Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
23.848
Cevap
270
Favori
1.250.585
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    578 Mesaj

Hocam o program eski nesil medya için destek vermeyen kulaklıklar için yapılmış bir şey. Görüşme sesi konuşunda hiçbir fikrim yok. Fakat belki bu programın ücretli bir sürümü varsa onda görüşme sesi özelliği gibi bir şey olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mustakil_Yazar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Değerli arkadaşlar, bildiğiniz gibi cihazı yeni aldım henüz 10 günlük.
    İlk defa dün film, video, ses dosyaları izleyim dedim.
    Sesi çok kısık geldi. Ses ayarlarına girip çıktım bir eksik yön göremedim.
    Kulaklıklı veya kulaklıksız dinliyorum çok çok düşük.
    10 Üzerinden değerlendirsek ses 4 veya 5 olarak değerlendirilebilir.

Belki ayarlarını ben bozmuş olabilirim. Cihazı sıfırlayım, belki düzelir diye düşünüyorum.

Üzerinde kurulu programların ve cihazın yedeklemesini sorunsuz nasıl yapabilirim.

Cihazın orijinal kulaklıklarından ses fazla gelmiyor. Ayrıca media oynatıcı olarak MX Player tavsiye ederim. Ayarlarından donanımsal+ veya yazılımsal kod çözücüyü seçerseniz sesi iki kat artırıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj

Bir şey değil Öncelikle yeni telefonunuz hayırlı olsun
    Şöyle sizin için en iyi ses deneyimini bulabilirsiniz.

AYARLAR---->SESLER VE TİTREŞİM-------> SES KALİTESİ VE EFEKTLER------->ADAPT SOUND

Adapt Sound özelliği sayesinde en iyi ses deneyimini bulabilirsiniz.

|
    |

You Tube da Samsung S8 de ghost screen oluşması sonrası, Servis kullanıcı hatası demiş. Daha sonra tüketici mahkemesine başvurmuşlar. Yasal yollardan haklarını arayarak davayı kazanmış. Bu süreçle ilgili deneyimlerini anlatıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=2VKy9TsRBjQ&t=219s
    |
    |
    Backwoodd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende orjinal mavi kılıf var hocam.

|
    |
    amd1985 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

@fb168, @tayaydin
    Çok teşekkür ederim. Ayarlardan çok denedim olmadı. Smartswitch ile yedekledim, Fabrika ayarlarına sıfırladım.
    Ses şimdi düzeldi :))
    Demek ki ben karıştırırken bozmuşum.

|
    |
    Bahsedilenler: tayaydin , fb168
    İnternette gördüğünüz ve sıklıkla karşınıza çıkan reklamları yönetmek ve Reklamları Kişiselleştirme' yi devre dışı bırakmak için, tamamen kendi araştırmalarım ile bulduğum ayarlamaları yapmanızı şiddetle tavsiye ederim

https://forum.donanimhaber.com/gordugunuz-reklamlari-kontrol-etme-ayarlari--135148472

Umarım faydalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnExIeTy -- 23 Ekim 2019; 20:56:28 >
    |
    |
    Intel i7 9700K *** Gigabyte Z390 Aorus Elite *** Msi RTX2070 Gaming Z 8GB OC *** Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 *** NZXT H500i Siyah Mavi Usb 3.1 *** Corsair Hydro H100i PRO RGB 240mm Sıvı Soğutucu *** FSP HYDRO G 750W 80 Plus Gold Tam Moduler *** Samsung 500GB 970 EVO PLUS NVMe *** Samsung LC24FG73 23.5" 1920x1080 1ms 144Hz Curved VA *** Asus ROG Pugio 7200 DPI Aura Sync RGB Optik Gaming Mouse *** Asus ROG Strix Flare Aura Sync RGB Cherry MX Red Switch Mekanik Turkce Q Gaming Klavye *** SteelSeries QcK Prism Cloth XL Rgb Mousepad *** WD My Passport 2TB 2.5" USB 3.0 Mavi Taşınabilir Disk
    SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition

• Yüzbaşı
    735 Mesaj
    Cihaz şuan HB'de 3.199 TL'den satışta. Yalnızca gold rengi mevcut. Bilginize. Muhtemelen stoklar sınırlıdır.

Birkaç gün once bir arkadas buraya yazmıştı sifır bulabilir miyim diye

|
    |
    erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Cihaz şuan HB'de 3.199 TL'den satışta. Yalnızca gold rengi mevcut. Bilginize. Muhtemelen stoklar sınırlıdır.
    Google'a "Note Fan Edition Hepsiburada" yazdım. Altın renk cihaz n11 ve gittigidiyor'da yenilenmiş olarak 2000 küsürde görünürken hepsiburada'da ibare olmaksızın 3100'e satılıyor. Acaba yenilenmiş cihazı mı 3100'e satıyorlar diye düşünmedim değil.

Şu sözde yenilenmiş olan cihazlara gelince... Cihazların yenilenmiş olmasının bir kriteri yok. Satıcı yenilenmiş olduğunu nasıl ispatlayacak ki? İkinci el cihazı sıfırlayıp satmayacağının garantisini kim veriyor? Ben pimpirikli kullanıcıyım. Hesap sorarım. Ne oldu da yenilendi? İade mi edildi, kronik sorunlu mu, hangi parçaları yenilendi?

Piyasada cihazın bataryası yok, "yenilenmiş" cihaz satıyorlar.

Yenilenmiş cihazların "yenilenmiş" olduğunu da düşünmüyorum. Buldukları cihazı bir iki temizleyip yenilenmiş diye satıyorlardır.

İddia ediyorum, benim cihazı sıfır diye çok rahat satabilirim. Çünkü hastalık derecesinde titizim ve çok özenerek kullanıyorum.

İlgili cihazları alacak arkadaşların mümkünse gidip elden almasında fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 24 Ekim 2019; 19:17:0 >

• Binbaşı
    1791 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, 1 yıldır Note 4 kullanıyorum. Note 4 Android 6 da kaldı ve güncelleme almıyor. Note 5 ya da Note FE ye geçmek istiyorum. Benim telefon artı üstüne para şeklinde takas etmek isteyen var mı?

|
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj

Rom falan yükleyebilirsin yüksek Android sürümleri rom'ları mevcut note 4 için. Tabi daha yeni bir cihaza da geçebilirsiniz imkanınız varsa

|
    |
    crossfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Nispeten olur, zaten bölgesel ayarları yapan bu yazılım...
    Ben , Sizin tavsiyeniz üzerine S7 Edge 25 Aralık CSC'sini yükleyip Volte yi de aktiv etmiştim. Telefonun çekim gücü Malezya ya göre daha iyiydi. Şu anda da bu şekilde kullanıyorum. Geçen gün bir arkadaşımın S7 Telefonu olduğunu gördüm. Aynı ortamda benim telefonun çekim gücü 2 diş iken onun ki 4 diş idi. Bizim telefonların çekim gücünün bu kadar farketmesi kötü. Siz buna benzer bir deneyim yaşadınız mı. Yoksa benim telefonumda bir sorun mu var acaba.

Aynı operatör mü ikinizde.

|
    |
    bekir3548 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet.İkimizinde Türk Telekom.
    |
    |
    keremalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bekir3548

Evet.İkimizinde Türk Telekom.
    Rom lar ulkelere göre olduğu icin farkeder ama 2 diş fazla geldi banada.
    Donanim s7 ile aynı olması lazım

|
    |

Dostum, Titiz degilsin kilsin sen, kendimden biliyorum
    |
    |
    Leon FR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.