Şimdi Ara

***SAMSUNG GALAXY PRO B7510***dokunmatik,qwerty,android*** (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.148
Cevap
5
Favori
124.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hitit Güneşi

quote:

Orijinalden alıntı: U.S.

quote:

Orijinalden alıntı: based_1984

@U.S. ayarlar >hesaplar ve senkronizasyon buradan hesap kaldir sonra tekrar hesap ekle

umarimm faydasi olur ilk aklima geleni yazdim

Dostum cevabın için saol ama söylediklerini denedim silmeme izin vermiyor oradan silemedim :S bende uygulamalrdan gmail'i sildim ama uygulama ekranda hala duruyor değişen bişey olmadı markete bile giremiyorum acil çözmem gerekiyor

Kolay çözüm telefonu fabrika ayarlarına döndür. Bu esnada yüklemiş olduğun her türlü uygulama, telefon defteri, müzikler, fotoğraflar (hafıza kartı da dahil) silinme riski taşıyor. Bu yüzden bilgisayarına KIES ile bunları yedekle. Sonra fabrika ayarlarına geri dön. Sorunun hallolmazsa daha önceden sana tarif ettiğim şekilde en son güncellemeyi yükle bu kesin çözüm olur. Ama hepsinden önce telefonunla gmail hesabına şifremi unuttum deyip yeni şifre oluşturma işlerini telefon vasıtasıyla yaparsan kurtarma ihtimalin olabilir. Şimdiden kolay gelsin.

Dostum cevapklar için çok saolun.. çok şey denedim hiç birşekilde giremiyorum GMAİL hesabıma senin anlattğın yüklemeyi de bulamadım bi ara bana pm atabilirmisin bahsetsen ben hatırlarım zaten

• gençler 2.3.6 sürümünü kullanan var mı herhangi bir sıkıntı ile karşılaştınız mı ?
  • U.S. kullanıcısına yanıt
    Bayram nedeniyle mesajını yeni gördüm. Yine forumdan bir alıntı yapıyorum. Sanıyorum 15'inci sayfada. Kontrol ettim. Linkler çalışıyor hala. Aslında bu linkteki programları tüm B7510 sahiplerinin indirip saklaması gerekir diye düşünüyorum. Yükleme Talimatı :
    ODIN+OPS

http://hotfile.com/dl/1...0/cfab25e/...s.rar.html

USB sürücüleri ( kies yüklü ise otomatik olarak yüklüdür )

http://hotfile.com/dl/1...8/9107244/...0.zip.html

B7510 ROM dosyası ( odin one package şeklinde )

http://www.hotfile.com/...7510OXAKP4_XEU.zip.html

odin i kuruyorsun sol tarafta ki kutucuklarda "one pacgake" secenegini DE isaretliyorsunuz.

Sonra sag tarafta ki kutucuklara OPS yazan yere ''BENNETT_v1.0.ops'' dosyasini koyuyorsunuz.

ONE PACGAKE yazan yere de B7510XXKPB_B7510XXKP3_B7510XXOXAKP4_HOME.tar.md5 dosyasını koyuyorsunuz.

Gerisi bos kalacak, tabi bu islemler yapiliyorken samsung kies programi aciksa kapatınız.

Odin programı varsa pc telefonu otomatik olarak görür, usb ile bağlayıp görmeme gibi bir probleminiz varsa lütfen driverlerini yükleyin.

Sonra telefodan sim karti ve hafiza kartini cikar. Telefon kapaliyken ayni anda q ve acma-kapama tusuna bas.

Downloand mode yazacak ekranda kurek falan olacak o sekilde usb ile pc ye bagla.

Sonra odine geri gel herseyi kontrol et tekrar ve start tusuna bas islem bu kadar. Bittikten sonra usb yi cikar telefonin ayarlarinda dilini turkce yapiver bide

rar şifresi: samfirmware.com

• Beyler 2.3.6'dan sonra baska bir guncelleme geldi mi? 2 sene once almistim, artik rahatsiz etmeye basliyor telefon.. Bataryasi bozuldu 2-3 saatte bir sarj etmek gerekiyor, bataryasini satan yer yok. Kendi kendine kapanip aciliyor. SD kartı bazene okuyor, bazen okumuyor. Bazen asiri derece kasmalarla karsilasiyorum. Acaba bunlarin sebebi sadece batarya midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonda kullandığım interneti bilgisayarda da kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor. Yardım için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Bu telefonda kullandığım interneti bilgisayarda da kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor. Yardım için şimdiden teşekkürler

İlk önce telefonunu bilgisayara bağla. Sürücüsü varsa sorun yok. Yoksa KIES'i indirip bilgisayarına kur. Telefonunu tanıyacaktır. Sonra ayarlara gir. "Kablosuz ve ağlar" tıkla "Bağ.ve taşınabilir Wi-Fi alanı" seç. Telefonun USB Bağlanyor yazan yerin yanındaki kutucuk işaretli değilse işaretle. Bağlantın sağlanacaktır.
  • Teşekkürler Hocam. KIES te sorun yaşadım ama başka bir yolla hallettim.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.