Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar siyahkerneldeki lulzactive ve smartass scallingleri aralarindaki fark tam olarak nedir?
  • arkadaşlar galaxy s2 almak istiyorum.ankarada telpa-başarı yada c5 garantili mağazadan alabileceğim 1600 tl ye kadar satan bildiğiniz bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

arkadaşlar galaxy s2 almak istiyorum.ankarada telpa-başarı yada c5 garantili mağazadan alabileceğim 1600 tl ye kadar satan bildiğiniz bir yer var mı ?

bende telpa garantili var. toplam 60 tl lik 2 tane kılıfı içinde 1300 tl ye satıyorum. 15.10.2011 vatan pc faturalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: ali_kayhan13

Ben de dün itibariyle cihazı kullanmaya başladım ancak telefon dünden bu yana bir defa ara yüzdeyken, 3-4 defa da çeşitli uygulamalardayken donup kaldı. Hiçbir tuş işlemiyordu. Mecbur pili çıkardım ya da power tuşuna uzun uzun basarak hallettim.

Buna ek olarak İngilizce forumlarda arattığım ve Sleep of Death (SOD) denen bir sorun da yaşıyorum. Diyelim telefonu kullanmıyorum, ekran kapanıyor. Daha sonra yine hiçbir tuş işlemiyor telefonda. Bu sorun da 4-5 defa olmuştur dünden beri. En son Load Monitor diye bir uygulama yükleyin yazmışlar yabancı forumlarda, onu yükledikten sonra henüz bu sorunu yaşamadım ama kimi yerlerde de sorunun ana kartta olduğunu belirtip değişim isteyin diye belirtmişler.

Ayrıca gece telefonu prizden şarj edeyim dedim. Kapatıp şarja taktım. Sabah uyandığımda ekranda ilk gelen Samsung Galaxy SII yazısı sürekli gidip geliyordu. Yani telefon açılmak istiyor da açılamıyor gibi.

Telefonu Vatan Bilgisayar'dan alındığı gibi kullanıyorum. Bir tek Android 2.3.5'e update ettim KIES üzerinden o kadar. Ama 2.3.3'te de 2.3.5'te de bahsettiğim sorunları yaşadım.

Bu üç sorundan herhangi birilerini yaşayıp da yardım etmek isteyen olursa sevinirim arkadaşlar.

ßen senin yerinde olsam direk değişim isterdim bu vatan bilgisayar ile ilgili şikayetler çoğalmaya başladı oldum olası pek sevemedim zaten hiçbir alışverişimde olmadı biçok arkadaşın aksine ben hepsiburadayı daha çok seviyorum telefonumu da ordan aldım zaten nazar değmesin gayette memnunum :)

Dün yukarıdaki sorunlardan bahsetmiştim, şimdi daha vahim bir şey keşfettim. Bana Vatan Bilgisayar'dan sıfır diye satılan telefon meğer önceden başka birine satılmış, hatta teknik servise bile gitmiş.

Bugün IMEI numaramla Samsung Servis Merkezlerinin birinde araştırma yaptığımda telefonumun daha önce o serviste tamir gördüğü sonucuna ulaştım. Aradım, teyit ettim, telefon bana satılmadan 1 ay önce o servisten tamir sonrası çıkışını yapmış. IMEI aynı, tamire gönderen Vatan Bilgisayar. Sordum, bu durum normal mi diye, cevap tabii ki hayır.

Sonuç olarak Vatan Bilgisayar daha önce sattığı ve daha sonra iade aldığı tamir görmüş bir telefonu bana sıfır diye satmıştır.

Şimdi servis merkezinden resmi ve tarihli tamir kaydı aldım, fatura ve tüm belgelerle gidince akşam Vatan Bilgisayar ne yumurtlayacak bakalım.
  • Telefon kafasına göre yeniden başlatıyor kendini. Bugün 2 kez yaptı pin soruyor yani yeniden başladıktan sonra?
  • Arkadaslar teli yeni aldim neti actigimda 3g geliyo sonra h oluyo geri 3g neden boyle ne anlama geliyo ve hangisi daha hizli sabutleeme gibi bir sansim varmi birinde?
  • @sempatik_gara bu bi sıkıntı değil anlık olarak bağlantılardaki farklılıklara göre yani baz istasyonunun verdiği 3g sinyalinin gücü ve bant genişliği ile alakalı. o bi sıkıntı çıkarmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceng41

arkadaşlar delikli kılıf mı önerirsiniz[Kaliteli Deliklik Kılıf göremedim şuana kadar ebaydan alışveriş yapamıyorum] yoksa sadece clear coat ile telefonu kaplamam yeterli olur mu fikrinizi öğrenebilirmiyim

@sayın caglar fikrinizi öğrenebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IamLEGEND* -- 28 Aralık 2011; 15:38:26 >
  • quote:

quote:

quote:

Ben de dün itibariyle cihazı kullanmaya başladım ancak telefon dünden bu yana bir defa ara yüzdeyken, 3-4 defa da çeşitli uygulamalardayken donup kaldı. Hiçbir tuş işlemiyordu. Mecbur pili çıkardım ya da power tuşuna uzun uzun basarak hallettim.

Buna ek olarak İngilizce forumlarda arattığım ve Sleep of Death (SOD) denen bir sorun da yaşıyorum. Diyelim telefonu kullanmıyorum, ekran kapanıyor. Daha sonra yine hiçbir tuş işlemiyor telefonda. Bu sorun da 4-5 defa olmuştur dünden beri. En son Load Monitor diye bir uygulama yükleyin yazmışlar yabancı forumlarda, onu yükledikten sonra henüz bu sorunu yaşamadım ama kimi yerlerde de sorunun ana kartta olduğunu belirtip değişim isteyin diye belirtmişler.

Ayrıca gece telefonu prizden şarj edeyim dedim. Kapatıp şarja taktım. Sabah uyandığımda ekranda ilk gelen Samsung Galaxy SII yazısı sürekli gidip geliyordu. Yani telefon açılmak istiyor da açılamıyor gibi.

Telefonu Vatan Bilgisayar'dan alındığı gibi kullanıyorum. Bir tek Android 2.3.5'e update ettim KIES üzerinden o kadar. Ama 2.3.3'te de 2.3.5'te de bahsettiğim sorunları yaşadım.

Bu üç sorundan herhangi birilerini yaşayıp da yardım etmek isteyen olursa sevinirim arkadaşlar.

ßen senin yerinde olsam direk değişim isterdim bu vatan bilgisayar ile ilgili şikayetler çoğalmaya başladı oldum olası pek sevemedim zaten hiçbir alışverişimde olmadı biçok arkadaşın aksine ben hepsiburadayı daha çok seviyorum telefonumu da ordan aldım zaten nazar değmesin gayette memnunum :)

Dün yukarıdaki sorunlardan bahsetmiştim, şimdi daha vahim bir şey keşfettim. Bana Vatan Bilgisayar'dan sıfır diye satılan telefon meğer önceden başka birine satılmış, hatta teknik servise bile gitmiş.

Bugün IMEI numaramla Samsung Servis Merkezlerinin birinde araştırma yaptığımda telefonumun daha önce o serviste tamir gördüğü sonucuna ulaştım. Aradım, teyit ettim, telefon bana satılmadan 1 ay önce o servisten tamir sonrası çıkışını yapmış. IMEI aynı, tamire gönderen Vatan Bilgisayar. Sordum, bu durum normal mi diye, cevap tabii ki hayır.

Sonuç olarak Vatan Bilgisayar daha önce sattığı ve daha sonra iade aldığı tamir görmüş bir telefonu bana sıfır diye satmıştır.

Şimdi servis merkezinden resmi ve tarihli tamir kaydı aldım, fatura ve tüm belgelerle gidince akşam Vatan Bilgisayar ne yumurtlayacak bakalım.

Gercekten cok şerefsizmiş bunlar ya bunları mahkemeye vereceksin.Ben oralardan alışveriş yapmam bu olayı herkese anlatmak lazım sorun çıkmasa haberiniz olmayacak.Olaya bak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLoft

quote:

Orijinalden alıntı: EAGLE-X

samsung web sayfasındaki ürün desteği bize ulaşın kısma, aşağıdaki mail ve fotoğrafları gönderdim bakalım ne cvp gelecek.

"Samsung galaxy s2 telefonumu alalı yaklaşık 5 ay oldu, 2. ayda ekranın etrafındaki gri çerçevenin üstündeki boyanın döküldüğünü, alttan siyah ve beyaz kısımların çıktığını fark ettim. Başlangıçta pek ciddiye almasam da şu anda çerçevenin 3 ayrı yerinde boya dökülmesi mevcut. 1700 lira gibi bir fiyatla en pahalı telefonlardan olan ve kalite olarak da piyasanın en iyisi olduğu iddia edilen bir telefonun çok kısa bir sürede bu hala gelmesi, boyasının dökülmesi normal midir? bu çerçevenin garanti kapsamında değişimi yapılır mı ve serviste geçireceği süre ne kadar? bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim, iyi çalışmalar. not: fotoğraflar ataçlı."

güzel kardeşim;
    ben telefonu mayıs sonunda aldım, 4 ay plaj ortamında kullandım. telefon defalarca elimden düştü, hatta geçen ay bir şelale de kayalıklarda 2 metre mesafeden düştü ama buna rağmen kasada ne ezilme ne de boya döküntüsü oluşmadı.

ikimiz de 1700 tl lik telefon kullanıyoruz ama ben "telefon çok dayanıklı" derken sen "dandik malzeme" diyorsun..

çevremde 3 kişide de var bu cihazdan. hiç kimsede yaşadığın sorunları gözlemlemedim..

sanırım kullanıma dayalı bir sorun yaşıyorsun...

telefonu taşıdığın yer, metaller ile teması v.s v.s herşey olabilir..

ancak genele yansımayan bu olay için malzeme kalitesi konusunda tecrübelerime dayanarak harika olduğunu soyleyebilirim.

hocam telefonun nasıl düştüğüde çok önemli bende defalarca düşürdüm bir iki göze batmayan çökme var kasada kardeşimde de var aynı telefon o bir kere düşürdü ama sağ üstü ciddi bir biçimde ezildi malzeme kaliteli ama yerle olan temas şekli dahada önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonavrupali17

quote:

quote:

quote:

Gercekten cok şerefsizmiş bunlar ya bunları mahkemeye vereceksin.Ben oralardan alışveriş yapmam bu olayı herkese anlatmak lazım sorun çıkmasa haberiniz olmayacak.Olaya bak ya

tıpatıp aynı sorunu bende yaşadım vatanla. bugün mahkemeye gittim 260 tl dava açma masrafı istediler avukatta 600 tl istedi. Bende vazgeçmek zorunda kaldım. 1000 Tl nin üzerinde olduğu için sadece dava açabiliyosun hakem heyeti falan işlemiyo. Vatan bilgisayarı allah a havale ettim. Hakkımı helal etmiyorum
  • imeinin tamir bilgisine nereden ulaştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

imeinin tamir bilgisine nereden ulaştınız?

Destek Bilişim arıza takip sisteminden:http://www.destekwega.com/CustomerService/EndUser/ViewOrder.aspx

Vatan Bilgisayar'dan Samsung cihaz alanların burayı kontrol etmelerini tavsiye ederim. Çünkü kendilerine gelen cihazları Destek Bilişim'e gönderiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz kundera -- 28 Aralık 2011; 17:14:22 >
  • Beyler en ucuza güvenilir garantili samsung galaxy s2 yi nereden alabilirim ?
  • https://market.android.com/details?id=com.sadegames.pisti

arkadaşlar markete bugün yeni bir pişti geldi. hazırlayanlar arkadaşlarım, çok rica ettim batak okey ve pişti için, önce sadece iphone için yazacaklardı ama beni kırmadılar önce androide geldi şuan online değil ama reklam tıklama oranına göre (kesinlike virüs falan yoktur garantiyi ben veririm) ve indirme oranına göre online yapacaklar ve uygulama yapacaklar.. herkesin desteklemesini rica ediyorum , androiddeki türkçe uygumala azlığına son vermek için böyle arkadaşları desteklemek lazım önerilerinizede dikkate alacaklardır.. bu arada oyun son derece stabil ve hızlı, ses efektleride gayet iyi, denemenizi öneririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkedi

https://market.android.com/details?id=com.sadegames.pisti

arkadaşlar markete bugün yeni bir pişti geldi. hazırlayanlar arkadaşlarım, çok rica ettim batak okey ve pişti için, önce sadece iphone için yazacaklardı ama beni kırmadılar önce androide geldi şuan online değil ama reklam tıklama oranına göre (kesinlike virüs falan yoktur garantiyi ben veririm) ve indirme oranına göre online yapacaklar ve uygulama yapacaklar.. herkesin desteklemesini rica ediyorum , androiddeki türkçe uygumala azlığına son vermek için böyle arkadaşları desteklemek lazım önerilerinizede dikkate alacaklardır.. bu arada oyun son derece stabil ve hızlı, ses efektleride gayet iyi, denemenizi öneririm..

indirdim hocam. Kesinlikle türkçe uygulamaları destekliyorum.
  • Yesilcine de koyalim dostum bunu
  • hocam koydum hemen ,sizinde türkçe uygulamaları desteklediğinizi biliyorum, okeyde hemen yakında geliyor, merak etmeyin uygulamayı güncel tutacaklardır yoksa hemen ekşirim başlarına :) desteğiniz için teşekkür ederim, beni mahcup etmediğiniz için, çünkü cidden adamları iphone dan androide zor geçirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

Beyler en ucuza güvenilir garantili samsung galaxy s2 yi nereden alabilirim ?

Telpa veya basari garantili olduktan sonra nerden aldigin onemli degil pek. Dogubankta 1450ye birakiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellman406 -- 28 Aralık 2011; 17:38:08 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

imeinin tamir bilgisine nereden ulaştınız?

Destek Bilişim arıza takip sisteminden:http://www.destekwega.com/CustomerService/EndUser/ViewOrder.aspx

Vatan Bilgisayar'dan Samsung cihaz alanların burayı kontrol etmelerini tavsiye ederim. Çünkü kendilerine gelen cihazları Destek Bilişim'e gönderiyorlar.

bende cihazımı vatandan almıştım.imeimi girdim.sonuç bulunamadı yazdı
  • 
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.