Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki ekran komple mi gitmişti sizin.hiçmii cakismiyordu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yıllardır note serisi kullanan biri olarak tam note 4 ü sattım fan edition alayım dedim bu kırılan camdan dolayı fiyatlar ürküttü beni. Ben daha hiç bi telefonumu düşmeden dolayı bozmadım. Alır almaz kılıf ve kırılmaz cam takarım. Bunların ekranının edge olması kılıfın üst ekranını kapatmasını mı engelliyo, yada yanlarını? Valla şeytan diyo çak geç 6gb ram olan mi note 5 pro hiç tasalanma. pilide mükemmelmiş. Ama şu s pen olayı beni benden alıyor işte, çok işime yarıyor...
  • Merhaba, Telefonu istanbul bilişimde inceledim. kapalı kutu şuan orda 2700 felan. kutuda malaysia yazıyor. orjinal fabrika çıkışlı burda Türkçe rom felan yapılmamış orjinal yazılım olması önemli knox sayacıda 000. ancak kılıf çıkmıyor (kapalı jelatinli kutu orjinali boyle denildi) almayı düşünüyordum telefonu ama forumda navigasyon çalışmıyor demiş bazı arkadaşlar.bütün note fe lerde bu sorunmu var yada root yapıyorlar ondanmı çalışmıyor.malaysia cihazlarını kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. here we go navigasyonu ben çok kullanırım gps olupta navigasyon çalışmaması nasıl bir durumdur. birde pil bitiş süresi mate 10 lite göre nasıldır? asus zen fone 5 yada bu cihazı inceliyorum bilgisi olanlardan görüşlerini bekliyorum iyi forumlar..
  • Ben bu telefonu neredeyse 4 aydır kullanıyorum ve tam bir fiyat performans ürünü. 2150 TL'ye almıştım. Yedek parça sıkıntısı olmasına rağmen bu fiyata alınabilecek hem kalemli hem de 64gb hafızası olan üst segtmen telefonlardan biri.

Belki bu telefona hiç batarya bulamayacağız. Çünkü hiçbir yerde yok. Ama bu fiyata böyle elit bir telefon kaçmaz. Bence riske değer.

Samsung note 7 batarya faciaları bizim işimize yaradı.

• mikarichi kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle.bataryası patlamasaydı.4 bin tl den alacabilen alacaktı.bende note serisinden baska telefon kullanmiyorum.note8 alacakken bunu aldım çok memnun kaldım.

• merhabalar bende 4 ay önce note fe gümüş cihazımı büyük bir hevesle aldım
    telefon mükemmel ötesi güzel. Ve dayanıklı 2-3 hafta önce bi talihsizlik sonucu telefonumun üstünden minibüs geçti bildiğiniz minibüs yerler çakıl olmasa kırılmayacağından eminim maalesef ekranım kırıldı arka kapağım kırıldı. Ekrana bir çakıl taşının sivri köşesi girmiş ölü pikseller vardı. halen kullanıyorum dokunmatik ve ekran taaki düne kadar ilk günki gibi çalışıyordu dün birden ekranın yarısı yeşil oldu her geçen saat dahada kötü hale gelmeye başladı şuan şimşekler çakıyor :)
    ekran değişimi için bende delta servisi aradım. Telefonu göndermeniz gerekiyor dendi başka telefonum olmadığı için gönderemedim. Ekran değişim sonrası su geçirmezlik özelliğide kayboluyor bu arada ve tamir sonrası olayları okudukça korkmaya başladım. Ben yeni bir telefon alacağım lakin bu telefonuda tamir ettirip aile bireylerinden birine vermeyi düşünüyorum.
    sorum şudur daha önce bu durum başına gelen tamir ettirip memnun kalan ben şurda ekran buldum sende ordan bulabilirsin diyen abilerimin yorumlarını bekliyorum

• 2 gündür , kendi kendine, açık olan uygulamadan ana ekrana dönüyor ne home tuşuna basıyorum ne geri tuşuna, anlamadım gitti acayip sinir bozuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: burakpamir

merhabalar bende 4 ay önce note fe gümüş cihazımı büyük bir hevesle aldım
    telefon mükemmel ötesi güzel. Ve dayanıklı 2-3 hafta önce bi talihsizlik sonucu telefonumun üstünden minibüs geçti bildiğiniz minibüs yerler çakıl olmasa kırılmayacağından eminim maalesef ekranım kırıldı arka kapağım kırıldı. Ekrana bir çakıl taşının sivri köşesi girmiş ölü pikseller vardı. halen kullanıyorum dokunmatik ve ekran taaki düne kadar ilk günki gibi çalışıyordu dün birden ekranın yarısı yeşil oldu her geçen saat dahada kötü hale gelmeye başladı şuan şimşekler çakıyor :)
    ekran değişimi için bende delta servisi aradım. Telefonu göndermeniz gerekiyor dendi başka telefonum olmadığı için gönderemedim. Ekran değişim sonrası su geçirmezlik özelliğide kayboluyor bu arada ve tamir sonrası olayları okudukça korkmaya başladım. Ben yeni bir telefon alacağım lakin bu telefonuda tamir ettirip aile bireylerinden birine vermeyi düşünüyorum.
    sorum şudur daha önce bu durum başına gelen tamir ettirip memnun kalan ben şurda ekran buldum sende ordan bulabilirsin diyen abilerimin yorumlarını bekliyorum
    Ekran değişince şu geçirmezlik kaybolmaz. Conta takılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Aynen oyle.bataryası patlamasaydı.4 bin tl den alacabilen alacaktı.bende note serisinden baska telefon kullanmiyorum.note8 alacakken bunu aldım çok memnun kaldım.
    Kardeşim millet 6 gb ram li telefonu 2000 denaşağı satıyo. xiaomi note 5 pro. 6 gb ram 64 gb hafıza. Resmi olarak piyasa girsin bak samsung ne oluyo ondan sonra. zaten huawei aldı başını gidiyo. Adamlar yarım saatte teslim ediyo ekranı kırılan telefonu 4 gb ram koy, kranı neredeyse telefon parası olsun. note 5 baktım dün. Ne akla hizmet 32 gb telefon yaparsında sd kart yeri koymazsın. iphone ile sid.k mi yarıştırdın...

Bende note serisinden başka telefon kullanmadım. Kullanamam diyorum. xiaomi note 5 pro alıp deniycem bakalım...
  • Samsung note serisini tercih edenler o muhteşem S-pen deneyimini yaşamak için tercih ediyor. Zaten. Ram ikinci planda benim için. 4gb ram hayli hayli yeter önemli olan yazılımsal destek.

Ya tamam xiaomi telefonun adına "xiaomi note5 pro" koyuyor da neden bu telefonlarda S-PEN yok. Eğer note diye koyuyorsan o kalemi de ekleyeceksin.

Kısaca 4gb ram + S-pen + amoled ekranlı note fe, xiaomi note5 pro'ya hayli hayli fark atar.

• Severek bayılarak kullandığım cihazımı sabah yüz üzeri düşürmek sureti ile ekran koruyucus olmasına rağmen camı %40 civarın da çatladı, bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum ;ekran komple değişmeli mi? Sadece ön cam değişimi mi yapılmalı? Maliyetleri nedir? Lütfen destek verin :(

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah86

Severek bayılarak kullandığım cihazımı sabah yüz üzeri düşürmek sureti ile ekran koruyucus olmasına rağmen camı %40 civarın da çatladı, bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum ;ekran komple değişmeli mi? Sadece ön cam değişimi mi yapılmalı? Maliyetleri nedir? Lütfen destek verin :(
    Şaka gibi, ne çok ekran kıran var böyle. Geçmiş olsun hocam. Ekranı komple değiştireceksin, 1600 tl fiyat istiyor delta servis.

Sanırım yeni telefondan söküp takıyorlar ekranları, yada yurt dışından orjinal olmayan ekran da takıyor olabilirler. Bunu anlamanın bir yolu yok sanırım.

Ekran değişince çok büyük bir ihtimalle su geçirmezlik özelliği kaybolur, arkadaş conta felan demiş ama zor.

Bu telefonun 2.elini alırken çok dikkat etmek lazım, son zamanlarda herkes ekranı kırıyor ve yaptıran satma taraftarı oluyor.

• quote:

Severek bayılarak kullandığım cihazımı sabah yüz üzeri düşürmek sureti ile ekran koruyucus olmasına rağmen camı %40 civarın da çatladı, bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum ;ekran komple değişmeli mi? Sadece ön cam değişimi mi yapılmalı? Maliyetleri nedir? Lütfen destek verin :(
    ekran koruyucusu dediğiniz kırılmaz cam denen şey miydi? telefonda kılıf var mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Ağustos 2018; 16:11:20 >
  • quote:

1.500 TL yaptırdım Delta Servise. Ellerinde yedek parça yok. Sıfır telefonu parçalayıp takıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arph

1.500 TL yaptırdım Delta Servise. Ellerinde yedek parça yok. Sıfır telefonu parçalayıp takıyorlar.

Alıntıları Göster
    öyle yapana kadar sıfır telefonu yollasalar ya....
  • Benim telin ekranı kırılırsa tamire vermem yeni bir note fe alır devam ederim.Hiç olmazsa gönlüm rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

öyle yapana kadar sıfır telefonu yollasalar ya....

Alıntıları Göster
    Ellerinde anakart ve üstündeki işlemci, anten, kamera modülü vs. de olmuş olacak. Ayrıca batarya da var. Başka telefonlara takarlar sorun olursa.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Tamam işte bizim telefonu alacaklar ya..Yenisini hiç bozmadan göndersinler... :)

• Fatura değişikliği imei değişikliği bir sürü iş... Uğraşmazlar ekranı değistirirler..

• Arkadaşlar p20 kullanıyorum. Cihaz üzerinden nfc yi açıp ödeme yapan oldumu temassız ödemeyi kastediyorum ben bugün yapmaya çalıştım olmadı nasıl bir yol izlemem lazım teşekkür ederim cevaplarınız için.

• 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.