Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: wolvarine5

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolvarine5

çok saol verdiğin bilgi için "noyancelebi" kardeşim..peki download moduna sakabiliyormusun..?o daha da önemli aslında bnm için..birde bu sorunun cevabını senden öğrensem çok mutlu olucam..??

dl moduna sakabiliyormusun derken sanırım yeni rom kurmak icin gerekli recovery mod demek istedin sanırım ben ki,esi baglayıp henız root edemedigim icin diger islemlere bakamadım pazartesiş insaallh ama merakj etme yeni rom yuklemekde problem yok

Aslında tam söylemek istediğim şuydu "noyancelebi" kardeşim,telefon tamamen kapalıyken ; power+menü+ses acma tuşlarına basılı tuttuğunda Recover Moda ; power+menü+ses kısma ise Download moda girmesi lazım..bu işlemler tamamen gercekleşiyormu demek istedim..yani Download mod'dan kastım (tel kapalı iken power+menü+ses kısma) buydu..

evet hocam

Galaxy S2, Root the Dual core monster
    By: Jamie Pert | May 2, 2011 | 0 Comments
    More In: Cell Phone Information, Cell Phones

A lot of you have probably only just got your hands on the Samsung Galaxy S2 i9100, however we have already found out how to root the dual-core powerhouse thanks to a recent guide posted on igyaan.in.
    The procedure is pretty straight forward and requires you to have a PC running Windows, the Samsung Galaxy S2 and a USB data cable. If you have all of this you need to download the Odin Downloader, XWKDD and SuperOneClick (click on the names for the apps to download them).
    To root your Galaxy S2 you must first put your device in USB debugging mode (settings/applications/development/USB debugging) and then reboot your device and boot into download mode (turn off the S2 and turn it on with the volume down, home and power button held down simultaneously. Once in download mode start the ODIN Downloader and connect the S2 to your PC via the USB cable, a few seconds later you should see that ODIN Downloader has found your device.
    You must now tick the �Auto reboot� and �F. Reset Time� boxes and leave everything else, now press the PDA button and select the XWKDD_insecure.tar which you previously downloaded and press start, ODIN will flash the kernal and if all goes to plan your device should reboot (do not remove the USB cable). Once your device boots back up ensure the USB cable is connect and run the SuperOneClick and press root, reboot the S2 again and then you will be rooted.
    As with any rooting procedure you should be aware that you could potentially brick your device and void your warranty so do it at your own risk, if you choose to root your Samsung Galaxy S2 good luck, let us know if all went well in the comments section below.

@yosunkaya tamamdır

evet anladım çok acıklayıcı oldu bu arada bilgin için çok teşekkür ederim "noyancelebi" kardeşim..

NOT:bu arada ben sordum diye denemek istersen,yani Donwload moda girmek için olan tuş kombinasyonunu denersen,Aklında bulunsun çıkmak için pili çıkartıp takman lazım,başka çıkış yolu yok sanırsam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolvarine5 -- 28 Mayıs 2011; 21:56:41 >
  • Ne kadara aldınız hocam ?
  • :)

ebayden su 2 parcayı aldım

case:
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

otg kablo:baglanan hdd yi hafıza kartı gibi gosteren kablo
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 28 Mayıs 2011; 22:02:04 >
  • quote:

selam dostumqAhmet ve senin ismini listeye ekledim

skype icin gerekli dosyayıwww.mega upload.com/?d=3YSNJFYP

e-buddy i burda

baska istedigin appler varsa soyleyebilirsin halletmeye calısırız

win7 de kies te bende sıkıntı cekiyorum

kamera konusunda cok memnunum

Cok sagol listede olmak guzel
  • Arkadaşlar ss nasıl alıyorduk s2 ile?
  • home ve power tusuna beraber bas ve cek alırsın dostum
  • peki dostum alınan ss ler nereye kayıt ediliyor?
  • Uygulamalarda galerinin icinde yani fotograflarinla ayni yere kaydediyor.
  • ya ben yapamıyorum yada benim cihazda olmuyor, ortadaki fiziksel tuşa ve power tuşuna birlikte basıyorum herhangi bir tepki vermiyor
  • Beyler pil boyutları aynı mı I9000 ile kontrol edeniniz oldu mu? Sanırım gelen pil 1650mah.

Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Kiese bağlanmada sorun yaşayan varsa buradaki linkten videoyu indirsin ve izlesin. Büyük ihtimal sorun kalmayacaktır. (Wave konusundan " FuXiN " e teşekkürler)
  • Ufak ufak oyunları yüklemeye başladım, şimdiye kadar yüklediklerim arasında iki oyun çalışmadı NFS Shift ve Nova

Sorunsuz çalışanlar

Asphalt 6: Adrenaline HD (3.99$ orjinal satın aldım s2 için optimize edilmiş)
    Asphalt 5
    Minisuquadran
    Mega jump
    Hero of sparta
    Angry Birds
    Lesgolf2

şimdilik yüklediklerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 29 Mayıs 2011; 1:32:19 >
  • keşke iphone gibi bir tane çıkarsalarda destekleseler çıkardıkları modelleri. 2 ay sonra modasını geçiriyorlar yeni modelini çıkartıp
  • Bende bir kaç tavsiyede bulunayım. En zevk aldığım oyunlar:
    Samurai II: Vengean
    BackBreake (sensörlerle oynanıyor oldukça zevkli ancak galaxy s te 1. versiyonu sağlıklı çalışıyor 2. versiyon sıkıntılı çalışıyor )
    Fast 5 (gameloftun son oyunu)
    Spider Man HD (çok iyi çok akıcı çok sağlam kombolar var)
    Battleheard
    Reckless Racing
    Tabi bitirdiğim oyunları siliyorum aklıma gelmeyenler var bu yüzden. Misal Gameloft un Secred Odyssey veya Aspahlt 6 gibi.

Ekleme: Daha SGS 2 almasam da en kısa zamanda alacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 29 Mayıs 2011; 1:50:24 >
  • millet kullanıcı kulübü açmış biz cihazı daha elimize alamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

Bende bir kaç tavsiyede bulunayım. En zevk aldığım oyunlar:
    Samurai II: Vengean
    BackBreake (sensörlerle oynanıyor oldukça zevkli ancak galaxy s te 1. versiyonu sağlıklı çalışıyor 2. versiyon sıkıntılı çalışıyor )
    Fast 5 (gameloftun son oyunu)
    Spider Man HD (çok iyi çok akıcı çok sağlam kombolar var)
    Battleheard
    Reckless Racing
    Tabi bitirdiğim oyunları siliyorum aklıma gelmeyenler var bu yüzden. Misal Gameloft un Secred Odyssey veya Aspahlt 6 gibi.

Ekleme: Daha SGS 2 almasam da en kısa zamanda alacam.

samurai 2 i verdiğinlinktenindirdim tesekkur ederim..
    bu asphalt 6 ve fast 5 i bulamiyorum.. backbreake bi bakiyim..
    sende varsa zahmett olmazsa bi yere uplayabilirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

ya ben yapamıyorum yada benim cihazda olmuyor, ortadaki fiziksel tuşa ve power tuşuna birlikte basıyorum herhangi bir tepki vermiyor

screencapture var dosyalarimda oraya atıyor .. aynı anda basinca cekiyor bi kac denemede elin alişir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

samurai 2 i verdiğinlinktenindirdim tesekkur ederim..
    bu asphalt 6 ve fast 5 i bulamiyorum.. backbreake bi bakiyim..
    sende varsa zahmett olmazsa bi yere uplayabilirmisin ?

Aspahlt:http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=453&t=200808
    Fast 5:http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=453&t=191575
    Backbreaker:http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=455&t=183440&hilit=Backbreaker

Ayrıca oyun içinhttp://forum.mobilism.org/viewforum.php?f=408 şurayı takip edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra sol üstten arama yapabilirsiniz.

Apahlt 6 yı satın aldım ben burdaki crackli versiyonu denemedim büyük ihtimal çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 29 Mayıs 2011; 12:04:05 >
  • re-strom hocam maalesef o da olmadı kies tanımada :(
  • sgs2 alan arkadaşlar hepinize hayırlı olsun güle güle kullanın. ben almanyadan sipariş ettim gelmesini bekliyorum 600euro diyolar eğer türkiyede satan varsa ve fiyat yakınsa gelmesini beklemeden alabilirim. alan arkadaşlar bu konu hakkında düşünceleriniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.