Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben birde ekran koruyucusuz kullanıyorum. Ekran çizilir diye kapaklı kılıfı sattım. Orijinal kılıfta şık ama kullanışlı değil benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazda volte var mi? Nasil etkinleştirebilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kutukak kullanıcısına yanıt
    Çok zahmetli değil 9grenmek için konunun ilk sayfasına bakacaksınız.

• Note fe'de dolby atmos kullanma şansımız var mı?

• Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler ilk sayfaya bakmamistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Orjinal kılıfı vardı ancak ekranı açıktı. Sandalye dr oturuyordum, ekran açık Dizime koymuştum telefonu, dizimden düştü kırıldı.

Çok kısa bir mesafeden düştüğü halde kırılması şaşırttı beni.

Bakalım bu şekilde kullanabilecek miyim. Yani kullanim olarak bir sorun yasamazsam 3 sene kullanırım.

Bu şekilde atsan atılmaz, satsan satilmaz. Ekran zaten çok pahalıdır. Aliexpressten baksam mı acaba ucuza bulabilir miyiz parçasını. Yakın zamanda ekran değiştiren lldu mu arkadaşlar?
    Benim cihazda 1.5 sene önce üst köşeden kırıldı aşağı doğru ince bir çizgi halinde çatladı ama çalışmasında hiçbir sorun yok ve kırık daha da büyümedi hatta birkaç defa daha düştü yinede birşey olmadı

• turkishwizard04 kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrendiğime sevindim hocam. Ben de sorunsuz kullanırım o zaman. Çünkü telefonumdan da çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: armagan17

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-ayarinda-samsung-not-fan-edition-756620537/detay
    Telefonunuz gerçekten çok temizmiş hocam. Merak ettim satıp yerine ne almayı düşünüyorsunuz?

• Teknik olarak daha üst seviye ve fp olduğu için xiaomi not 8 pro düşünüyorum.

• Aliexpress'te linkteki ürün var. sadece ön cam değişebiliyor mu acaba? Arka cam gibi ön cam da çıkarılabiliyorsa bence değişir gibi. Ne dersiniz?
    https://tr.aliexpress.com/item/33053080415.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4b211adeWnmiEL&algo_pvid=359aee95-3fec-43b2-adb5-c35c06b6a5f9&algo_expid=359aee95-3fec-43b2-adb5-c35c06b6a5f9-6&btsid=ef96aa29-d9db-48fb-abb9-8c5217ea9ead&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_8,searchweb201603_52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resul42 -- 14 Kasım 2019; 1:41:18 >

• resul42 R kullanıcısına yanıt
    Mümkün olsa çok güzel olur. Ama taktıktan sonra ne kadar orjinal duracak orası şüpheli. Bir de takan elemanın elinin çok iyi olması lazım. Bir hatası ekran değişimine mal olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 14 Kasım 2019; 7:49:24 >
    Oncam degisimi zor bir islem. Ozel cihazlar lazim. Yatirim yapip degistiren cok azdir.

• Arkadaşlar garantisi devam eden delta garantili full kutu icerikli faturali kilifi falan herseyi tamam cok temiz note fe var elimde. Yaklasik 6 ay civarinda garantisi kalmistir. Sarji falan cok iyi durumda sifirken aldim hala severek kullaniyorum. Goze batan bir cizigi falan yok isteyene fotograf gonderebilirim. Sadece ekranda hafif bir amoled yanigi var sanirim cogu amoledde olan bir durum. Arama butonu ve birkac harf izi hafif bir gölge şeklinde beyaz ekranda hafiften belli oluyor. Cok dikkatli bakilinca belli oluyor sadece beyaz ekran harici görünmüyor. Normal ekranda forograflardada görünmüyor. Söylemezsem fark edilwcek bir durumda degil. Bu yüzden fiyati uygun tutuyorum. Fiyat 1500 tl dir. Pazarlik yok. Telefona oyun bile yuklenmemistir sadece arama ve whatsap kullanilmistir. Renk siyah
    Fiyat 1500 //store.donanimhaber.com/d4/f9/f9/d4f9f9a88f34b7eaa00e4f8b6782eb53.jpeg[/simage]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 14 Kasım 2019; 18:45:30 >

• Bir yıldır aynı şekilde çatlak kullanıyorum. Üzerine koruyucu film yapıştırdım. Çoğu zaman görmüyorum bile. Sorunsuz çalışıyor. Satarken ne olur, onu bilemiyorum.
    Cihazı ön cam değişimine verip eline ekran kırılmış olarak alanlardan biriyim.Sözde edge ekran değişiminde uzmandı arkadaşlar.Ekranı derin dondurucu gibi bir makinede -150 derecede dondurup cam ile ekranı ayırıp tekrar cam taktıklarını söylediler.Ama güya benim kırık cam ekrandan ayrılmamış o nedenle ekran kırıldı dediler ama ekranın kırılan yeri ile camın kırık yerleri tamamen farklıydı.
    Şu anda türkiye de servis dışında orjinal diye satılan tüm ekranlar bu işlemden geçip revize edilen ekranlardır.
  • Telefon son 1 aydır yavaş şarj olmaya başladı. En son full şarj icon 6 saat süre veriyordu. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Arada bendede yapıyor. Kabloyu çıkarıp tekrar takıyorum düzelir. Sizinde kablo yada şarj adaptöründen olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan08

Cihazı ön cam değişimine verip eline ekran kırılmış olarak alanlardan biriyim.Sözde edge ekran değişiminde uzmandı arkadaşlar.Ekranı derin dondurucu gibi bir makinede -150 derecede dondurup cam ile ekranı ayırıp tekrar cam taktıklarını söylediler.Ama güya benim kırık cam ekrandan ayrılmamış o nedenle ekran kırıldı dediler ama ekranın kırılan yeri ile camın kırık yerleri tamamen farklıydı.
    Şu anda türkiye de servis dışında orjinal diye satılan tüm ekranlar bu işlemden geçip revize edilen ekranlardır.
    Zaten gorilla glass 5 dedikleri de bu kısım olmuyor mu? Yani çizilmelere vs. dayanıklı ve sert bir cam. Değişen camın ne kadar kaliteli olduğunu da bilemiyoruz tabi.
    Bu kadar sert olduğu için de de belli darbelere karşı çıtkırıldım oluyor heralde.

• Arkadaşlar bizim 250 ye aldığımız 10.000 lik samsung kablosuz şarj yapabilen powerbank trendyolda 199 olmuş. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 15 Kasım 2019; 13:49:25 >
  • 
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.