Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArtificialIntelligence kullanıcısına yanıt
    O zaman samsung müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturabilirsin kardeşim
  • koruma37 K kullanıcısına yanıt
    Isteyen istedigini alir yada almaz mesele bu deil mesele ikisininde isletim sistemi farkli 3500tl para veriosun boşa mi versin.. burdan benim anladigim sizin icin isletim sistrmi cihazin kalemi not almasi muhim degil.. sadece note 7 begendik aldik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selam, 7 plusu görünce koşa koşa buraya geldim o neydi gız,buraya her baktığımda problemlerini yazan arkadaşları görüyorum ancak insan şu üçlüyü al geç karşıya diyor korka korka.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim Deniz kullanıcısına yanıt
    Değişim için dilekçe ile birlikte telefonu kutusuyla teslim edip a7 vericeklermiş. Ben kendi telefonumu kullanamıyacakmıyım bu sure zarfında ? Buna tatmin edici bi cevap alamadım servisten

• Iphone 7 tanıtıldı, bu sayfayı takip eden apple boylar koşup alsınlar... ip6 makyajlı kasa :D hep aynı slogan "bu güne kadar yapılmış en iyi iphone" :)

Samsung note 7 6gb beklendi 4 geldi
    5.8 inç dendi 5.7 geldi
    4000mh dendi 3500 çıktı diye dalga geçenler umarım değişen anten çizgilerinin yerini ve yeni renkleri çok sevmişlerdir :) sony nin yıllardır verdiği şu toz dayanıklılık güvencesi iphona devrim niteliğinde gelmiş :p çift kamera devrimselmiş (sahi lensler de kesin leica dır).

İnsanların işletim sistemi tercihi hakkında yorum yapmak haddim değil, ama sürekli sağa sola bulaşanlara ders olur umarım. İos telefonda bana alternatif olamaz. Note 7 ile devam... tek dileğim samsung şimdiye kadar ürüne sahip çıkma politikasını değiştirmeden devam ettirsin, bir an önce değişim olsun. Bugün vr geldi bu arada. Ben özür hediyesinin samsung indirim çeki tarzında nir şey olmasını bekliyorum, değilim cihazı talebim olmayacak. Note7 verip yenisini almak tercihim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Beyler selam, 7 plusu görünce koşa koşa buraya geldim o neydi gız,buraya her baktığımda problemlerini yazan arkadaşları görüyorum ancak insan şu üçlüyü al geç karşıya diyor korka korka.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Zuhahaha :) harbiden o neydi gizsiz vakası... 7 nin ekran boyutu süper, hele plus in 5.5 inç olması tam bir devrim :D

• iPhone lansmanını izledim. Neredeyse bütün telefonlarını kullandım şimdiye kadar Apple'ın. S serisinde değilde yeni bir telefon çıkardığında kasa değişimi olmalı diye düşünüyorum. Son 4 yıldır aralıksız iphone kullandım. Plustan çok memnundum ancak değişiklik için Note 7 tercih etmiştim. Sızıntılara göre iPhone 7 de kasa değişikliği olmayacaktı ve öyle oldu. Ben telefonumu değiştiriyorsam, üstüne para vereceksem eğer farklı bir hissiyat beklerim. Ama şimdi gidip iPhone 7 alsam benim 6 plustan hiç bir farkı olmayacak sanki.

Apple kameraya çok ağırlık vermiş. Yoğun kullanan arkadaşlar için güzel bir şey. Ama onun dışında bir şey göremedim ben. Bir de IP67 var başka da bir şey yok. Sanki iPhone 7 değil de 6SE.

Sonuç olarak hâlâ Note 7 diyorum. Fiyat olarak beklediğimin altında çıktı iPhone ancak fiyattan çok telefona ve beklediğime istediğime bakıyorum ben. Bu yüzden iPhonedan ucuz da olsa pahalı da olsa Note 7 ile devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcun93 -- 7 Eylül 2016; 23:03:23 >

• Arkadaşlar iphone 6s plus 128 gb fiyatı peşin olarka 3400 e çekildi normalde 64 gbsi 3800 tlydi peşin olarak havale.. Muhteşem derecede indirime gidilmiş :)

http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/iphone6s/5.5-in%C3%A7-ekran-128gb-uzay-grisi#01,12,21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 7 Eylül 2016; 22:24:17 >
  • iPhone 7'nin tanıtımı yapıldı ama kesinlikle note 7 çok daha iyi bence... İphone 7'nin ikinci kamera sayesinde 5x optik zum özelliği iyi gibi sadece... Ama Note 7'nin 16x ve 108 derece geniş açılı gibi değiştirilebilir lensleri bulunan özel kılıfını da alabilirim, Note 7'ler tekrar satışa çıktığında... İade ettiğimden beri eksikliğini hissediyorum Note 7'nin... iP bek cezbetmedi beni o kadar.

Bunun dışında Apple'nın saatiyle yüzebilme fena değil gibi ama kim bilir kaç lira, o kadar eder mi bilemeyeceğim.

Editleme sebebi: benim de anladığım 2x optik zummuş sadece, ama anlatanlar 5x deyince fena değil demiştim :) Arkadaşlar aslı 5x zum değil, 2x optik zum.... Kesinlikle note 7 lensli kılıf öneririm kamera arayanlara :)

Edit 2: iwath yerine(ve tabi gear saat yerine) 275 dolara şu alınabilir;http://www.sporsaatiuzmani.com/hczf~u~garmin-vivoactive-gps-akilli-saat-beyaz

Edit 2'nin notu; linkini verdiğim kendinden GPS'li su geçirmez Garmin saat androidte çok daha iyi çalışıyor :) İos'ta bazı özellikler tam olarak çalışmayabiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 7 Eylül 2016; 22:46:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Arkadaşlar iphone 6s plus 128 gb fiyatı peşin olarka 3400 e çekildi normalde 64 gbsi 3800 tlydi peşin olarak havale.. Muhteşem derecede indirime gidilmiş :)

http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/iphone6s/5.5-in%C3%A7-ekran-128gb-uzay-grisi#01,12,21

Apple notların mantığı ile gidip sayfalarına yazmak lazım aslında "işk seri de sorun olur, bekleyelim 2 3 ay sonra 2000e alırız" diye :) bunlarda da teknik bir sorun olursa vay hallerine :)

• MuBi kullanıcısına yanıt
    6s serisinde hafıza değişmiştir sadece pek sıkıntı olacağını sanmıyorum olsada kimsenin mağdur olmayacağını biliyoruz .:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

iPhone 7'nin tanıtımı yapıldı ama kesinlikle note 7 çok daha iyi bence... İphone 7'nin ikinci kamera sayesinde 5x optik zum özelliği iyi gibi sadece... Ama Note 7'nin 16x ve 108 derece geniş açılı gibi değiştirilebilir lensleri bulunan özel kılıfını da alabilirim, Note 7'ler tekrar satışa çıktığında... İade ettiğimden beri eksikliğini hissediyorum Note 7'nin... iP bek cezbetmedi beni o kadar.

Bunun dışında Apple'nın saatiyle yüzebilme fena değil gibi ama kim bilir kaç lira, o kadar eder mi bilemeyeceğim.

Aynen bence apple tarafında en sevindirici özellik cihaza gelen ip sertifikası ve iwatch ile yüzülebilir olayı. Keşke gear 3 de sadece ip68 yerine tam wr özelliği ile gelseydi...

• Belki duymuşsunuzdur fakat duymayanlar için yazayım.Bugün gelen Cnet haftalık emailindeki bir haberde Samsung'un Note 7lerdeki batarya kusuru (ne olduğuna bakmadım) nedeniyle küresel anlamda tüm note 7leri geri çağırıyor ve bu sebeple de kullanıcılarından özür diliyormuş.

• quote:

6s serisinde hafıza değişmiştir sadece pek sıkıntı olacağını sanmıyorum olsada kimsenin mağdur olmayacağını biliyoruz .:)

Servis yaklaşımı tartışılmaz ama ben cihazı arıza sonucu değişmiş biri olarak samsungun süreci yönetmesi bakımından oldukça memnunum. Servis işini de çözerlerse bu iş tamamdır bu cenahta.

• dewr kullanıcısına yanıt
    Ben her iki işletim sistemini de kullandım. Her işletim sisteminin kendine göre avantajı ve dezavantajı var yani ben yine kullanırım. Hem kalem hiç önemli değil bir çok insan da zaten sırf kalemi var diye özellikle o parayı vererek almıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Belki duymuşsunuzdur fakat duymayanlar için yazayım.Bugün gelen Cnet haftalık emailindeki bir haberde Samsung'un Note 7lerdeki batarya kusuru (ne olduğuna bakmadım) nedeniyle küresel anlamda tüm note 7leri geri çağırıyor ve bu sebeple de kullanıcılarından özür diliyormuş.

Maalesef forumda günlerdir tek konu bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

Servis yaklaşımı tartışılmaz ama ben cihazı arıza sonucu değişmiş biri olarak samsungun süreci yönetmesi bakımından oldukça memnunum. Servis işini de çözerlerse bu iş tamamdır bu cenahta.

tabi orası öyle yanlız ben daha önce note 3-note 5 kullanmış birisi olarak 4 ay iphone 6s plus kullandım sonra dedimki note 7 alayım cihaz efsane olmuş kullanmaya başladım bi baktımki iosa bağımlı olmuşum ciddi ciddi özlemeye başladım iyiki bu olaylar patlak verdi iphone 7 plus bakacam inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

iPhone 7'nin tanıtımı yapıldı ama kesinlikle note 7 çok daha iyi bence... İphone 7'nin ikinci kamera sayesinde 5x optik zum özelliği iyi gibi sadece... Ama Note 7'nin 16x ve 108 derece geniş açılı gibi değiştirilebilir lensleri bulunan özel kılıfını da alabilirim, Note 7'ler tekrar satışa çıktığında... İade ettiğimden beri eksikliğini hissediyorum Note 7'nin... iP bek cezbetmedi beni o kadar.

Aynen bence apple tarafında en sevindirici özellik cihaza gelen ip sertifikası ve iwatch ile yüzülebilir olayı. Keşke gear 3 de sadece ip68 yerine tam wr özelliği ile gelseydi...

Zuhahaha :) bunu alıp kullanabilirim yüzerken akıllı saat, iwatch daha yeni tanıttı ama varmış zaten :D hem de çok daha ucuz :) 275 $

http://www.sporsaatiuzmani.com/hczf~u~garmin-vivoactive-gps-akilli-saat-beyaz

yok note 7 alırken iwatch yüzünden gear saat almama da gerek kalmadı, bunu alırım belki :D

Bu arada 5x değilmişoptik zumm :) ben de 2x diye anlamışım ama yanlış anlamışız :D

• "Seçmeli odak" adı altında Galaxy S5'den beri kullanılan özelliği iPhone7'ye yenilik diye getirmişler... Note7 hala alınası bir telefon olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cep telefonuna taksit bayramdan sonra geri geliyormuş

http://www.ntv.com.tr/galeri/ekonomi/kredi-kartinda-taksit-sayisi-artiyor,6dlIX5xc3029jZndZNKvgQ

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.