Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MOBIUS

1. Sayfadaki veriler, Note FE'nin piyasaya çıkma haberleriyle birlikte bazı internet sitelerinin haberlerinden alıntıdır. Note FE piyasaya çıktıktan sonra Android 7.0 olduğu görüldü. 1. Sayfadaki bilgiyi güncelledim. Kısacası, android sürümünüz 7.0 ise doğrudur.

Çok teşekkürler peki yeni güncelleme ne zaman gelir bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Note FE ekranı HDR ve HDR10 teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji A7'de yok. Kıyaslamayı iki aynı telefon arasında yaparsanız daha anlaşılır olur. Bu arada, sağdaki ekran beyaz dengesi daha doğal.

Ben sürekli açık havada çalışıyorum. Bu ekranın güneş altında görünmesi daha kötü olacak diye korkuyorum. Gün ışığı altındaki performansı etkiler mi dersiniz ? Bir de benzer bir resim ekleyebilme şansınız var mı ?
  • MOBIUS kullanıcısına yanıt
    Mavi ışık filtresini kapatıp dener misiniz?

• Arkadaşlar telefon şu an itibariyle gittigidiyor da 2555 tl Bilginize. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Arkadaşlar telefon şu an itibariyle gittigidiyor da 2555 tl Bilginize. ..

Gg daki alışverişadresimtr 2.555 TL
    N11 deki alışverisadresim 2.629
    Bu ikisi aynı firma mı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Bu ikisi aynı firma mı.

Evet aynı firma..

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    Otomatik parlaklığı kapatıp dener misiniz? Belki ayarları farklıdır.
  • quote:

Türkiye'ye getirtilen Note FE telefonların hepsi Delta Servis değil. Aldığınız telefonun servisinin hangisi olduğunu, telefonunuzu satan veya İthalatı yapan firmadan öğrenebilirsiniz.
    Hatırlatma: Samsung servis hakkında da dünya kadar şikayet var.
    Note FE kullanıcı arayüzü Note 8'deki gibi TouchWiz arayüzü.
    İşlemci: Samsung Exynos 8 Octa 8890

Samsung Tr garantili almaya hic gerek yok, zira her sorun kullanici hatasi. Fazladan verecegin 400₺ cebinde kalir, ithalat demek de garantisiz demek zaten

Samsung aliyorsan sorun oldugunda artik basinin caresine bakacaksin, yapacak bir sey yok.

nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşlar,
    cumartesiden beri çocuk rahatsızlandı ondan dolayı foruma giremedim,
    yazıpta cevap veremediğim arkadaşlar kusura bakmayın lütfen,

@MOBIUS
    hocam öncelikle elinize sağlık, henüz imzayı yapamadım fırsat bulduüum bir ara ekleyeceğim tabi hagisini henüz karar veremedim,
    bu arada ortalama yapmışsınız onu nasıl yaptınız acaba link olarak paylaşabilir misiniz,

@nosfecagri
    Tekrardan kılıflar için teşekkürler hocam,
    henüz deneyemedim dediğim gibi çocuk rahatsızdı ondan bu akşam eve gidince takar denerim, nasıl olduğunu sizde görürsünüz artık, içinizde baya bir uhte olmuş be tel,
    isterseniz sizin note 8 ile değiştirelim :)
  • mehmetkyr kullanıcısına yanıt
    Android 8.0'ın 2018 yılının 3. çeyreğinde geleceğine dair bir bilgi edinmiştim. Sanıyorum bundan sonraki güncelleme 8.0 olacak.
    Artik tel.lerin max.parlakliklarini gormek icin light sensoru aktive etmek gerekiyor,yani guclu isigin sensoru uyarmasi gerekiyorki potansiyel ortaya ciksin.Aksi taktirde 400nit gibi degerleri goruyor kullanici.Bu uyarimda gunes altinda ancak oluyor.

Benzer bir resim eklesem de kıyaslama için pek sağlıklı olmaz. Benim ekleyeceğim resmi herkes farklı ekranında farklı görecektir. Ama yine de akşam eklemeye çalışırım.
  • yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    Yılmaz kardeşim, öncelikle çok geçmiş olsun. Yeğenim inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur. İmza resminin ortalanması için örnek kod eklemiştim zaten. O mesajıma bakabilirsin. O kodlardaki tırnak " işareti yerine köşeli parantez kullan. Sonra da tümünü kopyalayıp profil ayarlarındaki imza yerine yapıştır. İmza resmin ortalanmış şekilde olacaktır.
  • şu an için değerlendirme yapmak pek sağlıklı olmayacak ama şu şekilde bilgi paylaşabilirim,

10.12.2017 sabah saat 09:00 da telefonu şarjdan çektim,

FHD ekran parlaklık otomatik AOD açık ve kutudan çıkan akıllı kılıf ile kullanıyorum,
    4G açık hiç wifi ile kullanmadım, birkaç tane uygulama falan güncelledim,

yanlız dikkatimi çeken bişey oldu, AOD ve kapaklı kılıf ile kullanırken gece teli hiç elime almadığım halde 8 saatlik beklemede %10 şarj yemiş,
    belki daha yeni olduğundan optimize falan gerekli olabilir birkaç gün sonra tekrardan test edeceğim,

pil kullanımım da aşağıdaki gibidir,
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz_227 -- 11 Aralık 2017; 9:31:32 >

iyi dilekleriniz için teşekkürler hocam,
    çok şükür şimdi biraz daha iyi iğne ilaç falan alınca kendine geldi,

evet imza konusunu sonradan fark ettim düzülttim şu an için güzel olmuş elinize emeğinize sağlık,
    bu arada sizin imzanızda olan daha güzel sanki en iyisi bende onu yapayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Arkadaşlar soldaki a7 2017 sağdaki note fe. Sizcede ekranda problem yok mu ?

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Hocam bnede de aynı. Note 5 ve Note 8 yanına koydum sizin resim gibi bir görüntü oluştu. Fotoğrafı akşam bulursam koyarım.

Bu arada aliexpress ten gelen kavisli cam daha önceki gibi ekran kısmı yapışkanlı değil. Yine dokunmatik hassasiyeti yok. Artık jelatinin gelmesini bekliyorum. Bu edge ekranların jelatinden başka çıkışı yok galiba.

• Arkadaşlar, ekranı kırık, kamerası problemli, bataryası oyun oynayarak 1 saatte bitebilen LG G4 cihazımla şuan idare ediyorum Xiaomi Mi 7 yi beklemek istiyorum fakat Note FE de çok çekiyor beni. Sizce ne yapmalıyım Mi 7 ile bu cihaz arasında ölümcül farklar olur mu? Beklemeye değer mi?

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 11 Aralık 2017; 10:22:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Bu ikisi aynı firma mı.

GG de, extra %3, kazananalr kulübüne %4 indirim var telefonalrda, Note FE de bu telefonlar içinde, fiyatı 2529 tlye iniyor %4 ile...

güzel fiyat...
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Hocam kavisli cam hır ise yaramadı mi?

Ben inşaat sektöründe çalışıyorum. Kavisli camdan zaten korkuyorum birde kırılmaz cam olmazsa çok kırarım ben o ekrani :(

Eger kırılmaz cam olmazsa gelen telefonu iade edecegim büyük ihtimal :(

Note4'ün bile 1 kez camını kırdım.

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    vay be bir de world kartı olanlara + 50,00 TL de puan veriyor, 2,479,00 TL ye geliyor
    gerçi bana da 2.579,00 TL ye gelmişti ama fiyat iyi olmuş yinede 100,00 TL far var,
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.