Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cchacalls Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
24.342
Cevap
259
Favori
1.291.510
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Arkadaşlar telefon şu an itibariyle gittigidiyor da 2555 tl Bilginize. ..

Gg daki alışverişadresimtr 2.555 TL
    N11 deki alışverisadresim 2.629
    Bu ikisi aynı firma mı.

GG de, extra %3, kazananalr kulübüne %4 indirim var telefonalrda, Note FE de bu telefonlar içinde, fiyatı 2529 tlye iniyor %4 ile...

güzel fiyat...

• Teğmen
    120 Mesaj

Hocam kavisli cam hır ise yaramadı mi?

Ben inşaat sektöründe çalışıyorum. Kavisli camdan zaten korkuyorum birde kırılmaz cam olmazsa çok kırarım ben o ekrani :(

Eger kırılmaz cam olmazsa gelen telefonu iade edecegim büyük ihtimal :(

Note4'ün bile 1 kez camını kırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    carman1tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vay be bir de world kartı olanlara + 50,00 TL de puan veriyor, 2,479,00 TL ye geliyor
    gerçi bana da 2.579,00 TL ye gelmişti ama fiyat iyi olmuş yinede 100,00 TL far var,
    |
    |
    kocaballi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • DH Yönetici
    7579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

vay be bir de world kartı olanlara + 50,00 TL de puan veriyor, 2,479,00 TL ye geliyor
    gerçi bana da 2.579,00 TL ye gelmişti ama fiyat iyi olmuş yinede 100,00 TL far var,

W.Kart herkeste olmazda, onun dışında 40 tl fark ediyor bizim aldığımızla şimdilik, bakalım daha ne kadar fark göreceğiz...
    |
    |

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Orijinalden alıntı: MOBIUS

Note FE ekranı HDR ve HDR10 teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji A7'de yok. Kıyaslamayı iki aynı telefon arasında yaparsanız daha anlaşılır olur. Bu arada, sağdaki ekran beyaz dengesi daha doğal.

Ben sürekli açık havada çalışıyorum. Bu ekranın güneş altında görünmesi daha kötü olacak diye korkuyorum. Gün ışığı altındaki performansı etkiler mi dersiniz ? Bir de benzer bir resim ekleyebilme şansınız var mı ?

Tam note fe alacaktım bu beyaz olayı kafamı karıştırdı. Sahiden durum bu mu ? Bi ayarı VS yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_Come_Back -- 11 Aralık 2017; 11:0:27 >

Şimdiye kadar kullandığım telefonlar arasında, güneş ışığı altında çok rahat görülebilen ekranlı bir tek Note FE telefonum oldu.
    |
    |
    Legend_Come_Back kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
    22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
  • Çavuş
    49 Mesaj

Hocam telini degistirdiler mi gercekten sorun var miymis?

|
    |
    yilmaz_227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet hocam tel değişti ve yeni açılmamış kutu gönderdiler,

yanlız bu tel de aynı şek,lde geldi yani anlamadım gitti bu işi nasıl olurda bu ışık sızması olur
    Sıfır kutu açmasam aynı teli gönderdiler diyeceğim,

bu teli ilk sipariş verdiğimde çok heyecanlıydım ama şimdi heyecan adına bişey kalmadı desem yeri
    neyse artık yapacak bişey yok firmaya iade etsem de olmaz zaten umarım ileride başka sorunlar çıkmaz da kullanırız uzun süre
    |
    |
    beratyksl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Az evvel siparişi verdim GG den. Çok heyecanlıyım Note 4 ten geçiş yapacağım...

|
    |

evet hocam tel değişti ve yeni açılmamış kutu gönderdiler,

yanlız bu tel de aynı şek,lde geldi yani anlamadım gitti bu işi nasıl olurda bu ışık sızması olur
    Sıfır kutu açmasam aynı teli gönderdiler diyeceğim,

bu teli ilk sipariş verdiğimde çok heyecanlıydım ama şimdi heyecan adına bişey kalmadı desem yeri
    neyse artık yapacak bişey yok firmaya iade etsem de olmaz zaten umarım ileride başka sorunlar çıkmaz da kullanırız uzun süre

Tamamen iade et o zaman hocam, bu hafta gelecek maviden alırsın...

Ben güncelin "mavi gelmeyecek" sözüne güvenip aldım ama artık iade etmem zor gibi, zaten edecek de olsam kesin yan çizeceklerdir...

en azından sen iade edebilirsin...

• Binbaşı
    1567 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Arkadaşlar, ekranı kırık, kamerası problemli, bataryası oyun oynayarak 1 saatte bitebilen LG G4 cihazımla şuan idare ediyorum Xiaomi Mi 7 yi beklemek istiyorum fakat Note FE de çok çekiyor beni. Sizce ne yapmalıyım Mi 7 ile bu cihaz arasında ölümcül farklar olur mu? Beklemeye değer mi?

Edit: İmla

|
    |
    Az önce aldım. 100 tl word puan artı wordun bana özel kampanyasından 45 tl gelecek .Telefon 2385 tl ye geldi.

Az önce aldım. 100 tl word puan artı wordun bana özel kampanyasından 45 tl gelecek .Telefon 2385 tl ye geldi.

Valla on numara fiyata almışsınız hocam,

Güle güle kullanın hayırlı olsun,

• Teğmen
    120 Mesaj

Hocam mavi gelecek mi? Gelecekse fiyatı ne olacak biliniyor mu?

Ben hb'den 2699'à siparis ettim.

|
    |

Evet hocam kanuni olarak iade etme hakkım hala var ama inanın bende ne yapsam bilemedim,
    ben kimseyi güç duruma düşürmek veya zarar ettirmek istemiyorum, arkamdan da kimseye laf söyletmek istemem,

bu şekilde de soğudum ne yapacağımı bilemedim bir türlü, ışık sızan kenarlardan su alabilir mi o da beni korkutuyor, firmaya sorsam garanti vermezler tabi bu konuda

sizin tel nasıl acaba sizde de ışık sızması var mı ekranı test ettiniz mi hiç
    mümkünse orta parlaklıkta ve full parlaklıkta resimleri çekip buraya yükleyebilir misiniz,
    |
    |

• DH Yönetici
    7579 Mesaj

quote:

Evet hocam kanuni olarak iade etme hakkım hala var ama inanın bende ne yapsam bilemedim,
    ben kimseyi güç duruma düşürmek veya zarar ettirmek istemiyorum, arkamdan da kimseye laf söyletmek istemem,

bu şekilde de soğudum ne yapacağımı bilemedim bir türlü, ışık sızan kenarlardan su alabilir mi o da beni korkutuyor, firmaya sorsam garanti vermezler tabi bu konuda

sizin tel nasıl acaba sizde de ışık sızması var mı ekranı test ettiniz mi hiç
    mümkünse orta parlaklıkta ve full parlaklıkta resimleri çekip buraya yükleyebilir misiniz,

yok hocam test etmedim, hani olsa bile, bu konuya samsung bile normal diyorken satıcı firmanın başka bir şey demesini beklemiyorum....

ama su sızıntısı olmasına ihtimal vermiyorum...

soğuduysanız da zaten iade edin, yıllarca elinizde olacak ama sevmediğiniz bir cihazı kullanmayın...

ama böyle de güzel bir cihazı da bulamazsınız diye düşünüyorum...

@emrahbcc fiyatı buradaki firma yetkilisi söyler sanırım, benim fiyat bilgim yok, ama aynı rakamlara satarlar diye düşünüyorum...

@MOBIUS hocam bu FE için cam filmleri note7 ürünleriyle uyumlu mudur, aliexpressten verdiğim sipariş gelene kadar idareten ucuz bir cam filmi alayım diyorum..
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/sunix-samsung-galaxy-note-7-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P159877897
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-note-7-ekran-koruyucu-temperli-kirilmaz-cam-P132710782

@emrahbcc @MOBIUS
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Bahsedilenler: MOBIUS , emrahbcc

• Yarbay
    10828 Mesaj
    quote:

şu an için değerlendirme yapmak pek sağlıklı olmayacak ama şu şekilde bilgi paylaşabilirim,

10.12.2017 sabah saat 09:00 da telefonu şarjdan çektim,

FHD ekran parlaklık otomatik AOD açık ve kutudan çıkan akıllı kılıf ile kullanıyorum,
    4G açık hiç wifi ile kullanmadım, birkaç tane uygulama falan güncelledim,

yanlız dikkatimi çeken bişey oldu, AOD ve kapaklı kılıf ile kullanırken gece teli hiç elime almadığım halde 8 saatlik beklemede %10 şarj yemiş,
    belki daha yeni olduğundan optimize falan gerekli olabilir birkaç gün sonra tekrardan test edeceğim,

pil kullanımım da aşağıdaki gibidir,

Değerler hiç iyi değil.
    Alma arifesindeyim ama bu değerler beni yarı yolda bırakır.
    Aynı kullanımla 4.000 mah lik redmi note 4 telefonum 4 saat süre veriyor en az.
    Hadi ekran farkı sensör farkı vs desen yine de çok düşük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    211 Mesaj
    quote:

quote:

Valla on numara fiyata almışsınız hocam,

Güle güle kullanın hayırlı olsun,

Hocam çok teşekkür ederim.

|
    |

valla hocam biraz düşük şu an için evet ama dediğim gibi daha yeni ve ilk şarj kullanımı bu

1 günlük kullanım 1 saat 40 dakika ekran kullanımı var ve şarjı daha %50 de

yani şöyle bir varsayım yaparsak 2 gün kullanımda 3,5 saat ekran süresi verecek gibi
    |
    |
    tgezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Arkadaşlar ekranla kasanın birleştiği yerlerde ince boşluk var ve toz doluyor sizde de oluyor mu bu şekilde

Samsung Fan Edition
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,981
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.