Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çalışma mantığını bilmiyorum ama pile bir etkisini hissetmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • high-fidelity kullanıcısına yanıt
    Wifi olan yerde wifi kullanırsanız daha az pil harcarsınız.

• Bu sarj olayi benim de kafama takiliyor. Evet telefon tam gunu cikartiyor ama ortalama ekran surem 5-6 saat arasi oluyor genelde. Eger wifi agirlikli calisirsa 6 saat civari 4g agirlikli calisirsa 5 saat civari aliyorum. Yuksek performans ve optimize modlari denedim. Kullanmadigim uygulamalar uyku modunda. Telefonum s10 plus. Gunu cikardigi icin memnun mu olmaliyim yoksa ekran sureme takilmali miyim karar veremiyorum

• Ekran altı ön kameralı cihazlar geliyor. 1.55 dk. 2.20 dk. arasına dikkat.

S10 ailesinde EX işlemcili avrupa versiyonu tam Fail durumunda. Almış olanlar güle güle kullansın demek istiyorum ama bir çoğu maalesef gülemiyor kamera, pil ve oyun performansı yüzünden.

Elimdeki 2.5 yıllık pili bitik haldeki S7 Edge ile oyun oynayarak 5 saat ve üzeri kullanım alıyorken S10 serisinde bu düşük süreler kabul edilir gibi değil. Resmi olarak satışı olsa One Plus 7 pro düşünmeden alırdım.

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Belki öyle yaparım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Selam millet az önce 2 tane gece fotoğrafı çektim bence süper görünüyorlar Ekliyorum. Biri geniş açı ayrıca orda foto çekerken 3 tane kız geldi bize de fotoğraf çekebilirmisin sordu birisi olur dedim. Birisi ipon verdi bana karanlıktı tam anlayamadım zannedersem ipon 8 büyük olandı. 3 tane resim çektim ister inanın ister inanmayın kızlar görünmüyordu 3 tane gölge. Verdim telefonu bakıp güldüler sevindiler niye bilmiyorum

Güncel bir cümle ile yorumlayacağım resimleri...

Şu resimleri beğenmeyen de ne bileyim...

• Son güncellemeden sonra pil bende çok kötü

• Telefonun içinden çıkan kulaklığın silikonunu nasıl çıkarabiliriz? Zorlarsam yırtacağım diye korkuyorum.

• iphone 5s kullanıyorum bataryası, kamerası ve depolaması (16gb ☹️) yeterli gelmemeye başladı. s10e almayı düşünüyorum bütçem sadece buna yetiyor fakat sayfalarca kötü yorum okudum kafama takıldı çünkü ios kullanırken bir telefon alıp yıllarca sorunsuz kullanmaya çok alıştım. Bu açıdan s10e hakkında bana bilgi verebilecek varsa çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2to2 2 kullanıcısına yanıt
    S10E kullanıyorum. iPhone 8'den geçmiştim bu cihaza. Tamam görüntüsü olsun kamerası olsun çok güzel ama şu batarya ve bildirim olayı insanın canını sıkıyor. Tekrardan iPhone alasım var. Yazılımla halledilebilir belki bu sorunlar ama şu an bi çözüme ulaşmış değil. Bence macera arama. Apple'dan şaşma sen. Al bi iPhone 8 ya da XR keyfini sür hocam. Senelerce kullanmaya devam edebilirsin.

• Hocam öncelikle yorumun için teşekkürler. yemin ediyorum şu şekilde 2-3 yorum daha gelirse gidip direkt iphone 8 alacağım fiyatı da s10eye yakın. 5s i aldığım yıllarda android gerçekten çok kötüydü. Kağıt üstünde s10e çok iyi gözüküyor belki dedim bi ihtimal android düzelmiştir ama anlaşılan hala istediğim seviyeye gelmiş değil.

2-3 yorumu da beklemene gerek yok git al kullanmaya başla hemen 😅 İki cihazı da kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. Kullandıkça, seneler sonra duanı alırım 😅

• Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Korkma zor çıkıyor, çek iyice. Takması da zor

• S10 sahibi arkadaşlar telefonlarınızın arkasına mat jelatin veya Avm lerin alt katlarında yapılan 360 korumaların mat versiyonunu yaptıran varsa resmini çekip buraya atabilirmi rica etsem
  • S10 Plus artık fabrika çıkışı jelatin öldü diyebilirim. Parmak izi sıkıntısı olmayan ekran jelatini önerebilir misiniz?
  • Tamamdır hocam teşekkürler

• S10 veya s10 plus dual sim kullanan arkadaslar varsa bir sorum olacak. Bir hattan gorusme yaparken diger hatti gorusmeye kapatiyor mu? Bu benim icin elzem bir durum, note 9 kullaniyorum kendi icinde yonlendirme var ama hem arama gec dusuyor hemde kayitli olmayan numara aradi mi hangi hattan arandigi belli olmuyor.. Eger s10 veya s10 plus da varsa bu ozellik hemen satip alacam iki telefon tasimak bazen zor oluyor..

7'den geçtim. iPhonelarda çoğu şeyi kaydırarak yapıyordun bunda her yere tıklaman lazım ona alışması biraz zaman alacak gibi. 3D Touch'u biraz özleyebilirsin. Bildirimlere alışmada bir sorun yaşamadım ama denetim merkezi ne kadar kısıtlayacı olsa da daha pratik gibiydi. Ama telefonu özelleştirmeye henüz başlamadım, bunlar çözülür gibi geliyor. Ek olarak iphone'un geri kalmış donanımı da canımı sıkıyordu artık. 1080p görüntü bile veremiyordu telefon. Sonra düşündüm genelde video izliyorum ve müzik dinliyorum; geçeyim bari diye. 3.5mm jack mevcut ve bluetooth için aptX bağlantı sağlanabiliyor olması beni cezbetti. Ekran boyutu da son derece tatmin edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Son güncellemeden sonra pil bende çok kötü
    Son güncelleme ile bataryaya tam darbe yaptılar :)) Eski sürümü mumla aratıyor..
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.