Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apk ların hepsi uyumludur merak etme dostumsorun sadece bazı gameloft oyunlarında oluyor onuda gameloft sitesinden takip edebilirsin diye dusunuyorum

bu arada bt mouse ile s2 kontrolu :)
  • hocam uyumlu diyorsunda benmi bir hata yapiyorum indirdigim kurdugum apk lar hep hata verdi .. calisan bildigin apk varmi ama dandik oyunlar icin degil soyle elle tututlur gozle gorulur saglam apk ler :))
  • hocam apk dedigimiz zaman herturlu uygulama icin soyledim yuksek kapasiteli oyunlarda sıkıntı olabilir dedim aslında onların ucretlilerinde proplem yok cracklerişnde problem var.

istersen soyle yapalım, sen sorunlu apk nı hotfile a falan yukle birde biz deneyelim
  • hocam yukarda elaman asphalt 6 yi nebiliyim fast 5 samiurai filan hic biri yemedi biraz arastirdim asphalt 5 calisiyormus hd oyunlarin cracklarinde sorun varmis
  • Samurai II çalışıyor olması lazım zaten. Çünkü galaxy s te çalışıyor. root a gerek yok ayrıca forumda GS 2 sahibi biride çalışıyor demişti. Linki burada:http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=447&t=200804

Diğer oyunlar için emin değilim S2 ile uyumlumu değilmi ancak mobilism sitesinde GS2 için uyumlu paketler var. Mesela şunun gibi:http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=459&t=199035 burada galaxy s2 de çalışan gameloft oyunlarını vermişler. Denemek lazım ki yorumlardan sorun yok gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

hocam yukarda elaman asphalt 6 yi nebiliyim fast 5 samiurai filan hic biri yemedi biraz arastirdim asphalt 5 calisiyormus hd oyunlarin cracklarinde sorun varmis

dedim ya hocam
  • arkadASlar biraz foto ekler misiniz telefonla cekilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

arkadASlar biraz foto ekler misiniz telefonla cekilen?

Bu gün Eyüp Pierreloti tepesinde çekmiştim

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Bu da benim ufaklık, akşam evin içinde çektim

Bence kamerası oldukça iyi, özellikle sarsıntı engelleme özelliğinin olması çok güzel olmuş
    HTC Desire da bu özellik olmadığı için çektiğim fotoların büyük bir kısmı bulanık çıkıyordu, S II'de öyle bir sorun yok.
  • diğer konudan gelip salça olayım dedim, Samsung yukarı Kenya bölge bayii olan yakınımın söylediğine göre cihaz aşağı Tanzanya'da çıkmış, Türkiye'de haziranın 5. haftası çıkacakmış, ayrıca t-mobile kontratlı olacakmış, fiyatınıda ne siz sorun ne ben söyliim.
    maşallah Allah nazardan saklasın iyi gidiyosunuz
    Bu telefona da galaxy s gibi root etmeden rom atılıyomu bu arada? Deneyen oldumu rom atmayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

diğer konudan gelip salça olayım dedim, Samsung yukarı Kenya bölge bayii olan yakınımın söylediğine göre cihaz aşağı Tanzanya'da çıkmış, Türkiye'de haziranın 5. haftası çıkacakmış, ayrıca t-mobile kontratlı olacakmış, fiyatınıda ne siz sorun ne ben söyliim.
    Bu telefona da galaxy s gibi root etmeden rom atılıyomu bu arada? Deneyen oldumu rom atmayı.

Haziranın 5. haftası ayın kaçı oluyor acaba?? Benim bildiğim 1 ay 4 haftadır yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernesto__che

quote:

diğer konudan gelip salça olayım dedim, Samsung yukarı Kenya bölge bayii olan yakınımın söylediğine göre cihaz aşağı Tanzanya'da çıkmış, Türkiye'de haziranın 5. haftası çıkacakmış, ayrıca t-mobile kontratlı olacakmış, fiyatınıda ne siz sorun ne ben söyliim.

Haziranın 5. haftası ayın kaçı oluyor acaba?? Benim bildiğim 1 ay 4 haftadır yani.

zamzung tr'ye sormuşlar neden boynun eğri, haziranın 5. haftası demiş.
  • @Ahmet-79

Resimlerin boyutları hiçbirinde aynı değil. Neden acaba?
  • fotograflar cok guzel arkadaslar tebrikler :)

allah bagıslasın hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 30 Mayıs 2011; 0:52:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Baslik guzel olmus
    Bir sey kafama takildi
    Yukarida bir arkadas yazmis telefonun browserinden sikayetciyim diye gercekten cok mu kotu
    Birde her uygulama oyun calismiyor mu galaxy s2 de illaki optimize mi edilmesi lazim
    hocam bana gore sorunlu flashi acinca sayfayi hizli hareket ettirince flash lar birbirine karisio zorlaninca disari atio browser kapanio ve hep mobile acio ama bu bana gore ..benim girdigim siteler farkli seninkiler farkli olabilr ama cozumu buldum sayilir DOLPHIN HD die br browser indordim marketten tam istedigim gibi tavsiye ederim herkeze
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernesto__che

@Ahmet-79

Resimlerin boyutları hiçbirinde aynı değil. Neden acaba?

16:9'lar 6mp'di heralde o yüzden boyutlar farklı olabilir.
  • quote:

Bildiğim iki tane rom var şu anda; bir tanesi rootsuz da atılıyor, diğeri için galiba gerekiyor root.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

fotograflar cok guzel arkadaslar tebrikler :)

allah bagıslasın hocam :)

Elvallah hocam, bu arada resimlerin orjinal boyutu 3.5 mb civarında ve yüklenmesi çok uzun sürüyor o yüzden ekran alıntısı ile boyutlarını düşürdüm e haliyle çöznünürlükte düşüyor
  • Noyan hocam benim icin telefonun hizli olmasi cok onemli ozelliklede internet sitelerini acma hizi sizde kullandiniz bilirsiniz nexus one cok hizliydi bu konuda rica etsem hiz konusunda nexus one ile bir kiyas yaparmisinizyaparmisiniz
  • @Ahmet-79
    Hocam ozaman S2'nin tam performansını göstermiyor bu fotoğraflar. 1-2 tane de olsa orjinal boyutunda yüklerseniz seviniriz hocam

Saygılar..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.