Şimdi Ara

***SAMSUNG GALAXY PRO B7510***dokunmatik,qwerty,android*** (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.147
Cevap
5
Favori
124.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonumuz bir ara 435 liraya kadar gelmişti şu an en uygun 490a alabiliyoruz. bana kimse fiyat sormadığı için daha pahalıya alanlar kusura bakmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalisto57

Bide bu telefona halen kapak alamadım? Güzel bir kapak alan varsa nereden aldıgını soyleyebilirse sevinirim. Bide telefonun ekran koruyucu bandından kullanan varsa dokunmatik olan ekranda her hangi bir degisiklik oluyorumu?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-pro-b7510-soft-jel-kilif-3film-48221003

LİNKE BAK BU ÜRÜNLERİ BEN KULLANIYORUM COK KULLANISLI KARGO ISTANBUL 3.45TL

• arkdaslar ben gönderdıgım msjların kac adet oldugunu kaydetmek istiyorum..bunun için hangi programı yuklemelıyım yardımcı olursanız sevınırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nmQ
    arkdaslar ben gönderdıgım msjların kac adet oldugunu kaydetmek istiyorum..bunun için hangi programı yuklemelıyım yardımcı olursanız sevınırım...

telefon zaten kaydediyor ekstradan program yüklemene lüzum var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MmarSnan

quote:

arkdaslar ben gönderdıgım msjların kac adet oldugunu kaydetmek istiyorum..bunun için hangi programı yuklemelıyım yardımcı olursanız sevınırım...

slm sorumu anlamamıssın...mesala bır ay boyunca kac adet sms yolladıgımı hesablamak ıcın soruyorum? gonderdıgım msjları metın olarak kaydettıgnı bılıyorum..amacım sayac olarak kac oldugunu gostermesı ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MmarSnan

quote:

slm sorumu anlamamıssın...mesala bır ay boyunca kac adet sms yolladıgımı hesablamak ıcın soruyorum? gonderdıgım msjları metın olarak kaydettıgnı bılıyorum..amacım sayac olarak kac oldugunu gostermesı ;)

evet ben de o sayıdan bahsediyorum yanlış anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Vurdulu kırdılı film

az önce kılıf aldım BB kahverengi deri kılıf başka kılıflar olmadı lanet olsun geniş telefon 20tl

Ben 3 ay once orijinal deri galaxy pro kilifini forum istanbuldaki samsung mağazasindan 19 tlye almıştım.samsung mağazalarinda olur genelde.
  • Arkadaşlar android 2.3 güncellemesi bize gelmeyecek mi?

0.8 ghz , flash bulunduran , android 2.2 froyo destekli , sadece 6-7 aylık gecmisi olan bir galaxy serisi modeli için daha ne kadar bekleyeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelenbevili172hhc -- 1 Aralık 2011; 19:16:42 >
  • Kendimi jiletleyeceğim artık ya..

Orjinal şarj aleti aldım, şarj olurken ekran donuyor..

Yan sanayi şarj aletinde sorun yok fıstık gibi şarj oluyor

Çıldırıcam
  • arkadaşımda bu telefondan var konuşurken onun sesi boğuk geliyo anlamakta güçlük çekiyorum bu sorun için bir ayar filan varmı acaba
  • gelmeyecek olması saçma olur. 4.0ı son 1 sene içinde üretilen tüm telefonlara ve tabletlere getireceklerini söylediler
  • Ben bu telefonu bugün aldım saat 12.00 de şarja taktım kaçta çıkartim şarjdan ?
  • diğer android aletlerde versiyon güncellemeleri pil ömrünü uzatmış çoğunlukla. yani muhtemelen etkisi olacak 4.0ın da.

12de taktıysanız 10da çıkarın. ama kapalı olarak durmalıydı inşallah öyle takmışsınızdır
  • Öncelikle mesajımı yanıtladığın için çok teşekkür ederim ama linkini verdigin ürün bitmiş sanırım ürün gösterilemiyor diyor. Bugun bi kılıf sipariş ettim umarim hosuma gider. Ürünün linkihttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-pro-b7510-siyah-delikli-kilif-47182135
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersn14

Ben bu telefonu bugün aldım saat 12.00 de şarja taktım kaçta çıkartim şarjdan ?

Valla ben aldıgımda sarja takmadım. Sarjı yarımdı zaten ama bittikten sonra bataryayı full şarj ettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: re_death

arkadaşımda bu telefondan var konuşurken onun sesi boğuk geliyo anlamakta güçlük çekiyorum bu sorun için bir ayar filan varmı acaba

Valla ben öyle bir sorun yaşamadım öyle bir ayarda görmedim telefonu yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Telefonun ses gelen hoporloründe sorun olabilir önceki telefonum nokia 6600 slide da aynı sorunu yaşamıştım orjinal diye hoporlorünü degistirmislerdi fakat yine ses aynı geliyordu. Heralde taktıkları yan sanayi ürünüydü. Bence garantiye gönder istersen telefonu onlar incelesinler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: re_death

arkadaşımda bu telefondan var konuşurken onun sesi boğuk geliyo anlamakta güçlük çekiyorum bu sorun için bir ayar filan varmı acaba

Valla ben öyle bir sorun yaşamadım öyle bir ayarda görmedim telefonu yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Telefonun ses gelen hoporloründe sorun olabilir önceki telefonum nokia 6600 slide da aynı sorunu yaşamıştım orjinal diye hoporlorünü degistirmislerdi fakat yine ses aynı geliyordu. Heralde taktıkları yan sanayi ürünüydü. Bence garantiye gönder istersen telefonu onlar incelesinler.

telefon benim değil arkadaşın hoparlörde deilde mikrofonunda bir problem olabilir bilemicem code lerle ses güçlendirmesi filan oluyodu belki öyle bi code olabilir

• Arkadaslar merhaba kullanmakta oldugum b7510 Galaxy pro telefonumu acil bir olaydan dolayı satmak zorundayım....

Şu anda alalı daha 15 gun oldu faturası herseyı mevcut Denizli de ikamet etmekteyım ilgilenen arkadaslara yardımcı olacagımı bilmenizi istiyorum .

Baktıgım kadarıyla 550-600 arası degısıyor ben 600 TL aldım ancak 450 TL ye satacagım çünki Okadar paraya ıhtıyacım var ılgılenenler 543 677 77 72
    nolu telefondan ulasabılırler

Telefonun özelliklerini yazmıyorum zaten bılınen bır model ilginize şimdiden tekkür ederim eğer Denizliden ilgilenen varsa Forum Çamlık Avm de beni buabılırler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ersn14

Ben bu telefonu bugün aldım saat 12.00 de şarja taktım kaçta çıkartim şarjdan ?

Valla ben aldıgımda sarja takmadım. Sarjı yarımdı zaten ama bittikten sonra bataryayı full şarj ettim :D

zaten yapılması gereken de o şekilde. ilk şarjını telefon kendi kendine kapanana dek kullanıp sonra açmadan 10 saat şarj etmek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdalgokhann

Arkadaslar merhaba kullanmakta oldugum b7510 Galaxy pro telefonumu acil bir olaydan dolayı satmak zorundayım....

Şu anda alalı daha 15 gun oldu faturası herseyı mevcut Denizli de ikamet etmekteyım ilgilenen arkadaslara yardımcı olacagımı bilmenizi istiyorum .

Baktıgım kadarıyla 550-600 arası degısıyor ben 600 TL aldım ancak 450 TL ye satacagım çünki Okadar paraya ıhtıyacım var ılgılenenler 543 677 77 72
    nolu telefondan ulasabılırler

Telefonun özelliklerini yazmıyorum zaten bılınen bır model ilginize şimdiden tekkür ederim eğer Denizliden ilgilenen varsa Forum Çamlık Avm de beni buabılırler.

cihaz bugün 510 lira. yanlış bilgi vermezseniz daha iyi olur. ama hayırlı satışlar diliyorum size.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.