Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9.659
Cevap
89
Favori
184.476
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      209 Mesaj
      07 Eylül 2016 19:35:47

beni çok çok iyi anlamışsınız teşekkür ederim.
      |
      |
      sevince1971 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      107 Mesaj
      07 Eylül 2016 19:37:50
      iphone 7 saat 8 de tanıtılıyor arkadaşlar bakalım note 7 ile ne farkları varmış merak ettim
      |
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Eylül 2016 19:39:10
      Türk Telekom'dan taahhütlü telefonu alan arkadaşlar duyuru yayınlandı iade veya değişim için öncelikle 444 77 11 numarasından talep oluşturup ürünleri almış olduğunuz mağazaya gelmeniz gerekmektedir.Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      14302 Mesaj
      07 Eylül 2016 19:59:23
      quote:

Orijinalden alıntı: navyy

Bende yeni parti gelene kadar bekleyeceğim. Telefondan memnunum acıkcası. Birebir değişim yapıp kullanmayı dusunuyorum.

En mantikisi bu gibi gorunuyor. A7 ile falan ugrasamam.

|
      |

• Yüzbaşı
      368 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:07:46
      |
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:15:59
      Arkadaşlar şimdi Samsung müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum.
      * Değişim Kasım ayının sonuna kadar devam edecek.
      * İsterseniz Samsung Servisine dilekçe ve telefonunuzu veriyorsunuz ve size A7 2016 veriyorlar.
      * Cihaz dağıtımı kesin olmamakla birlikte Ekim ayının ortalarına doğru başlayacak.
      * Cihazınız geldiğinde A7'yi teslim edip yeni gelen Note 7'nizi teslim alıyorsunuz.

• Yüzbaşı
      684 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:19:54
      quote:

Orijinalden alıntı: bulut27

35 yaşında bekarsınız ve 7000 tl aylık geliriniz var bu sayfa evlendirme programları gibi oldu ne kadar kafa yoran var memlekette asgari ücret alanların kullandıkları telefonlara. eğer bir eleştiri getirecekseniz ülkedeki vergi sistemine veya asgari ücrete getirin. kimse sizden telefon almak için para istemiyor sanırım. isteyen telefon alır sırf masanın üzerine koymak için isteyen ihtiyacına göre. şu sayfada bilmem kaç kişi asgari ücret vs diye konuşuyor S İ Z E N E isteyen istediğini alır sen istersen telsizle iletişim kur ben dahil kimseyi ilgilendirmez.

vergi sistemini her gün eleştiriyoruz zaten ama değişim kişiden başlar, geçenlerde bir yerde daha bu vergi sistemini eleştirdim, adam ayda bin liraya çalışıyor, ben herkesin belli seviyelerde kazanması gerektiği falan söyledim adam beni neredeyse Alman ajanı yapacaktı, er şey yolunda gidiyormuş da şöyleymiş de böyleymiş de...

bizler kendimizi değiştirmezsek üretimde iyi yerlere gelmemiz çok zor... Şimdi benim çok param olsa, sanayici olsam, hemen fabrika açarım ve çok çok iyi bir telefon üretmeye çalışırım ama "aa yerli malı" derler ve kimse almaz, çünkü masanın üzerine onu koymayı çok daha iyisi olsa bile daha ucuz olduğu için utanır... Hal böyle olunca da ne yazık ki vergi sistemi bu şekilde olmak zorunda oluyor... Üretim olmayınca, yurt dışından para getiremeyince bu çark nasıl dönecek? Zaten ülkenin başında orta doğuda olmamız nedeniyle bin türlü bela var.... Bizim buralarda insanları eğitmeye çalışmamızın nedeni tamamen insanımızı orta doğu kafasından kurtarıp gelişmemizi sağlayacak medeni bir kültür yaratmak için...

Ama ben daha fazla yazmayayım, zaten hemen "SANANE" diyeceklerin geleceğini yazmıştım önceki mesajımda da...

Neyse fazla uzatmaya gerek yok...

Vermeyince Mabut, neylesin Mahmut?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 7 Eylül 2016; 20:21:42 >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Eylül 2016 20:21:16

Turkcell hakkinda bilgi var mı hocam ?

|
      |
      Bizim Deniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      11 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:26:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Bizim Deniz

Türk Telekom'dan taahhütlü telefonu alan arkadaşlar duyuru yayınlandı iade veya değişim için öncelikle 444 77 11 numarasından talep oluşturup ürünleri almış olduğunuz mağazaya gelmeniz gerekmektedir.Bilginize

Hocam eminmisiniz. Dün gittim telekoma bizden haber bekleyin henüz net değil demişlerdi. ??

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:34:13

Türk Telekom'da çalışıyorum kardeşim Konuyla alakalı Duyuru geldi
      |
      |
      Ferula35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:36:56

Kardeşim eğer iade edeceksen Turkcell hakkında bir bilgim yok. Değiştireceğim dersen Samsung müşteri hizmetleriyle görüş onlar yönlendiriyor.
      |
      |
      ArtificialIntelligence kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:37:12

Bende yenisi gelene kadar kullanicam bir sikintim yok memnunum hatta o zamana kadar samsung sorunlu serileri belirler ve aciklarsa ve telefonum o seriler icinde degilse degistirmiycem bile cok memnunum nazar degmesin :)

|
      |
      EvReN 7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      14302 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:49:02
      quote:

Orijinalden alıntı: emuratg4848

Bende yenisi gelene kadar kullanicam bir sikintim yok memnunum hatta o zamana kadar samsung sorunlu serileri belirler ve aciklarsa ve telefonum o seriler icinde degilse degistirmiycem bile cok memnunum nazar degmesin :)

Benim cihazda oyle masallah diyelim. :)

|
      |

• Yarbay
      11264 Mesaj
      07 Eylül 2016 20:51:39 Konu Sahibi

Bari note5 yenisi gelene kadar verselerdi...

|
      |

"Eğer dalaverecilerin oyuncağı ve soytarıların maskarası olmak istemiyorsak, ilk kural içine kapanık ve ulaşılmaz olmaktır."
    • Er
      11 Mesaj
      07 Eylül 2016 21:16:19

Kardesim Allah razı olsun. Kontrat iptali de yapılabiliyor değil mi? Burdaki adamlar büyük ihtimal değişecek cihazlar demişti. Ben iptal etmeyi düşünüyorum kontratı eğer mümkün olursa çünkü cihazın fiyatının düşeceğini düşünmekteyim.

|
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Eylül 2016 21:24:20

Fiyatın düşüp düşmeyeceği konusunda bende çok kararsızım ancak değişime gidenlere samsung hediye yollayacak diye düşünüyorum. O yüzden ben değişime gideceğim
      |
      |
      Ferula35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Eylül 2016 21:25:47

Ben şuan için Note 7'den çok çok memnunum değişim için bekleyip hemen değişim yapmalarını bekleyeceğim
      |
      |
      smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      43 Mesaj
      07 Eylül 2016 21:30:52
      Bugun Vr da geldi. Beklediğimden çok daha iyi gercekten :) cok iyi film izlenir bunda.

|
      |

• Binbaşı
      1786 Mesaj
      07 Eylül 2016 21:46:44
      Benim cihazda da hiç bir sorun yok biraz daha dikkatli kullanıyorum sadece. Bu salak samsung servisleri ile uğraşmakta istemiyorum açıkçası gelsin yeni seri, verelim eskiyi alalım yenisini. Ben biliyorum başımıza geleceği çünkü alıcaz elimize A7'leri Note 7 kovalicaz servislerde bize adam gibi bilgi veren arayan soranda olmayacak eminim.

Bizi samsung'tan arayanlar iyi hoş ama servisler rezalet durumda Samsung çok müşteriyi delirtir bu süreçte benden söylemesi.
      |
      |

Xbox One Gamertag:xBourneGamerx
    • Yarbay
      5892 Mesaj
      07 Eylül 2016 21:52:16

Note 7 nin çözümü, note 7s bence, birde şu kenar kivrimlardan vazgeçip daha iyi bir ekran kullanim alani sunsalar harika olurdu.

|
      |
      OsurganHukukçu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
Ankara Web Tasarım
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.