Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim yorum yazma kısmında gülücükler kayboldu forumda. Nasıl geri gelir bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

Hocam hocam hocam :)

Benim yorum yazma kısmında gülücükler kayboldu forumda. Nasıl geri gelir bilen var mı?

:)) Hocam yorum yazdığınız yerin üstünde Özellestir diye turuncu bir kutucuk olmalı. Oraya basın ve istediğiniz gulucukleri seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 23 Ağustos 2016; 1:38:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabriorhan

kesinikle siyah...ben siyah aldım gold çok janjanlı

Gümüş olsun ben burdayim desin

• cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    Geçiştirmişler soruları. Boş bir açıklama. Edge ekran koydukları için zayıf ekranı. Test verisi koyup yayınlasınlar gerçekten sağlam ise ama yok.

• Pil kapasitesi çok düçük 1günü çıkarmıyor şahsen sosyal medyada takılıp 2,3 foto çekmeme rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Pil kapasitesi çok düçük 1günü çıkarmıyor şahsen sosyal medyada takılıp 2,3 foto çekmeme rağmen.

Benim 2. şarjım yoğun kullanıyorum indirmeler yüklemeler. Hiç bir kısıtlama yapmadan 7-8 saat ekran süresi alıyorum 15 saat bekleme süresi ile. Pilinizde problem olabilir.

• Arkadaşlar Note 7'de hoşuma gitmeyen bir şry var o da Snote uygulamasını tamamen değiştirmeleri. Eskiden ana ekrana sabitle gibi özellikler daha kullanışlıydı şimdi çok büyük bir widget atıyor ana ekrana. Ayrıca yazıyı metne , formüle gibi değiştirme özellikleri bulamadım sanırım kalkmış

Bir parantez olarak belirtiyim ben halihazırda hala Note 5 kullanıyorum ama bir yakınıma Note 7 aldık ve cihazı tanıtırken bu özellikleri bulamadım eğer varsa kusuruma bakmayın çok fazla inceleme fırsatım olmadı.

İnceleyebildiğim kadar genel anlamda kusursuz bir cihaz gerçekten hepinize güzel kullanım deneyimleri dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar Note 7'de hoşuma gitmeyen bir şry var o da Snote uygulamasını tamamen değiştirmeleri. Eskiden ana ekrana sabitle gibi özellikler daha kullanışlıydı şimdi çok büyük bir widget atıyor ana ekrana. Ayrıca yazıyı metne , formüle gibi değiştirme özellikleri bulamadım sanırım kalkmış

Bir parantez olarak belirtiyim ben halihazırda hala Note 5 kullanıyorum ama bir yakınıma Note 7 aldık ve cihazı tanıtırken bu özellikleri bulamadım eğer varsa kusuruma bakmayın çok fazla inceleme fırsatım olmadı.

İnceleyebildiğim kadar genel anlamda kusursuz bir cihaz gerçekten hepinize güzel kullanım deneyimleri dilerim.

S Note Galaxy Apps'te var. İsterseniz oradan kurabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar Note 7'de hoşuma gitmeyen bir şry var o da Snote uygulamasını tamamen değiştirmeleri. Eskiden ana ekrana sabitle gibi özellikler daha kullanışlıydı şimdi çok büyük bir widget atıyor ana ekrana. Ayrıca yazıyı metne , formüle gibi değiştirme özellikleri bulamadım sanırım kalkmış

S Note Galaxy Apps'te var. İsterseniz oradan kurabilirsiniz.

Hocam S-Note'un Galaxy Note 7 sürümünde @Lawyer hocamın bahsettiği özellikler yok, kaldırılmış durumda. O özellikleri isteyenlerin aşağıdaki linkten Note 5 versiyonunu indirip kurması gerekiyor.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/s-note/s-note-5-1-00-95-release/s-note-5-1-00-95-android-apk-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 23 Ağustos 2016; 7:51:49 >

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Haberi 10 Ağustos'ta yapılmış;

http://www.ntv.com.tr/ekonomi/cep-telefonuna-kredi-kartiyla-taksit-geri-geliyor,xXVPUAliYEmcKlwZKMdDdQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: slapert

Geçiştirmişler soruları. Boş bir açıklama. Edge ekran koydukları için zayıf ekranı. Test verisi koyup yayınlasınlar gerçekten sağlam ise ama yok.

Benimde anladığım aynı şey hocam

• http://www.sammobile.com/2016/08/23/galaxy-note-7s-s-pen-apparently-gets-stuck-if-pushed-in-too-hard/

2. video da kiyaslama ile sorunun S-Pen mekanizmasinin kalitesiz olusu kesinlesmekte malesef ! ..

Note5 S-Pen kalemin ust kismindaki yaylar hala saglam ve bugune kadar kimse boyle bir ariza forumlarda bahsedilmedi ( ters sokulmasi haric ki Note7 de cozulmustur ) .

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

quote:

Orijinalden alıntı: slapert

Benimde anladığım aynı şey hocam

Yalnız Webtekno Note 7 için sağlamlık videosu çekmiş. Orada ekrana tornavida ile girişti eleman nokta çizik olmadı.

• Kamera kötü ekran hassas sadece su geçirmezlik ve ekranımı kıvırtmışlar anlamadım.Ama yinede fiyat 2000 TL civarına düşerse alırım.

• iyi forumlar
    forumları iyi kötü takip ederim, genelde insanlar sahip oldukları veya sahip olmak istedikleriyle yüksek derecede aşk yaşadıkları için kullanıcıların eleştirileri
    veya beğenmedikleri yönlerini paylaşma genelde polemik unsuru olabiliyor.
    yabancı forumlarda bu durum kısmen böyle olsada diğer taraftan çok acımasızca eleştiriler kullanıcılar tarafından destek görüp firmaları bu konularda çalışmaya yönlendirme noktasına kadar ilerliyebiliyor
    Bundan 2 önceki telefonum note5 ti, kullandığım ilk note serisidir cihazdan memnun olmakla birlikte teknoloji merakı ve yeni cihazlar deneyimleme isteği yüzünden bir süre araştırdıktan sonra 6s plus a
    geçiş yaptım, forumlar incelemeler videolar çevremdeki kullanıcı yorumları beni 6s plus a yönlendirdi, fazla sözü uzatmadan cihaza 2 ay anca dayanabildim. bi yerde denk gelmiştim bir arkadaş üst düzey bir akıllı telefon isteyen
    iphone alsın, üst düzey bir cep bilgisayarı isteyen note serisi alsın... bencede durum aynen bu şekilde. zaten milyonlarca satan ürünler arasında mutlak doğruluk diye bir şey yoktur.
    Gelelim note7 ye, silver renk tercih ettim sebebide ekran kapalıyken edge ekranın siyahı ve ekran kasa oranının görüntüsü gözüme daha güzel geldi.
    olumlu yönleriyle ilgili pek birşey yazmak istemiyorum, zaten reklamlarında vs gerekli ilerleme bilgilerini fazla fazla yapıyorlar.
    kıyaslama üzerinden gidersek note5 ten pil konusunda daha iyi olduğunu gözlemledim snote samsung note olarak isim değişikliğiyle birlikte bence snote dan geriye gitmiş
    snote da genel şikayet konusu olan yavaşlığı vs ciddi anlamda hızlanmış olmasına rağmen özellik bakımından kısıtlanmış olarak görüyorum. o özelliklere geri dönmek istersekte
    eski programı yüklemek gerekiyor.
    bana hoparlörde note5 ten daha gelişmiş gelmedi. daha iyi olmasını beklerdim bir diğer hususta kilit ve ses açma kapama tuşlarının hissiyatı çok tok değil ve bu tuşların plastik olmasıda güzel değil
    Premium segment diye satılan bir cihazda plastik tuşlar yakışmamış. 4-5 günlük deneyimimden şimdilik aklıma gelenler bunlar.
    cihaz genel itibariyle çok şık ve fonksiyonel, tıpkı note5 gibi...uzun vadede cihaz ne durumda olur onu ilerleyen zamanlarda hepbirlikte deneyimleyeceğiz..
    herkeze teşekkür eder iyi forumlar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

sizi htc 10 forumundan hatırlıyorum. 2-3 kez cihazı değiştirmiştiniz ya da iade etmiştiniz yanlış hatırlamıyorsam! hem htc de hem de samsung ta sorun yaşıyorsunuz; ya gerçekten böyle aksilikler hep sizi buluyor ya da bu işte farklı bi iş var! çünkü bu olayların akabinde sizi iphone 6s ya da iphone 7 yi almış olarak göreceğiz gibime geliyor...(htc 10 maceranız öyle sonlanmıştı)

Hocam bende Z5 konularından hatırlıyorum orada aldığı her cihazda sorun olurdu çok şanssız! Birisidir kendileri iki üç iade ettiği var orda da

bi rahatsızlık olduğu açık ve net... örnekleri çoğaltmak isteyen beri gelsin...

• çift hatlı modeli gelecek mi acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

quote:

sizi htc 10 forumundan hatırlıyorum. 2-3 kez cihazı değiştirmiştiniz ya da iade etmiştiniz yanlış hatırlamıyorsam! hem htc de hem de samsung ta sorun yaşıyorsunuz; ya gerçekten böyle aksilikler hep sizi buluyor ya da bu işte farklı bi iş var! çünkü bu olayların akabinde sizi iphone 6s ya da iphone 7 yi almış olarak göreceğiz gibime geliyor...(htc 10 maceranız öyle sonlanmıştı)

Hocam bende Z5 konularından hatırlıyorum orada aldığı her cihazda sorun olurdu çok şanssız! Birisidir kendileri iki üç iade ettiği var orda da

bi rahatsızlık olduğu açık ve net... örnekleri çoğaltmak isteyen beri gelsin...

hakangündüz, mesela lg g flex'i tam 3 kez alıp sattı.

sıkıntı şu ki herif tedaviye cevap vermiyor. (kendine durumu itiraf edebilenleri ayrı tutuyorum.) Gerçeği itiraf edene kadar yakasını bırakmayı düşünmüyorum bazen yeni bir amiral gemisi başlığında görmezden gelsem de sizin gibi başkaları farkediyor bu kez

• o zaman şöyle bi tanımlama yapacak olursak; yetişkin bir @hakangündüz , senede 3-4 farklı amiral gemisi alıp, hepsinde bi arıza bulabilme yetisini üzerinde taşıyan ve herbirini en az 2-3 defa değişime tabii tutma özelliklerini bünyesinde bulunduran kişidir!
  • Gece telefonu yüzde 29'la bıraktım, 7 saat uyudum ve telefonu aldığımda yüzde 4 kalmıştı. Nasıl bir "şey" bu kadar pili götürür anlamadım. Neyin ne kadar kullandığını gece boyu ölçme yolu var mı acaba? kaldıralım o program neyse?
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.