Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15181519152015211522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten oyun oynayıp şarjdan şikayet etmek gerçekten enteresan. Ancak tabi ki vidyo oyunları artık mobil anlamda çok yaygın. Yakın bir gelecekte şarjı iyi giden ve uzun süre oyun oynanabilecek telefonlar üretilecektir fakat böyke bir teknoloji henüz çıkmış değil. Bu cihazların ana işlevi telekominikasyon. Oyun oynamak değil. Gene de günde yarım saat oyun oynamak bile şarj açısından sıkıntı çıkarmayacaktır. (Yüksek grafik hariç tabi 😄 )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dmitritch kullanıcısına yanıt
    Aynen benimki de 14.08.2020 üretim ve 4000mah gösteriyor. Ben de 4100 diye almıştım :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    3 yıl önce ben de aynısını lg g3 telefonumda yaşadım. Faturam yoktu yanımda, başka şehirdeydim yaz tatilinde. Telefonun anakartı yandı. Hemen yetkili servise götürdüm. İmei den kontrol ettiler garantinin bitmesine 1 ay kalmış dediler ki öyleydi. Hemen aldılar işleme başladılar. Anakart istediler merkezden. 20 iş gününde gelmedi anakart. Cihaz değişimi kararı çıktı bu yüzden. G3 üretimi bittiği için ellerinde olmadığunı söyleyip sıfır g5 vermeyi teklif ettiler :) ben de seve seve kabul ettim. Yalnız rengi pembe dediler sıkıntı olur mu dediler, keşke başka rengi olsaydı dedim, peki o zaman size orjinal kılıf da gönderiyoruz dediler. Ben de bu arada vatan bilgisayardan almıştım telefonu, onlar işlemleri yaparken yeni fatura talep ettim, hemen çıkardılar sağolsunlar. Ve 1 hafta sonra telefonum geldi, sadece cihaz imei kaydı ile işlemlere başladılar, teslim alırken ne olur ne olmaz diye faturayı da götürmüştüm, gerek yok dediler imza karşılığı alıp yeni telefonu teslim ettiler. Böylece 2 model üstü sıfır telefonum olmuştu :)

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    S10e de 3100 olmalı ama benimki de 3000 gösteriyor. Ilk aldığımdan beri.

Bnde 4100 görünüyor

• badb0y kullanıcısına yanıt
    Ne zaman almıştınız?

2 hafta oluyor

• badb0y kullanıcısına yanıt

Nereden bakıyorsunuz?

• Bu arada hepsiburada indirimi ile dün s10+ aldım, iphone 6s ten geçtiğim için ilk izlenimlerim olumlu. S20 fe alacaktım, iyi ki vazgeçmişim diyorum..

• tatliyosun T kullanıcısına yanıt

Cpu-z uygulamasından

• tatliyosun T kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Doğru bir seçim yaptınız. Şuanda sırf yeni olsun diye 1.000 TL fazla verip S20FE almanın mantıklı bir tarafı yok. S10 serisi iki büyük güncelleme daha alacak çünkü.

Sorun yok telefon 4100 mAh oraya bakmayın benim telefonda 4500 mAh ama Samsung Info da 4370 mAh yazıyor sıkıntı yapmayın..
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• erditepe E kullanıcısına yanıt

Kesinlikle böyle düşünüyorum ben de teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Isırgan06

Bende aranıza katıldım haydi hayırlısı...

Hocam hayırlı olsun, clear view kılıfı ınternetten mi aldınız ben çok aradım bulamadım. Birde elde tutuş hissi telefonu kullanımı nasıl önerir misiniz?

• Pazartesi günü ben de alacağım hayırlısı. Şu an gittigidiyorda 5299 tl.

DÜZENLEME: arkadaşlar bugün alıyorum 5299tl gittigidiyor. İnşallah pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b3aheron -- 31 Ekim 2020; 21:18:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

3 yıl önce ben de aynısını lg g3 telefonumda yaşadım. Faturam yoktu yanımda, başka şehirdeydim yaz tatilinde. Telefonun anakartı yandı. Hemen yetkili servise götürdüm. İmei den kontrol ettiler garantinin bitmesine 1 ay kalmış dediler ki öyleydi. Hemen aldılar işleme başladılar. Anakart istediler merkezden. 20 iş gününde gelmedi anakart. Cihaz değişimi kararı çıktı bu yüzden. G3 üretimi bittiği için ellerinde olmadığunı söyleyip sıfır g5 vermeyi teklif ettiler :) ben de seve seve kabul ettim. Yalnız rengi pembe dediler sıkıntı olur mu dediler, keşke başka rengi olsaydı dedim, peki o zaman size orjinal kılıf da gönderiyoruz dediler. Ben de bu arada vatan bilgisayardan almıştım telefonu, onlar işlemleri yaparken yeni fatura talep ettim, hemen çıkardılar sağolsunlar. Ve 1 hafta sonra telefonum geldi, sadece cihaz imei kaydı ile işlemlere başladılar, teslim alırken ne olur ne olmaz diye faturayı da götürmüştüm, gerek yok dediler imza karşılığı alıp yeni telefonu teslim ettiler. Böylece 2 model üstü sıfır telefonum olmuştu :)

Vay beeee LG G3 mağduru demekki. G3 den G4 den mağdur olmayanmı kaldı :) Bende G4 var garanti bitimine 1 ay kala servise götürdüm. Sanırım kulaklık bozuktu. Adamlar aldılar pilini anakartını komple yenilediler. Şu anda oğlum kullanıyor ve hala sorunsuz. Kronik sorunu olmasa iyi telefondu özellikle kamerasını yıllarca hiç kimse geçemedi.

• Buyrun arkadaşlar Samsung Members sebebini yazmış

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Dostlar 2 aylık s10e model telefonum satılık. Kutu fatura tam, aldığım andan itibaren kılıf ve koruyucuyla kullandım zaten kibar da kullanırım anlayacağınız sıfırdan farksız. Fiyat 3650TL hatay iskenderun içi elden teslim önceliğim, diğer şehirlere önce havale ardından kargo şeklinde olur. Almayı düşünüp konuyu inceleyen varsa diye yazayım dedim.

• Merhaba arkadaşlar model değiştiğimden dolayı S10 Beyaz Led Cover Kapak satılıktır. Herhangi bir çatlama veya sararma yoktur. 1 yıl garantisi devam etmektedir. Fiyat 250 TL düşünüyorum.

• Arkadaşlar ön video boyutu ve arka video boyutunu ne yapayım? Tavsiyeleriniz nelerdir? Cihaz s10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetinho -- 31 Ekim 2020; 21:17:17 >
  • 
Sayfa: önceki 15181519152015211522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.