Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen katılıyorum, insanların gerçek anlamda ne istediklerini bilmemelerine vererek çok rahatsız edenleri engellemek en doğrusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bu mesaj silindi.
    Sony öldü HTC öldü huwehuwe can çekişiyor haberin yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yararlı bilgiler paylaşılması için telefonun yararlı olması gerekmez mi ?

Telefon değiştirin diyen yok eleştiri yapıldığın da böyle bir şeyin konuşulmasını dahi istemeyen bir guruh var. O guruh ister ki telefon yağ gibi akıyo yea, süper, maşallah harika yazalım. Keşke böyle olsa da yazabilsek ama bir kaç kişinin istediğine haraket etmek zorunda değiliz.

Şikayet edicekmiş, et şikayet. hakaret mi var? Kötü söz mü var ? Gayet telefon hakkında olumsuz deneyimleri paylaştık. Geri sayfalarda olumlu yönleridr paylaştım. Olumlu olan taraflarını artık tüm telefonlar sağlıyor. Önemli olan senelerin deneyimi olan bir markanın idda ettiği kadar yada vaadettiği kadar iyi nir telefon sunamaması.

Buraya gelip elindeki telefonla ev sahibi gibi davaranamazsın. İsteyen istediğini yazar, isteyen de cevap verir. Neden rahatsız oluyorsun? Hangi faydalı bilgilerden yararlanmak istiyorsun? Soru sor bilen varsa zaten yazar. Benim anlamadığım nokta budur. Bir telefon alınca başlık sahipleniyor adamlar.
    Sizin yazdıklarınıza göre insanlar telefon alıyorlar. Bende gördüğüm anda uyarıyorum insanları. En azından satın almadan önce başına gelecekleri bilsinler.

Telefon hakkında olumsuz yorum alınca huzurun kaçıyorsa eğer bu konuyu öncelikle aile hekimi ile görüşmelerini ve onun yönlendirmesiyle haraket etmelerini tavsiye ediyorum.
    Burası özgür platform. Kişisel atışma veya hakaret boyutu olmadığı müddetçe insanlar fikirlerini yazabilirler.
    İncelemeleri paylaşmayın bana, buraya bir inceleme atarım. Herkes bu telefonu alıp,bu başlığa gelip küfür ederler.

Engelleyin diyerek genelleme yapıyor. Yazdıklarıma da ilk alıntı yapan kendisi. Engelle okumak istemiyorsan. Ne tatava yapıyorsun. Konuyu da takip edeceğim. Kullanmasam da yeni almak isteyenler soru sorduklarında deneyimlerimi paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jocabonita -- 16 Haziran 2019; 18:49:57 >

• high-fidelity kullanıcısına yanıt
    Hocam dik durması sürekli rahatsız etmiyor mu sizi birde düz yatabilen modeli var pg950 modeli var ama sanırım 2017 model. Bu aldığımız 2018 model siz çok araştırdım demiştiniz o modele de bakmışıydınız.

• Evet o modele de bakmıştım. Bu son çıkan kablosuz şarj cihazi Samsung'un. Dik durması rahatsız etmiyor açıkçası. Bu arada dediğiniz modele göre de daha ufak.

Aynı zamanda deri kaplama değil ürün fakat kaliteli yumuşak plastikten bir yapısı var.

Teşekkürler hocam. Attığınız linkten aldım kupon da vardı iyi denk geldi. Gelince burada paylaşırım deneyimleri. Artık sürekli cihaz kötüleyip konuyu baltyalayanlardan bıktık gerçekten.

• Hayırlı olsun. Ben epey araştırdım orijinal bir tane bulmak için öyle buldum o ilanı. Sizin işinizin de görülmesine sevindim.

Cidden bıktık. Engelleyip şikayet edebilirsiniz ben şahsen öyle yaptım.

• koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    Şimdiki hallerinden bahseden kim

Engellemezsen hatırım kalırdı

• Eskilerden al 1 tane ozaman resim çeker müzik dinler PUBG oynarsın donmadan

• Eleştiriye tahammülü olmayan guruh, ne diye şikayet edeceksiniz? Telefonumu kötülüyorlar diye mi :)))

Bu başlıkların amacı telefon hakkında güzel sözler olarak güncelleyelim herkes günlük özlü sözlerini yazsınlar.

Şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinarliokan

ŞARJ KONUSU;
    Şarjınız uzun, veya kaliteli gitsin istiyorsanız, yapmanız gereken şeyler çok basit. Çözüm garanti.

1- Kutudan çıkan hızlı şarj adaptörü kullanmayacaksın, normal samsung şarj aleti kullanın, hızlı şarj pil kalitesini öldürüyor, daha hızlı doldurduğu gibi daha hızlı boşalıyor. Normal şarj ile uçurum yok arada süre olarak gayet hızlı doluyor.
    2- Ayarlardan hızlı şarj et tercihini kapatacaksın.
    3- Nadir kullandığın uygulamaları uyku moduna alın, hiç kullanmıyorsan devredışı bırak..
    4- Allways On Display ekranı sürekli açık değil, dokunduğunda açık yapın. İstersen tamamen kapat, sana kalmış.
    5- Güç tasarrufu maksimum "optimize" de olsun. İstersen "orta düzey güç tasarrufu" yapıp ve seçeneklerden sadece "arka plan verilerini kısıtl"yı seçersen çok daha uzun gider. Etkileyen de büyük birşey olmaz.
    6- Ekran parlaklığı içerde %30, dışarda %60yi geçmeyecek. Ekran süresi olarak asıl şarjı yiyen bu lanet çünkü. Hem de "Burn In" veya "Amoled Yanığı" riskin minimum olur. Otomatik ekran parlaklığı seçmeyin, çünkü fazladan parlaklık veriyor ve sensör hep devrede olduğu için şarj daha çok gidiyor.
    7- Ekran süresi maksimum 1 dakika yapın. 30 saniye yaparsan daha uzun gider.
    8- Telefonu gece modunda kullanın, beyaz ekran pixellerin daha fazla çalışması anlamına geliyor.
    9- Gereksiz yere telefonu güncellemeyin. Her güncelleme gereksiz yük ve şarj kalitesini bilinçli aşındıran yazılımlarla geliyor. Değiştiren de hiçbirşey olmuyor, sırf güncellemek için güncelliyoruz. Güncelleme geldiğinde araştırın ne gibi yenilikler gelmiş, sizin için büyük bi değişim veya yenilik varsa güncelleyin. Yoksa bu samsung ne kamerayı ne de başka birşeyi iyileştirici güncelleme getirmez, yoksa note10, s11 nasıl satılacak?

Sıralama belki uzun gibi ama çok basit, net ve kesin çözüm. Bir kere yapın sonra telefonun 7buçuk, 8 saat ekran süresi aldığını göreceksiniz. Ben 9 saat ekran süresi ortalamasıyla kullanıyorum, önceki sayfalarda ekran fotoları attım bakabilirsiniz. Cihaz S10
    İyi forumlar herkese...
    Hocam cok işe yaradı normal kullanımda 2 gün gidecek gibi şarzı, bir tavsiyede ben ekliyim günlük otomatik yeniden başlatma ayarlayın, en çok kullandığınız bir parmağınızı 4 kere tanıtın türlü basma sekilleriyle ve yuz tanimayi kapatin

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    Aynı yaklaşımı bana da yaptılar. Ps4 al diyor. Kamera kötü diyorum. Canon al diyor. Şarj diyorum, sus diyor. Güncellemeyle daha çok bozuluyor diyorum. Güncelleme diyor.
    Millet bu adamlara güvenerek telefon alıyor işte. Ben ciddi ciddi maaşlı çalışan olduklarını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyunsavar

https://www.phonearena.com/news/Huawei-P30-Pro-vs-Galaxy-S10-vs-iPhone-XS-Blind-Camera-Comparison_id115163
    Hele hele buna bir bak
    Bunun bir örneğini ben de yaptım. P30Pro ile S10Plus ı çoğunluk hangi telefon olduğunu bilmeden S10Plus ın çektiği fotoları beğendi.

• E.TAH E kullanıcısına yanıt
    Zaten olay öyle de bu akdaslarin derdi ne anlamadim sanki kötülemek için para almışlar gibi mücadele veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Evet düzeldi. Orjinal haline döndü. Bir daha da oynamadım bildirim ayarlarıyla.
    rica etsem bildirim ayarlarınızın ss lerini paylaşabilir misiniz
  • https://youtu.be/sVaCM4PkIXk
    4k 60fps gece çekimi icin ne diyorsunuz?

S9 da cam gibi çekiyordum.. linkteki video s10plus ile

• s10e whatsapp edge bildirim sorunu yaşayanlar nasıl çözdü acaba? Ekran kapalıyken yapınca da ekranı açınca direkt ekrana geliyor mesaj. normal mesajlar gibi yapmak istiyorum ama olmuyor.
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım rica ediyorum yaşadığın sıkıntıları lütfen örnekleriyle paylaşın video mu olur fotoğraf mı olur yabancı forum yorumumu olur incelememi olur destekle arkadaş. Sürekli kötülüyorsun alma diyorsun ve her seferinde her muhabbete tartışıp bunu almayın diyorsun. Birisi çıkıp der ki ben bu telefonu alacağım iyi kötü yanları nedir diye sorarsa çık deki kardeşim bak bak şunlara göre iyi şeyleri bunlar kötü yanları bunlar bak burda benim elimde olan materyaller bunlar elimden geldiğince araştırmalarım bunlar de ki insanlar sana birşey demesin. Lütfen birbiriniz ile didişmeyin bu konunun amacı deneyimimizi güçlendirmek değil ne bu amaçsız tartışma arkadaşlar anlamıyorum cidden.

Şuan bildirim sorunu ve ön kamera gece çekimi dışında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. İsteyen arkadaş olursa gece fotoğrafı için örnek paylaşabilirim.

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.