Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: badb0y

Cpu-z uygulamasından

Cpu-z uygulamasında nereden bakılıyor

Ben de göstermiyor pil kapasitesini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 31 Ekim 2020; 22:29:26 >
  • b3aheron kullanıcısına yanıt
    Hepsibura ya bak 5128 tl aldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

Battery kısmında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet de ben sipariş ettim parmak izi sebepleri ile beyaz düşünmekteyim, kılıf önerilerinize açığım.

• Arkadaşlar 1 hafta önce hb'den aldığım telefonu iade etsem kabul ederler mi? Telefondan çok memnunum ama gün içinde şarjın bitmemesi için 40 takla atıyorum ilaveten bu hb'yi bağlayan bir durum değil ama yerleşik arama kaydediciyi aktifleştirdim ama banka uygulamaları sorun çıkardı csc değişince, sonradan sıfırlafım telefon zaten kendiliğinden tekrar TUR oldu orjinal haline döndü. Daha önce memnun kalmayıp iade eden oldu mu acaba?

• Gün içinde şarjı nasıl bitiriyorsunuz açıklar mısın

• Sleeper kullanıcısına yanıt
    Dışarıdayım dolayısıyla ekran ışığı çok açık, gps açık, Bluetooth açık saate bağlı, bir sürü tel görüşmesi vs... Evdeyken sorun yok gayet yeterli. Yeterli mi hocam.

• Nasıl yaptığınızı bizede soylerseniz bizde aydinlansak cok guzel olur :)

• kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    Hocam Samkey ile yaptım ebay üzerinden bir arkadaşım kredi aldı ama daha sonrasında telefonu kurduktan sonra iş bankasından eft yapmaya çalışırken bloke koydu iş bankası şifrelerimi vs sıfırladı :) Korktum açıkçası ama daha sonra sim kart takılı teli sıfırladın tekrar TUR e döndü orjinaline. Ama sanırım iş bankasıyla alakalı bir sorun da olabilir hesabımı csc hindistandayken de hesaba girebiliyordum ama eft yaparken oturumu sonlandiriyordu. Gerçi eski telefona kurdum şimdi onda da aynisini yapıyor güvenlik birimi beni arayacakmis. Bu arada Samkey 1 kredi harcıyor csc değişikliği için yapılışı çok kolay. Xda linkini bulup paylaşayım. Knox sayacı etkilenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 1 Kasım 2020; 1:8:32 >
  • bir dusuneyim yapmak paraliymis ben nerden alabilirim 1 kredi? ve tek seferlik sifirlasan gidiyor. Çok ihtiyacim olursa yaparim artik simdilik acr is goruyor

• kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    Eğer sim karti cikarip sifirlarsaniz csc aynı kalıyor, takılıyken sifirlarsaniz otomatik olarak TUR oluyor. O yüzden güncelleme vs geldiğinde en güzeli sim kart çıkarıp öyle yapmak. Hocam valla bende zor aldım kredi Türkiye engeli var, yurt dışında falan arkadaşınız varsa alabilirsiniz. 5-6 dolara 3 kredi veriyor. Ben hepsini tükettim TUR e dönünce ordan tecrubeliyim :) Ama acr işinizi görüyorsa hiç gerek yok, benim işimi görmedi kulaklık takılıyken neredeyse hiç duyulmuyor amfi falan baglamak lazım duymak için karşı sesi :)

• arkadaşlar pil sağlığınızın yüzdesini, phone info samsung uygulamasından kişiseli seçip kullanım geçmişine tıklayınca yüzde olarak görebilirsiniz.

• YouTube updateinden sonra videolar tam ekran olmuyor. Zoom to fill diyor fakat zoomlanmıyor videolar. Update i kaldırdım öyle kullanıyorum şimdi. Var mı son youtube sürümünde aynı problemi yaşayan. Telefon s10

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Evet ben de aynısını yazacaktım. Son güncellemeden sonra tam ekran olmuyor. Geri bildirim göndermek lazım.

• Formatlayıp iade edebilirsin. Alırlar sorun olmaz. 30 gün içinde koşulsuz iade hakkınız saklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: badb0y

Battery kısmında

Benim s10e de o kısımda da göstermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows 11

arkadaşlar pil sağlığınızın yüzdesini, phone info samsung uygulamasından kişiseli seçip kullanım geçmişine tıklayınca yüzde olarak görebilirsiniz.

Hocam sağol ben merak edip baktı. Telefonu aldığım 10 ayda ne durumda diye pil sağlığı %100 dedi.

• S10 plus Suanki fiyatiyla cok mantıklı geliyor, ancak batarya konusunda cekincelerim var, kullanimimdan bahsedip uzun suredir kullananların fikrini almak istiyorum;

Sabah 7de güne başlarım,aksam eve gelmem gece yarisini bulur, gün boyu mobil veri, bluetoth açık saat ve kulaklık bağlı olur, gunluk ortalama 1 saat telefon görüşmesi yaparım, sonrasinda borsa takibi ve sosyal medya kullanimim olur, kamerasini devamli kullanmam ve hic oyun oynamam.

bluetoth hep bagli oldugundan cok sarj tuketimi cok oluyor bu telefon bataryasi bana yetermi ? exnos islemciler birsure sonra cok sarj tuketiyor diyorlar, samsung telefonlar ilk gunlerdeki sarj performanslarini 1 sene sonra yari yariya kaybediyor diyorlar, siz kulananlarin tecrubelerini alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rıdvan.ank -- 1 Kasım 2020; 14:6:37 >
  • rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt
    Ben bankada kullanıyorum. Buds kulaklık ve aktive 2 saat bağlı. Gmail ve banka push servis mail kurulu. Sosyal medya ve aktif kullanıma bir günü rahat çıkartıyor.
    Telefon fiyat performans ürünü. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

• Bende 2.5 yıllık s8 ve s10e ye baktim ikiside %100 yaziyor.

Accubattery ile 50 dongu şarj ettim sağlık %84 diyor hangisine inanacağız? Bence phone Info gercek değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici32 -- 1 Kasım 2020; 14:31:0 >
  • 
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.