Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9.659
Cevap
91
Favori
184.068
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1784 Mesaj
      23 Ağustos 2016 10:00:39
      Arkadaşlar, bir arkadaşım note7 siyah arıyor anadolu yakasında nerede var acaba her yere baktık gold var 1-2 yerde bilen duyan var mı? Bulursak öğlen gidip alacağız.

Xbox One Gamertag:xBourneGamerx
    • Yüzbaşı
      381 Mesaj
      23 Ağustos 2016 10:03:49

Aynı fotoğraflara bakıyoruz bulanıklık kırık çizgiler filan demişsiniz de ben onları görmüyorum. Fotoğraftan çok anlamıyorsunuz sanırım o yüzden bu subjektif yorumlarınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      insider3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      381 Mesaj
      23 Ağustos 2016 10:18:45

Adamlardaki müşteri memnuniyetine bak. Telefon ısındı diye elinden atıp hasar gören telefon için müşteri hizmetlerini arıyor ve kendisine sıfır note7 +kılıf yollanıyor. Biz telefonu alıp mağazadan çıkmadan sorun görsek servise yollayın derler:-)

|
      |
      EvReN 7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      381 Mesaj
      23 Ağustos 2016 10:42:25

Bu videolar bence yanıltıcı dikkat edin çocuk daha telefon tutmasını beceremiyor elinden düşürüyor :-)) s pen e kim bilir Nasıl davrandı?

|
      |
      smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      381 Mesaj
      23 Ağustos 2016 10:46:05
      Gençler İzmir de hangi mağazalarda bulabiliriz Note 7 yi? Netten teknoloji mağazalarına bakıyorum ama İzmir yazmıyor çoğunlukla İstanbul. Samsung bayilerinde var mıdır .

• Yüzbaşı
      381 Mesaj
      23 Ağustos 2016 10:59:14
      |
      |

• Yarbay
      6885 Mesaj
      23 Ağustos 2016 11:13:28
      Arkadaşlar merhaba,

Cihazı kullanıp oyunlarda deneyen varsa ısınma durumu hakkında bilgi verebilirmi? CPU-Z görüntüsü de olur. Özellikle oynayan yada denemek için yükleyen olursa Marvel Şampiyonlar Turnuvası oynarken ısınma durumunu öğrenmek istiyorum..

Teşekkürler..
      |
      |

SAMSUNG S7 Edge 32 GB Silver
      MSI Z97 MPOWER MAX AC /|\ INTEL i7 4790K 4.7 Ghz /|\ Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory /|\ EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 /|\ Corsair H100 /|\ SAMSUNG 23'' SyncMaster XL2370 LED Monitör /|\ SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD /|\ SAMSUNG Spinpoint HD753LJ 750GB ve 200GB HDD /|\ Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU /|\ CM HAF-X 942 /|\ Logitech X-530 5.1
    • Yüzbaşı
      895 Mesaj
      23 Ağustos 2016 11:38:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

quote:

Orijinalden alıntı: slapert

Geçiştirmişler soruları. Boş bir açıklama. Edge ekran koydukları için zayıf ekranı. Test verisi koyup yayınlasınlar gerçekten sağlam ise ama yok.

Benimde anladığım aynı şey hocam

Yalnız Webtekno Note 7 için sağlamlık videosu çekmiş. Orada ekrana tornavida ile girişti eleman nokta çizik olmadı.

Ciddi mi hocam... izleyim hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      13124 Mesaj
      23 Ağustos 2016 11:38:11
      |
      |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
      Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
      Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
      Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Yüzbaşı
      682 Mesaj
      23 Ağustos 2016 11:47:21
      Arkadaşlar telefonum geldi fakat imei sorguladığımda "ithalat yoluyla kaydedilen imei" yazıyor. Kutusunda da "Samsung Electronics İst. Paz.Tic. Ltd Garantisi" yazıyor. Şimdi ben bununla VR gözlük başvurusu yapabilir miyim? Hepsiburada'da alırken "Samsung Galaxy Note 7 (Samsung Türkiye Garantili)" yazıyordu...
    • Binbaşı
      1471 Mesaj
      23 Ağustos 2016 11:55:42
      Selam arkadaşlar sporla ugrastigim için çıktığından bu yana takip ettiğim gear icon x almış bulunuyorum gün içinde inceleye bilirsem buradan Alacak arkadaşlara bilgi vermeye calisirim
      Bu mesaja eklenen görseller:

• Yüzbaşı
      370 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:01:17
      Arkadaşlar benim telefonda galaxy lab dan uygulama çekmecesine kaldırdım. Daha kullanışlı oldu telefon.

Ancak bu kez de iki tane mail uygulaması çıktı ekranda. Samsungun kendi mailini kullanıyorum. Silmek mümkün değil. İkisine de bildirim geliyor.

Yani aynı uygulamadan iki adet var şu anda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1687 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:12:14
      quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Arkadaşlar telefonum geldi fakat imei sorguladığımda "ithalat yoluyla kaydedilen imei" yazıyor. Kutusunda da "Samsung Electronics İst. Paz.Tic. Ltd Garantisi" yazıyor. Şimdi ben bununla VR gözlük başvurusu yapabilir miyim? Hepsiburada'da alırken "Samsung Galaxy Note 7 (Samsung Türkiye Garantili)" yazıyordu...

Orada öyle yazar zaten. Cihaz ithal edilmiş sonuçta.

• Yarbay
      2818 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:14:16
      quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Gece telefonu yüzde 29'la bıraktım, 7 saat uyudum ve telefonu aldığımda yüzde 4 kalmıştı. Nasıl bir "şey" bu kadar pili götürür anlamadım. Neyin ne kadar kullandığını gece boyu ölçme yolu var mı acaba? kaldıralım o program neyse?

Gece saati açıkmıydı Hocam?

[image]https://store.donanimhaber.com/64/70/8c/64708cf13bf759320d3c0d6b3077210e.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber[/image]
      iPhone 8 & 8 Plus | iPhone X Kullanıcı Kulübü
    • Yarbay
      2818 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:15:46
      quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

Selam arkadaşlar sporla ugrastigim için çıktığından bu yana takip ettiğim gear icon x almış bulunuyorum gün içinde inceleye bilirsem buradan Alacak arkadaşlara bilgi vermeye calisirim

Hocam hayırlı olsun. Kısmetse bende alacağım. Incelemeni bekliyorum :) Merak ettigim kulakta düşmeden durabilecek mi :)

[image]https://store.donanimhaber.com/64/70/8c/64708cf13bf759320d3c0d6b3077210e.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber[/image]
      iPhone 8 & 8 Plus | iPhone X Kullanıcı Kulübü
    • Teğmen
      105 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:16:54

Hocam akasya avm deki teknosaya bakabilirsin siyah rengi dün vardı ellerinde

|
      |
      nec85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      682 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:17:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Orada öyle yazar zaten. Cihaz ithal edilmiş sonuçta.

Bir de bana gelen fatura e-arşiv faturası şeklinde siyah-beyaz. Ama VR kampanyası kısmında renkli fotoğraf diyor :) Şimdi bunu kabul ederler mi?

• Binbaşı
      1687 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:21:04
      etmeyebilirler çünkü fotoğrafı çekilmiş matbuu fatura istiyor.

|
      |

• Binbaşı
      1784 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:24:57

Merhaba,

Ayarlar/Cihaz Bakımı/Pil kısmına girin aşağıda hangi programın ne kadar pil harcadığını aşağıda siz gösteriyor. Ayrıca buradan kullanmadığınız veya aktif arka planda çalışmasını istemediğiniz programları uyku moduna almayı seçebilirsiniz. Bu uygulamalar arka planda çalışmaz. Whatsapp ve mail dışında çoğu app'i kapatabilirsiniz bende o şekilde mesela. İşe yarayacaktır. Yine bu ekrandaki pil'e tıklamadan önce yukarıdaki optimize et seçeneği de işinize yarayacaktır.

Yatmadan arka planlada tüm programları kapatmayı da deneyebilirsiniz işe yarayacaktır. Benim telefon bu şekilde gece'de %5-7 falan ancak iniyor.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

İyi günler.
      |
      |
      vbalikci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox One Gamertag:xBourneGamerx
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:29:35
      Yav arkadaş varya şu konuya bakınca çıldırıyorum

Kul yapımı bir ürün sonuçta amma eleştiriyosunuz ya. Yok şurası şöyle kamerası şöyle.
      Teknoloji sürekli ilerliyor birkaç yıl sonra bu telefon da çöp olacak. Ama şuanda en iyi telefon bana göre. Ya da en iyi telefonlardan biri.
      Her yeni telefonun illa sorunları ve eksikleri olacak bunun sonu yok anlayın artık.
      Eleştirmek istedikten sonra o kadar çok şey bulabilirsiniz ki. Allah yarattı demeden insanı bile eleştiren bir milletiz kul yapımı telefonu eleştirmeden kötülemeden duramıyoruz.

Paran varsa al yoksa alma. Beğendiysen al beğenmediysen alma. Ama yok şurası şöyle burası şöyle vay niye öyle değil demekle uğraşma bu eleştiri sana düşmüyor teknoloji uzmanlarının işi bu.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
web tasarım,web design
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.