Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ヤシン

Telefon kafasına göre yeniden başlatıyor kendini. Bugün 2 kez yaptı pin soruyor yani yeniden başladıktan sonra?

Banada oluyordu.
    Telefondaki sd kartı çıkartmak lazım.
    Bir süre öyle kullan
  • arkadaşlar buna bakın bence... sanki bilgi eksikliği var gibi limitlerde....

Tüketici Hakem Heyetleriyle İlgili Sınırlar

Tüketici hakem heyetine zorunlu başvuru sınırı 01.01.2012'dan başlayarak 1.161,67 TL,

Büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin alt parasal sınır 01.01.2012'dan başlayarak 3.032,65 TL'dir.

*2012 yılı değerleri, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 22. maddesindeki usule göre Üretici Fiyatları Endeksinde meydana gelen ortalama % 12,58 (oniki virgül ellisekiz) oranında artış esas alınarak belirlenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPeciaL

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Çok teşekkür ederim kardeş yorumunu görmeden önce birkaç kişinin daha düşüncesini alarak S2 den vazgeçmiştim senin yorumunu görünce tekrar doğru karar verdiğime sevindim.

Rica ederim , ben olsaydim senin yerinde az daha idare edip 2012'deki çikacak daha güzel modelleri beklerdim , biraz fiyat artisi olucak ama bekledigine deger bence , 4çekirdekli olmasi bekleniyor 2012'de çikacak olan androidlerin , zaten o zamana kadarda çoktan ICS gelir arc'a , az ics'le takilip sonradan geçersin , bu arada seni uzaktan taniyorum tolyo :D senin zamaninda w810 için akustigin olsa gerek :D öyle diye hatirliyorum , sonuçta MF'ten oldugunu biliyorum :D

Evet Arc a ICS gelince baya güzel olacak bi videoda görmüştüm deneme sürümünü (Arcta) çok güzel olmuş.
    Evet zamanında baya uğraşıyorduk SE modifiye işleriyle cepforum,m.forum,SE Türkiye,FormTR ve burası baya yerde paylaşım yapıyoduk ama o devirler geçti artık Android devri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 28 Aralık 2011; 18:20:13 >
  • Arkadaşlar SSS konumuz büyük ölçüde güncellenmiştir. Şu ana kadar gönderilen tüm sorular eklenmiş ve benim şimdiye kadar çok kısıtlı zamanımda bulduğum 5-10 tane soru cevabıyla eklenmiştir. Konu sürekli düzenlenecektir. Yakında Root, ROM kurulumunu anlatan bölümleri de ekleyeceğim. Sizden soru-cevapları bekliyoruz. Tarafımdan da sürekli yeni sorular cevaplanarak konuya eklenecektir.

Konumuza bekliyoruz. Konu gittikçe gelişiyor ve inşaallah artık tekrar tekrar sorulan soruların önüne geçeceğiz. Sizden ricam bir arkadaşımız soru sorduğunda o sorunun cevabı SSS konumuzda varsa lütfen o konuya yönlendirmenizdir.

Telefonla ilgili sorularınızı sormadan önce bu konuda olup olmadığına bakalım eğer yoksa lütfen sorumuzu SSS konumuzda veya bu konuda soralım. Cevaplandığında veya cevapladığımda tarafımdan konuya eklenecektir.

Ayrıca konuya kullanıcılardan gelen sorular adlı bir bölüm eklenecek ve bu konuda veya SSS konumuzda veya herhangi bir yerde bana/bize gönderilen soru içerikli mesajlar hiç değiştirilmeden direk alıntı yapılarak o bölüme eklenecek ve cevabı da altına yazılacaktır.

Teşekkürler.

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS [Güncellendi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 28 Aralık 2011; 18:24:55 >
  • Selamlar.....
    Girişe 720 yazıyor ya oraya bir +1 rica edecem:) Bugün itibariyle ben de s2liyim.Daha önce xperia neo vardı.Ekran parlaklığı çok tatmin etmedi sattım.Memleket aşırı güneşli,sorun oluyordu..

İlk olarak bakmam gereken bir sayfa var mı yukarıda SSS adresinin dışında?

Ayrıca telefon için ekran ve kasanın da birleştiği yerleri kapatacak şekilde bir kılıf arıyorum.Tavsiyeleriniz var mı?Kılıf önemli benim için tozlu ortamdayım genelde o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

Selamlar.....
    Girişe 720 yazıyor ya oraya bir +1 rica edecem:) Bugün itibariyle ben de s2liyim.Daha önce xperia neo vardı.Ekran parlaklığı çok tatmin etmedi sattım.Memleket aşırı güneşli,sorun oluyordu..

Ayrıca telefon için ekran ve kasanın da birleştiği yerleri kapatacak şekilde bir kılıf arıyorum.Tavsiyeleriniz var mı?Kılıf önemli benim için tozlu ortamdayım genelde o yüzden

Ben kılıfı, Samsung mağazasından aldım. Adını bilmiyorum maalesef.Ama kesinlikle çok kaliteli ve güzel bir kılıf. forum İstanbul Samsung'dan almıştım. Siyah bir kılıftı.Arayıp sorabilirsiniz.

yesilcin.com a bakabilirsiniz. Oradaki önemli bilgilerin bir kısmı bu SSS konusunda var zaten.Oraya da göz attınız mı daha bir şeye bakmanıza pek gerek kalmaz. SSS konusunu sürekli takip edin. Daha pek çok şey eklenecek bir sürü yeni bilgi eklenecek siz şimdi konuyu baştan aşağı okuyun zaten çoğu şeyi öğrenmiş olacaksınız. Konuyu takibe devam... Tabi bu konuyu da takip edin burada da güzel şeyler paylaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 28 Aralık 2011; 19:49:42 >
  • Nomadcry pm hocam

ayrica yesilcindeki bilgilerin cogu burada var demeyelim lutfen :) 2700 konu var orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 28 Aralık 2011; 19:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Selamlar.....

Ben kılıfı, Samsung mağazasından aldım. Adını bilmiyorum maalesef.Ama kesinlikle çok kaliteli ve güzel bir kılıf. forum İstanbul Samsung'dan almıştım. Siyah bir kılıftı.Arayıp sorabilirsiniz.

yesilcin.com a bakabilirsiniz. Oradaki bilgilerin çoğu bu SSS konusunda var zaten.Oraya da göz attınız mı daha bir şeye bakmanıza pek gerek kalmaz. SSS konusunu sürekli takip edin. Daha pek çok şey eklenecek bir sürü yeni bilgi eklenecek siz şimdi konuyu baştan aşağı okuyun zaten çoğu şeyi öğrenmiş olacaksınız. Konuyu takibe devam... Tabi bu konuyu da takip edin burada da güzel şeyler paylaşılıyor.

Evet,hem burda hem de sssde olacam...

Aldığın kılıf ekranın kasayla birleştiği noktları da kapatıyor mu? aralardan toz sızmaması için...
  • Arkadaşlar,
    Mediamarkt'tan 24 liraya hama marka hard cover kılıf aldım ve çok memnunum. Kılıf arayanlara bir alternatif sunmak istedim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Selamlar.....

yesilcin.com a bakabilirsiniz. Oradaki bilgilerin çoğu bu SSS konusunda var zaten.Oraya da göz attınız mı daha bir şeye bakmanıza pek gerek kalmaz. SSS konusunu sürekli takip edin. Daha pek çok şey eklenecek bir sürü yeni bilgi eklenecek siz şimdi konuyu baştan aşağı okuyun zaten çoğu şeyi öğrenmiş olacaksınız. Konuyu takibe devam... Tabi bu konuyu da takip edin burada da güzel şeyler paylaşılıyor.

Evet,hem burda hem de sssde olacam...

Aldığın kılıf ekranın kasayla birleştiği noktları da kapatıyor mu? aralardan toz sızmaması için...

Evet kapatıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

Nomadcry pm hocam

ayrica yesilcindeki bilgilerin cogu burada var demeyelim lutfen :) 2700 konu var orada

Hocam onu biliyoruz herhalde kastettiğim işe yarayacak önemli konulardı. Ki hala yarısı bile etmez SSS konusu. Daha çok yeni.Sürekli güncelleniyor. Gittikçe dev bir konu haline gelecek. Yoksa yesilcin deki herşeyi konuda bulmaları tabiki imkansız. Zaten konuda büyük ölçüde yesilcin den yararlandım. Allah sizden razı olsun
  • bugun ıtıbarıyle siyah s2 sahibiyim :) uyelere yazarsanız sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

quote:

Orijinalden alıntı: bkn131

quote:

Orijinalden alıntı: bkn131

Arkadaşlar, telefondaki rehberi google hesabına yedeklemek istedim, yedekledim fakat sonra birkaç değişiklik yaptım, tekrar yedekleyeyim dedim, daha öncekilerle karışmasın diye, google hesabındakileri sildim, tekrar yedekleyeyim derken senkronize etmeden ötürü telefondakileri sildi. Nasıl kurtarabilirim numaraları? Lütfen yardım edin.

Arkadaşlar buldum, google böyle durumlar için bir kurtarma servisi yapmış sayesinde kurtardım, iyi forumlar herkese...

Kardes nerde bu servıs bı tarıf edermısın

Pcden gmail hesabınıza girip rehber bölümüne geçin bütün isimlerin üstündeki seçeneklerin sonunda "daha fazla" yazıyor, oraya tıkladığınızda "kişileri geri yükle" diye bir seçenek var, buradan açılan bölümde gerçekleştirebiliyorsunuz geri yüklemeye iki önemli detayı var, en fazla 30 gün geriye alabiliyorsunuz ve geri yüklemek istediğiniz senkronizasyonun zamanını bilmeniz gerekiyor. Benim başıma ilk defa geldiği için bu olay deneye deneye tutturdum.

Düzeltme: Alıntı hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkn131 -- 28 Aralık 2011; 20:25:29 >
  • Sayı hala 720. Beni de ekleyin dedim 721 işte

Ben de daha önce momax kullanmıştım gerçekten parasını hak ediyordu... s2 için de buldum ve aldım
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s2-momax-pro-icase-silikon-kilif-49432067

Ayrıca telefonda sanırım 1 ölü pixel var programla filan hallolmaz değil mi ?
  • Arkadaşlar bu cihazı alıcam bu hafta fakat alırken bana root edip versinmi yoksa aldığım gibi kullanayımmı? root ederse hangi sürümünü fln yüklesin?

Not: İlk defa samsung kullanıcam.
  • beyler bluetooth dosya aktarım hızı çok yavaş 24 mb lık dosya 10 dakikadan fazla sürdü bu normalmi
  • ARKADAŞLAR DOKUNMATİK SORUNU YAŞAYAN VAR MI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spanchalus

ARKADAŞLAR DOKUNMATİK SORUNU YAŞAYAN VAR MI ?

Ne gibi bir sorun? Cihazın dokunmatiği çok iyi. iphone 4s ile kıyasladım hiç bir fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wafwaf

Arkadaşlar bu cihazı alıcam bu hafta fakat alırken bana root edip versinmi yoksa aldığım gibi kullanayımmı? root ederse hangi sürümünü fln yüklesin?

Not: İlk defa samsung kullanıcam.

Arkadaşlar kimsenin bilgisi yokmu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: end_of_beginning

quote:

Orijinalden alıntı: spanchalus

ARKADAŞLAR DOKUNMATİK SORUNU YAŞAYAN VAR MI ?

Ne gibi bir sorun? Cihazın dokunmatiği çok iyi. iphone 4s ile kıyasladım hiç bir fark yok.

YOK DOSTUM SORUN YAŞADIĞIMDAN değil, almayı düşünüyorum da, sorun yaşayan var mı diye merak ettim. Malum DOKUNMATİK çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

Arkadaşlar 250mb paketi kullanıyorum Turkcell'in yeterli olur mu pek fazla telefondan nete giren biri değilim.Anca facebook twitter falan.Birde spor için kol bandı kullanan var mı ?

Aslında turkcell'in 500mb lık tarifesi olsa süper olacak ama malesef yok, bende 250mb yeter mi diye düşünüyorum kendi kendime, sonuçta telefon arkaplanda veri harcıyor devamlı olarak. 1gb alıcam ama ona da o kadar para vermek istemiyorum, şu 3 ay 9tl'lik tarifeyi keşke kullanabilseydim.

Arkadaşlar, ne kadar fatura ödediğinizi bilmiyorum ama İndirimli Full Paket var, 12 ay taahütlü. 1000 dk. 1000 sms 1 gb internet 59 tl. ben aboneyim. Bence gayet uygun. Birde 3g wacth dog programını kurarsanız veri alışverişinizi takip edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.