Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Sabah 10'da çıkarmıştım şarjdan 1 gün 9 saat geçti ve hala yüzde 45 şarjım var.

2.5-3 saat Opera Mobile ile Wifi + 1-1.5 saat oyun + 105 sms + 15 dakika civarı telefon görüşmesi + Yarım Saat Müzik

Telefonun şarj performansı beni tatmin etti gerçekten. Belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewtonianFluid -- 15 Eylül 2011; 19:31:19 >
  • Her zaman böyle mi yapacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNameX

Dün Sabah 10'da çıkarmıştım şarjdan 1 gün 9 saat geçti ve hala yüzde 45 şarjım var.

2.5-3 saat Opera Mobile ile Wifi + 1-1.5 saat oyun + 105 sms + 15 dakika civarı telefon görüşmesi + Yarım Saat Müzik

Telefonun şarj performansı beni tatmin etti gerçekten. Belirteyim.

bu arada benım sarjın cokta bi kademe inmesi gerekıyordu inmedi demekkı gercekten sarjda bi iyilestirme varr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 23 Eylül 2011; 0:17:09 >
  • merhaba arkadaşlar modern combat 2 oyununu indirdim fakat sd dosyasını tam olarak nereye atacam konuyu açan arkadaş gamelodes/games/ gibisinden iki üç klasör şeklinde sd at demiş yüklerkende dosyaları ile isimleri uygun dediği şekilde dosyaları yüklemiş kopyaladım android data içine aynen attım oyun açılırken wifiden dosya indir diyor wifiden denedim hep restart diyor oyunu kapattım açtım yine aynı diyor wifidende indirmiyor dosyaları kabulde etmiyor
  • arkadaşlar telefon alacağım bi iki güne. ama htc desire s ve samsung galaxy s plus arasında o kadar kararsızım ki... lütfen yardımcı olun.
  • buraya sorarsan samsung deriz htc ye sorarsan htc der karar senın bu cihazın seriliginden memnunuz ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

buraya sorarsan samsung deriz htc ye sorarsan htc der karar senın bu cihazın seriliginden memnunuz ama

evet aynen dediğin gibi oluyor. objektif bakamıyoruz nedense. benim merak ettiğim şey performans olarak hangisi daha iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAHMAN_sahin

quote:

buraya sorarsan samsung deriz htc ye sorarsan htc der karar senın bu cihazın seriliginden memnunuz ama

evet aynen dediğin gibi oluyor. objektif bakamıyoruz nedense. benim merak ettiğim şey performans olarak hangisi daha iyi?

hangi anlamdakı perfornmansını sorduguna baglı

ben olsam yerınde ekranı ıcın bıle samsung tercıh ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 15 Eylül 2011; 21:50:10 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BRAHMAN_sahin

quote:

hangi anlamdakı perfornmansını sorduguna baglı

ben olsam yerınde ekranı ıcın bıle samsung tercıh ederım

internet hızı ve genel olarak telefonun işlem hızı... bir de şarj ömrü...

• telefonun işlem hızı gercekten cok iyi

sarjı yogun mesajlasmada 1.5 gun yeni rom kurdum denemedım daha 2.3.4 ü

int hızı gayet ıyı bazen bilgisayarı acmayı usendırır cınsten

uygulamalar sıkıntısız calısıyor arayuz cok kolay ekran genıs ve gunes ısıgında bile okunabiliyor gsmarenada video su var izleyebilirsiniz
  • teşekkürler ama hala kararsızım neyse bakalım birine karar vericem artık.
  • Bu telefon Samsung'un en sorunsuz telefonlarından biri. Galaxy S'te lagfix yapmadan mesajlar, rehber açılırken bile takılmalar olabiliyor, kullandığı dosya sistemi kötü.

Samsung, Galaxy S'i sorunlarından arındırıp daha iyi bir chipset ile piyasa Galaxy S Plus olarak sürdü :)

Galaxy SL kullanıcıları 2.3 beklerken, Galaxy S kullanıcıları Stock Rom'larından şikayetçi iken, Galaxy S2 kullanıcıları batarya süresinden, ısınma sorunundan muzdarip iken biz gayet mutluyuz :)

Bu telefonu kesinlikle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewtonianFluid -- 15 Eylül 2011; 23:07:24 >
  • arkadaşlar yukarıdaki oyun hakkında bilgisi olan yokmu uğraşıyorum uğraşıyorum fakat olmuyor? yeni telefon alacak arkadaşlar için şunu söylemek isterim telefon gerçekten çok güzel gayet hızlı benim beklentimin üstünde bi perfonmans gösterdi tavsiye ederim ha ben neden soru soruyorum derseniz ilk defa android bi cihaz kullanıyorum o yüzden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNameX

Bu telefon Samsung'un en sorunsuz telefonlarından biri. Galaxy S'te lagfix yapmadan mesajlar, rehber açılırken bile takılmalar olabiliyor, kullandığı dosya sistemi kötü.

Samsung, Galaxy S'i sorunlarından arındırıp daha iyi bir chipset ile piyasa Galaxy S Plus olarak sürdü :)

Galaxy SL kullanıcıları 2.3 beklerken, Galaxy S kullanıcıları Stock Rom'larından şikayetçi iken, Galaxy S2 kullanıcıları batarya süresinden, ısınma sorunundan muzdarip iken biz gayet mutluyuz :)

Bu telefonu kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ortalama şarj ne kadar gidiyor?
  • 1.5 2 günü cıkardıgımı biliyorum
  • Takip
  • Batarya süresi ortalama kullanımla 2.5 gün
  • selam arkadaşlar.

bende dün bu telefonu aldım ancak arama yapmak yada mesaj atmak istediğimde mobil ağa ulaşılamıyor yazısı çıkıyor dolayısıyla arama yapamıyorum. aynı şekilde çağrıda alamıyorum. bunun nedenini ve çözümünü bilen var mı ?

not: imei'yi kontrol ettim kayıtlı görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@H!N

merhaba arkadaşlar modern combat 2 oyununu indirdim fakat sd dosyasını tam olarak nereye atacam konuyu açan arkadaş gamelodes/games/ gibisinden iki üç klasör şeklinde sd at demiş yüklerkende dosyaları ile isimleri uygun dediği şekilde dosyaları yüklemiş kopyaladım android data içine aynen attım oyun açılırken wifiden dosya indir diyor wifiden denedim hep restart diyor oyunu kapattım açtım yine aynı diyor wifidende indirmiyor dosyaları kabulde etmiyor

dostum modern combat 2 ye bosuna ugrasma cunku kasıyor oynamaktan zevk almıcaksın sandstorm filan yuklersen sorunsuz çalısıyor.Sd dosyasını nasıl atacaksın onuda tarif edeyim bende bir yerde okumustum denemeden sattım telefonu ama sana anlatayım muhtemelen işe yarıyordur.Oyunu telefona kur sonra oyunu aç orada internetten yukleme menusu gelince kurulumdan cık zaten sen cıktıktan sonra dosyalarım klasorunde o oyuna ait bir klasor olusacak sd dosyasının içindeki dosyaları o oyun dosyasının içine kopyala sorun tamamdır. Bu arada oyunu ilk basta kurarkende su sıralamayı takip edersen kusursuz yukleniyor oyunlar.
    1-)Oyunu telefona kur
    2-)Telefonu uçak moduna al
    3-)Oyunu aç ve wifi ile yuklensinmi denince telefonun "home" tusuna bas
    4-)Uçak modundan çık
    5-)Wi-fi yi aç ve oyuna tekrar gir yukle ye bas

Ben bu sekilde bir kaç gameloft oyunu kurdum sorunsuz çalıştı onlar bu şekilde yapmazsan bazı oyunlar bu oyun orjinal değil diyor bu şekilde sıkıntı yok :)

• Arkadaşlar "Samsung Galaxy S Plus i9001" ve "LG P970 Optimus Black" kararsızım.

"Samsung Galaxy S Plus i9001"in artıları: 1.4 GHz Scorpion Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255T Snapdragon işlemcisi, 7,2 yerine 14,4Mbps bağlanım hızı, 8 GB iç bellek, 512 MB RAM, 2 GB ROM'luk telefon belleği, LG P970'e göre 5 kat daha az SAR'ı olması (0,24 - 1,27 W/Kg), Android 2,2 yerine 2.3.4 olması (2.3.3 ile geliyor +49,50TL. ile 2.3.4 yapıyorlar androidtelefonları.com'da)

"LG P970 Optimus Black" 989,01+49,50 (2.3.4 farkı)=1038,51 TL. yerine 813TL. yani 176TL.'lik avantajı ve flaşı olması.
    Beni LG P970'in SAR değeri ve işlemci hızının düşüklüğü düşündürdü. Biri direk sağlığı diğeri ise kullanım kolaylılığını etkiliyor hoş i9001'in flaşı olmaması da kötü ancak flaşı koyunca S2 diyor keratalar e, o da ananesinin nikahı o nikahı da ben kıyamam ne yapsam bilemedim.

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-plus-i9001/

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-lg_p970_black-lg-p970-optimus-black-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=55063

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.