Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittim teknosa'ya sipariş ettim, cuma günü elimde olacak. Sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNameX

quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

quote:

Teknosa stoklarına gelmiyor bir türlü , geldiği gibi alacağım bir tane..

allah allah bursada var goruyor tum magzalarında

İnternet üzerinde stoklarda yok gözüküyor, 3 gün önce İstanbul/ Maltepe Carrefour park teknosa'yı aradığımda ellerinde olmadığını yakın çevredeki hiç bir mağazanında stoğunda olmadığını söylediler.

Yarın bir daha bir arayayım şunları bekliyorum kaç gündür..

ben bugun uğradım oraya ellerinde vardı :D bi de arkası beyaz kapaklı olan vardı. o da hoş duruyodu telefonda o kapağın satılık olmadığını öğrendim yıkıldım bi anda :D
    almak isteyenlere duyrulur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

quote:

quote:

quote:

Teknosa stoklarına gelmiyor bir türlü , geldiği gibi alacağım bir tane..

allah allah bursada var goruyor tum magzalarında

İnternet üzerinde stoklarda yok gözüküyor, 3 gün önce İstanbul/ Maltepe Carrefour park teknosa'yı aradığımda ellerinde olmadığını yakın çevredeki hiç bir mağazanında stoğunda olmadığını söylediler.

Yarın bir daha bir arayayım şunları bekliyorum kaç gündür..

ben bugun uğradım oraya ellerinde vardı :D bi de arkası beyaz kapaklı olan vardı. o da hoş duruyodu telefonda o kapağın satılık olmadığını öğrendim yıkıldım bi anda :D
    almak isteyenlere duyrulur :)

Tüh ya bilseydim carrefour park'a giderdim

Neyse cuma günü geliyor elime....

• cevahir veya forumistanbuldaki teknosada varmıdır acaba bilen varmı
  • merhaba arkadaşlar bende i9001 almayı düşünüyorumda kafamda bi kaç soru var onların cevabını arıyorum şimdi. soru şu bu cihazda flash desteği varmı hızı şarj durumu ses nasıl ve tüm android uygulama ve oyunlar yüklenebiliyormu? bazı oyunlar olmuyor falan denmiş nasıl oluyor bu root ve rom olayı hakkında pek bilgi yok bu gereklimi bu root ve rom yapmak bunları cevaplarsanız tşkler..
  • Telefonu aldım bugün, 2 saattir kurcalıyorum.

Gayet hızlı, performansından memnun kaldım. Ondan önce LG Optimus Black kullandıydım. Optimus'tan çok daha iyi bir performansı var. (Bu Optimus'a kötü dediğim anlamına gelmesin, Optimus'ta iyi telefon hala tavsiye ederim.)

Şimdi Kies'i kuruyorum bakalım güncelleme falan var mı, sonrada root edeceğim.
  • quote:

Telefonu aldım bugün, 2 saattir kurcalıyorum.

Gayet hızlı, performansından memnun kaldım. Ondan önce LG Optimus Black kullandıydım. Optimus'tan çok daha iyi bir performansı var. (Bu Optimus'a kötü dediğim anlamına gelmesin, Optimus'ta iyi telefon hala tavsiye ederim.)

Şimdi Kies'i kuruyorum bakalım güncelleme falan var mı, sonrada root edeceğim.

Cihazı bağladım herhangi bir güncelleme olmadığını söyledi kies,http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1253707&page=3

Burdaki yöntemlede çok rahat bir şekilde root ettim..

• quote:

hayırlı olsun benim tek sorunun su samsungların az çekmesi abi uyuz oluyorum ya işyerımden turkcelle berbat bi perfonmansı var tek sorunum bu

Samsung telefonların "sar" değerleri genellikle düşük oluyor, sanırım sar değerini düşük tutmak için ama çekim konusunda sıkıntı yaşamadım...

Bir D900i'm vardı Samsung'un Nokia 1100'in full gösterdiği yerde çekmezdi.. Ondan kat ve kat iyi.
  • arkadaşlar yukarıda bi kaç soru yazdım lütfen cevap verirmisiniz tel alacam bekliyorum öyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@H!N

merhaba arkadaşlar bende i9001 almayı düşünüyorumda kafamda bi kaç soru var onların cevabını arıyorum şimdi. soru şu bu cihazda flash desteği varmı hızı şarj durumu ses nasıl ve tüm android uygulama ve oyunlar yüklenebiliyormu? bazı oyunlar olmuyor falan denmiş nasıl oluyor bu root ve rom olayı hakkında pek bilgi yok bu gereklimi bu root ve rom yapmak bunları cevaplarsanız tşkler..

Markatten resmi flash 10.3 uygulamasını indiriyorsunuz ve telefonunuzun flash desteği oluyor :)

Kendi tarayıcısı, Opera Mobile'de kullanabiliyorsunuz ve gayet akıcı flash videolar. N8 ve Optimus Black'ten çok daha iyi.

Şarj durumunu deneyemedim daha dün aldım

Kurduğum oyunlarda (35-40 tane oyun kurdum, önceki Optimus Black'imden oyunlarımı toplamıştım bir klasöre). hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. 1.4 ghz + Adreno 205 GPU'su olan bir cihazda oyun konusunda sıkıntı yaşatacak son cihazlardan biridir

Root bence bu cihaz için gereksiz, şahsen ben root ettim ama root gerektiren bir sorunla karşılaşmadım. Turkcell uygulamaları falan yok.

Kies'e bağladığımda cihazın son sürüm olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewtonianFluid -- 10 Eylül 2011; 21:46:58 >

• quote:

merhaba arkadaşlar bende i9001 almayı düşünüyorumda kafamda bi kaç soru var onların cevabını arıyorum şimdi. soru şu bu cihazda flash desteği varmı hızı şarj durumu ses nasıl ve tüm android uygulama ve oyunlar yüklenebiliyormu? bazı oyunlar olmuyor falan denmiş nasıl oluyor bu root ve rom olayı hakkında pek bilgi yok bu gereklimi bu root ve rom yapmak bunları cevaplarsanız tşkler..

flash destegi var

sarj durumu ort 1.5 2 gün

uyumlu oyunlarda sorun yok uyumsuzuda var ama bu her android cihazda var

root a gerek gormedim ama yapan arkadaslar var sorun yok
  • quote:

quote:

Markatten resmi flash 10.3 uygulamasını indiriyorsunuz ve telefonunuzun flash desteği oluyor :)

Kendi tarayıcısı, Opera Mobile'de kullanabiliyorsunuz ve gayet akıcı flash videolar. N8 ve Optimus Black'ten çok daha iyi.

Şarj durumunu deneyemedim daha dün aldım

Kurduğum oyunlarda (35-40 tane oyun kurdum, önceki Optimus Black'imden oyunlarımı toplamıştım bir klasöre). hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. 1.4 ghz + Adreno 205 GPU'su olan bir cihazda oyun konusunda sıkıntı yaşatacak son cihazlardan biridir

Root bence bu cihaz için gereksiz, şahsen ben root ettim ama root gerektiren bir sorunla karşılaşmadım. Turkcell uygulamaları falan yok.

Kies'e bağladığımda cihazın son sürüm olduğunu söyledi.

Dostum oyun konusunda sıkıntım var benim hemen hemen hiç bir oyunu kuramıyorum modern combat2 bia2 splinter cell de açılıp beyaz ekran oluyor hangi apk yı kuruyorsun 9001 için apk bulamadım hiç oyunların bazıları sorunsuz çalışıyo bazıları hiç açılmıyo bazıları beyaz ekran mümkünse oyun klasörünü paylaşabilirmisn

• arkadaşlar öncelikle verdiğiniz cevablar için tşk ederim. Fakat ben bu zamana kadar hep nokia kullandım yukarıda belirtiğiniz uyumsuz oyunlar hakkında pek bilgim yok bu uyumsuz oyun ve uygulamalar çok mu yoksa az mı yani android de uygulama ve oyun çok diyorlar hep fakat uyumsuz ve pek kuramıyorum diyen arkadaşlarda var farklı kaynaklardada bunu belirtmişler ben telefonu aldım mı kullanmak istiyorum beni epey götürsün istiyorum sıkıntı olmasın istiyorum. Bu yüzden kullanan arkadaşlardan kesin net bi yanıt istiyorum yanlış anlamayın beni biraz endişeli olduğum için böyle davranıyorum :) birde uyumsuzluk sorununu çözemezmiyiz??
  • ya arkadaşlar bende bayramda aldım s plus ve bende telefona uygun bir oyun bulamadım gameloft un sitesinde zaten görmüyor telefonu vede binbir yerden binbir tane oyun indirdim (özellikle Shadow Guardian ve Dungeon Hunter2) bir türlü çalıştıramadım bi shadow hunterı calıstırdım oda ekranda sadece piksellerden oluşan şekiller filan çıktı yani oynayamadım sildim geçenlerdede hero of sparta yukledim onu oynayabildim gayet iyi simdi girdim yine açılmadı oyun acaba benim teledondamı bir arıza var.ben hiç anlamam androidden filan yoksa acemiliğimden kaynaklanan bir sorunmu var.oyun oynayabilen arkadaşlar nasıl yuklediklerini söylerler bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
  • nasıl bulamadın pes 11 agry birs okey battefayt kurulu bende
  • birde ben sunu sormak istiyorum arkadaslar.ben internetten oyunların apk dosyasıyla birlikte sd dosyalarınıda indiriyorum.fakat kurarken sd dosyası olmasına ragmen yinede internetten tekrar yukluyor dosyaları... kardesimde dandik bir htc var adam yanımda 5 dakkada oyunu kuruyor oynuyor bende ise tekrar internetten yukluyor bu problemi sizde yaşıyormusunuz acaba?
  • sd dosyasını dogru klasöre attıgından emin ol

ilk önce apk yı kur calıstır sonra download dedigi zaman kapat uygulamayı görev yonetıcısınden apknın actıgı bi klasör olucak onun içine at sd dosyasını bi daha calıstır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 11 Eylül 2011; 21:29:51 >

• teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.