Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.119
Cevap
10
Favori
195.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ndrive çalıştı sorun yok fakat sokak numaralrı eski versiyon eskimi acaba

İGO TR dosyası bulamadım sorunsuz çalışan
  • beyler telefon bekleme modundayken yani ekran kapalıyken bir mesaj ya da bildirim geldiğinde ekranda en ufak bir belirti olmuyor. bunun üstesinden gelebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

quote:

Orijinalden alıntı: J0keR_

quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

quote:

Orijinalden alıntı: quartx

Joker galaxy s romları denedin mi nerden biliyorsun belki oluyordur.Kullananlara bir sorum daha olacak bende almayı düşünüyorum ama acaba galaxy s uygulamaları ve oyunları yada diğer yazılımlar galaxy s plusa oluyormu.Sonradan yazılım sıkıntısı çekmek istemiyorum eksisi varsa kulananlar lütfen cevaplasın şimdiden teşekkürler.

sonuçta onlar android uygulamaları ve oyunları. neden olmasın ki ;)

Android konusunda hiç bir bilginiz ok sanırım size daha net bi açıklama yapayım ;
    bütün uygulamalar programlar vs hepsi ister glaxy s olsun ister plus ister htc ister lg farketmeden hepsinde çalışır zaten.
    Gelelim rom lara onlar her cihaz için özel olarak yazılmış anroid versiyonları diyebiliriz. glaxy s de hummingbird işlemci varken ve pwr540 gpu varken
    s plus ta qualcom işlemci adreno gpu var göründüğü tamamen farklı bir cihaz isminden ve tipinden başka hiç bir benerliği yok, sen buna gidip te s için yazılmış bi rom u kurmaya kalkarsan cihazı full brick edersin (çöp desemde olur) 2.3 ü kullanıyo zaten hiç ihtiyacın olmıcak rom kurmaya flaslamaya
    hatta bu iç donanım farkı çoğu uyunda bile farkediyo glasxy s apk sını kurduğunuzda oyun sorunlu açılıyo yada hiç açılmıyo ya kendi için olan apk yı bulucaksınız yada htc diseire hd en uygun lanı ben onun apk lerini kullanıyorum oyun için sorunsuz çalışıyolar.

ben uygulamaları ve oyunları kasteddim :) merak etme senden fazla romlar hakkında bilgim vardır ;)

ben yanlış anladım ozaman kusura bakma:)

Bu arada bende kılıf arıyorum bulamadım bi türlü kalın geliyo bütün denediğim kılıflara:)

• Bir de aklıma gelmişken biraz oyun uygulama paylaşın da arayıp durmayalım o kadar:)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_48858442/tm.htm

sonyci dostlarımız paylaşmış burada
  • TÜM ARKADAŞLARIMIZIN BAYRAMLARI MÜBAREK OLSUN HEP BERABER NİCE BAYRAMLARA ARKADAŞLAR

VE DE SİZDE CİHAZLARIMIZ İÇİN SÜPPER Bİ WALLPAPER HEDİYE DİYORUM

MATRİX OF NİHAD

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 30 Ağustos 2011; 13:15:50 >

• yokmu çalışan IGO Tr arkadaşlar
  • Arkadaşlar aranızda sorunsuz Root yapabilen var mı? z4root u denedim bir yerden sonra hata veriyor, SuperOneClick ile de program takılıp kaldı. GingerBreak ile de olmadı, rooting yazıyor dakikalarca bekledim hiç birşey değişmedi. Ne önerirsiniz?
  • bizde root arastırmasına giren pek yok denk gelse ben yapıcam ama ilgili dokuman lazım cıhazın yaygınlasmasını beklıyoruz
  • Alanlar memnun mu acaba, bende bu cihazı almayı düşünüyorum..
  • bence fena degil cihazın saçmamasını engellemek icin 2 günde bir kapatıp açın yeter
  • up
  • 512 mb ram yazıyor ama. videolarda max. ram 357 mb gözüküyor . Normal midir?
  • Teknosa stoklarına gelmiyor bir türlü , geldiği gibi alacağım bir tane..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpirana

512 mb ram yazıyor ama. videolarda max. ram 357 mb gözüküyor . Normal midir?

normal gpu kullanıyor kalan kısmını
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNameX

Teknosa stoklarına gelmiyor bir türlü , geldiği gibi alacağım bir tane..

allah allah bursada var goruyor tum magzalarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

quote:

İnternet üzerinde stoklarda yok gözüküyor, 3 gün önce İstanbul/ Maltepe Carrefour park teknosa'yı aradığımda ellerinde olmadığını yakın çevredeki hiç bir mağazanında stoğunda olmadığını söylediler.

Yarın bir daha bir arayayım şunları bekliyorum kaç gündür..

• Arkadaşlar i9003 alacaktım ama kısmet teknosaya gittiğimde arada fazla fark olmadığını görünce (ilk başta i9000 zannettim, satış danışmanı da söylemedi, kutu gelince farkettim)i9000 alacakken i9001 plus almış oldum:)

Telefon ilk defa android kullanamama rağmen biraz karıştırdım.1,4 ghz işlemcisi var turbolu biliyorsunuz.Oyun oynamak için açtığınızda, internette, dosya indirirken, video oynatırken veses çıkışları da çok iyi (yüksek seste müzik dinleyen oalrak),ekranlar arası geçişte hiç takılması yok.Gayet güzel ekran elinizde kayıyor.Video seyrederken ekran görüntüsü çok iyi diyebilirim.Çift çekirdek gibi işlemcisi var biliyorsunuz zaten.
    Fakat müzikleri kulaklıktan değiştiremiyoruz sanırım.Onu biraz daha karıştıracağım ama durdurabiliyoruz.
    Uzun zaman rahatça kullanabileceğiniz çok rahat ve şık bir telefon;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

quote:

İnternet üzerinde stoklarda yok gözüküyor, 3 gün önce İstanbul/ Maltepe Carrefour park teknosa'yı aradığımda ellerinde olmadığını yakın çevredeki hiç bir mağazanında stoğunda olmadığını söylediler.

Yarın bir daha bir arayayım şunları bekliyorum kaç gündür..

Hocam beylikdüzü teknosadan aldım ürün ellerinde vardı;)

İsterseniz alacağınız mağazaya söyleyip başka mağazalarından getirtiyorlar diye biliyorum;)

• quote:

Orijinalden alıntı: menya

Arkadaşlar i9003 alacaktım ama kısmet teknosaya gittiğimde arada fazla fark olmadığını görünce (ilk başta i9000 zannettim, satış danışmanı da söylemedi, kutu gelince farkettim)i9000 alacakken i9001 plus almış oldum:)

Telefon ilk defa android kullanamama rağmen biraz karıştırdım.1,4 ghz işlemcisi var turbolu biliyorsunuz.Oyun oynamak için açtığınızda, internette, dosya indirirken, video oynatırken veses çıkışları da çok iyi (yüksek seste müzik dinleyen oalrak),ekranlar arası geçişte hiç takılması yok.Gayet güzel ekran elinizde kayıyor.Video seyrederken ekran görüntüsü çok iyi diyebilirim.Çift çekirdek gibi işlemcisi var biliyorsunuz zaten.
    Fakat müzikleri kulaklıktan değiştiremiyoruz sanırım.Onu biraz daha karıştıracağım ama durdurabiliyoruz.
    Uzun zaman rahatça kullanabileceğiniz çok rahat ve şık bir telefon;)

kulaklıktası tusa iki kere basarsan sarkı degişiyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.