yahu 4.2.2 custom romar çok hızlı, tereyağ'dan bile hızlı Stock 4.2.2 gelse de öyle kullansak Samsung uygulamalarının eksikliği ile güzel olmuyor Custom Romlar.
  • quote:

son olarak birşey daha sorcam acaba stock romlarda da kullanabilirmiyiz son çıkaz nordiç sürümünde lsn olanda

teşekkürler bu arada....

wanamlite 14.4 de son çıkan lsn sürümü olabilir belki ama daha önce stock romda denedim ben çalışmadı nedense yada ben yapamamış olabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

hocam speedmod un hangi versiyonunu kullanıyorsun ? ben bi kere denedim de batarya konusunda pek fark göremedim . Bugüne kadar çok tartışıldı şunun pil ömrü iyi , bu kerneli kurun yok olmadı bunu deneyin , ama gel gelelim hiç birinde gözle görülür bi fark göremedim . İlk sızıntı çıktığı günden bu yana 4.1.2 kullanıyorum ama hiç doğru düzgün pil ömrü sunan bi rom - kernel göremedim .

Standart kullanımda hemen hepsi aynı , yani menüde gezinirken , video izlerken vs.. ama gel gelelim mobil veri ya da wireless aktif olunca kıyamet kopuyor . Speedmod da durum nedir ? mobil data ve wireless aktif olunca speedmod da durumlar nasıl ?

Speedmod 5.3 versiyonunu kurmuştum yenisi 5.7 çıktı onda durum nedir bilemiyorum. Wanamın 14.4ü çıktı onu kurunca 5.7yide denemek istiyorum.

Soruna gelince şu şekilde cavp vereyim.

Wifi-Gps i çok yoğun kullanan biri değilim, sadece işim olduğunda açıyorum işim bitince kapatırım. Telefonumu gece 00:00 - 00:30 gibi kapatır sabat 07:00 de açarım. Günlük yaklaşık 30dk civarlarında telefon görüşmem ve 5-10 da mesajım olur. Sızıntı Jb de dahil JB nin birçok sürümünü kulllandım, şuanda wanam 14.3 (LSE) kullanıyorum. Sızıntı haricinde en fazla 2 gün bataryam gidiyordu, speedmode v5.3 kurduktan sonra bu sürem yaklaşık 4 güne çıktı. Zaten speedmod 5.3 çıktığındada batarya konusunda önerenler vardı topiktede yazılmıştı.

anladım hocam açıklamanız teşekkür ederim , wanam ın durumundan memnun kalmazsam ileriki günlerde deneyebilirim

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

wanam 14.4 çok güzel :))

ya deme oyle daha yeni kurdum ertan sende yeni kurdun bak dayanamıyorum yapmayın gelmeyin üzerime bak ayarları daha yeni düzenledim, yoruldum romdan roma geçmeye

Aynen...

Daha dün bu saatlerde Neat Rom kurdum.

pulstar sen de çok iyi bilirsin wanam candır

Verin coşkuyu verin.

Asıl linki açılmıyor. Romcook'tan da indirmeye güvenemiyorum.

Asıl link IDM'de daha iyi sonuç veriyor.

Du bakalım. Şu şeffaf status bar ve Galaxy S4 hava durumu widget'ı da olacak gibiyse direkt geçeceğim.
  • quote:

quote:

teşekkürler bu arada....

wanamlite 14.4 de son çıkan lsn sürümü olabilir belki ama daha önce stock romda denedim ben çalışmadı nedense yada ben yapamamış olabilirim

bende daha önce stock için yapmıştım olmamıştı ama aynı dosyamıydı bilmiyorum neyse wanamı kurarım cuma akşamı o zaman yapcam

herşey için teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -alikan-

Arkadaşlar kuzenime amerikadan galaxy s2 geldi fakat cihaz amerika versiyonu AT&T çıkışlı ve samsung sgh-i727 yazıyor arkasında.
    Cihaz geldiğinde rootlu geldi 6 aydır o şekilde kullanıyor. Şimdi istediği şey unroot yapıp official rom galaxy s2'nin kendi romunu kurup cihazı fabrika çıkışlı hale getirmek istiyoruz. Root filan kalmasın rom s2'nin kendi orjinal romu olsun istiyoruz. Bununla ilgili yol gösterecek arkadaşlara minnettar oluruz. Öncelikle bu işlemler için neler yapmak gerekli ve official s2 rom nasıl buluruz nerden buluruz nasıl yükleriz yol gösterirseniz çok sevinirim arkadaşlar.

Sammobile.com'a üye olup Firmware bölümüne i727 yazın her versiyonu bulur ODIN'le yüklersiniz.

ODIN programı için link ve anlatım detayları bir sürü sitede ayrıntılı var.
  • 
Sayfa: önceki 37803781378237833784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.