Şimdi Ara

***SAMSUNG GALAXY PRO B7510***dokunmatik,qwerty,android*** (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.147
Cevap
5
Favori
124.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bende nokıa c5-03 vardı onunda sarjı 1 gun zar zor gıdıyordu kı androıd yok symbıan olmasına ragmen 1gunu anca cıkarıyordu
    genel olarak kullananlar memnun ınsallah bende yakında alacagım nasıp olursa
  • bende sarj olayina fazla takilmiyorum her işimi gordukten sonra cihaz ama bugunden ornek vereyim sabah 8 de sarjdan aldigim cihazin pili suan yuzde 63 te bukadarda olmaz diyor yani insan
  • arkadaslar bende bugun satın aldım ama oncelıkle sormak ıstedıgım avea kullanıcısıyım ve ınternet paketım var ama nokıa da avea ınternet dıye gecıyordu ve onu secerek baglanabılıyordum sımdı bu telefonda nereden ayarlayacagım bılgılendırırsenız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

arkadaslar bende bugun satın aldım ama oncelıkle sormak ıstedıgım avea kullanıcısıyım ve ınternet paketım var ama nokıa da avea ınternet dıye gecıyordu ve onu secerek baglanabılıyordum sımdı bu telefonda nereden ayarlayacagım bılgılendırırsenız sevınırım

Ayarlar-kablosuz aglar-mobil aglar-paket veri kullani isaretleyin yapilandirma ayarlarinizda sorun yoksa baglanacaktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

arkadaslar bende bugun satın aldım ama oncelıkle sormak ıstedıgım avea kullanıcısıyım ve ınternet paketım var ama nokıa da avea ınternet dıye gecıyordu ve onu secerek baglanabılıyordum sımdı bu telefonda nereden ayarlayacagım bılgılendırırsenız sevınırım

Ayarlar-kablosuz aglar-mobil aglar-paket veri kullani isaretleyin yapilandirma ayarlarinizda sorun yoksa baglanacaktir

tesekkur ederım
  • Hacı abiler şimdi komik olacak da, bu telefonda sesli modda titreşim yok mu yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manu128

Hacı abiler şimdi komik olacak da, bu telefonda sesli modda titreşim yok mu yahu?

var hacı kardeşayarlar-ses-titreşim-sadece sessiz modda bu şekilde ayarlarsan olacaktır
  • quote:

quote:

Hacı abiler şimdi komik olacak da, bu telefonda sesli modda titreşim yok mu yahu?

var hacı kardeşayarlar-ses-titreşim-sadece sessiz modda bu şekilde ayarlarsan olacaktır

Hayır benim sorum; telefon zil sesi çalarken aynı anda titremesi.He eğer bu şekilde oluyor diyorsan benim telefonda bir sorun var o zaman derken hallettim aynı anda. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manu128 -- 23 Kasım 2011; 21:06:44 >

• quote:

quote:

quote:

Hayır benim sorum; telefon zil sesi çalarken aynı anda titremesi.He eğer bu şekilde oluyor diyorsan benim telefonda bir sorun var o zaman.

ozaman titreşim ayarını herzaman seçeceksin eger böyle seçili ve titremişim hala yoksa ozaman donanımsal bir problem olabilir

• Merhaba arkadaşlar, yurtdışından galaxy pro aldım, türkçe menü yok :) nasıl yükleyebiliriz? Ayrıca klavyesinde arapça harfler de var onu nasıl değiştirebiliriz? Şimdiden teşekkürler..
  • merhaba arkadaslar bir sorunum war bilgisi olan warsa acil yardım istiyorum....telefnum samsung pro b7510 model çizim güwenlıgı koymustm we arkadslar kurcalarken cok sayıda yanlıs gırıs yaptıgı ıcın telefn sınırlandı suan benden google hesabı ıstıyor we ben malesef hatırlamıyorm ne yapmam gerekırrr:(:(:(
  • arkadaşlar kies,in sonsürümü hakkında bilgisi olan varmı acaba ben samsungun kendi sitesinden indirmeye calıştım dosya açılmadı ayrıca orda sürüm 2.1 olarak gözüküyorken internette hep 2.0.3 sürümü var hangisini indircez.. arıca kies.n torrenti varsa iyi olurr
  • slm mıllet..bu cıhaz 3G i desteklıyormu okdar arastırmama ve turkcelle gorusmeme ragmen kımsenın bu cıhazın 3G i destekleyıp veya desteklemedıgını bılmıyor :( cıhazın ıcındekı ayarları talan ettım 3G le ılgılı bır menu bulmadım...bu konuda yardımcı olcak arkdas varmı acaba...yada androıttan progrmmı yuklemek gerekıyor :( acıl yardım!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: nmQ

slm mıllet..bu cıhaz 3G i desteklıyormu okdar arastırmama ve turkcelle gorusmeme ragmen kımsenın bu cıhazın 3G i destekleyıp veya desteklemedıgını bılmıyor :( cıhazın ıcındekı ayarları talan ettım 3G le ılgılı bır menu bulmadım...bu konuda yardımcı olcak arkdas varmı acaba...yada androıttan progrmmı yuklemek gerekıyor :( acıl yardım!!!

cihaz 3g yi destekliyor tabiki ayarlar-kablosuz aglar-mobil aglar-paket veri kullan secenegi aktif oldukca ve yine bu menude altta bulunan sadece 2g aglarini kullan secenegi isaretli olmadikca cihaz 3g hizinda baglanir internete.haa senin 3g den kastin goruntulu gorusme yapabilmekse bunu desteklemmiyor cihaz ondede kamera yok zaten
  • bılgıler ıcın sagl evet ben goruntulu konusmak ıcın ugrasıyorum... :( ama onde ekranda 2 tane kamare var bunlar 3G deyılmı cogu telefoncu tele bakarak bunda 3G goruntulu konusma var dedı bende bu umutla arastırıyorum..ama yok dıyorsun :((( pekı yukleme sansımız felanda yok dımı :D
  • quote:

bılgıler ıcın sagl evet ben goruntulu konusmak ıcın ugrasıyorum... :( ama onde ekranda 2 tane kamare var bunlar 3G deyılmı cogu telefoncu tele bakarak bunda 3G goruntulu konusma var dedı bende bu umutla arastırıyorum..ama yok dıyorsun :((( pekı yukleme sansımız felanda yok dımı :D

valla donanimsal bir parcayi yukleme ile cihaza ekleyen bir teknoloji bekleyemeyiz dimi ama dogaüstü güçlerin varsa o baska:-)o gorduklerin sensor algilayicilari kisacasi bu cihazda onde kamera bulunmuyor
  • Merhaba,

Daha önceden Samsung Galaxy Pro B7510 kullanmıştım ve satmadan önce yedek 1350 Mah'lık orjinal pil de satın almıştım.

1 kere bile kullanılmamıştı ve kenar da öylece duruyordu.

Şimdi bu pili satmak istiyorum.

Almak isteyen olur ise ÖM ile tarafıma ulaşabilir.

İyi forumlar dilerim.

Saygılarımla...
  • ok....
  • quote:

bılgıler ıcın sagl evet ben goruntulu konusmak ıcın ugrasıyorum... :( ama onde ekranda 2 tane kamare var bunlar 3G deyılmı cogu telefoncu tele bakarak bunda 3G goruntulu konusma var dedı bende bu umutla arastırıyorum..ama yok dıyorsun :((( pekı yukleme sansımız felanda yok dımı :D

onlar kamera değil sensör
  • ben telefondan evdekı kablosuz ınternete baglanamıyorum ınternetın ayarlarını degıstırdıgımde telefondan baglanabılıyorum ama bılgısayardan baglanamıyorum bunların ıkısının ortak bır ayarı yok mu
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.