Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
23.828
Cevap
271
Favori
1.248.305
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Evet ama bundan sonra işimiz zor.Samsung fiyat politikasını degistirdi.Apple gibi amiral gemisi cihazina yani note10 ve plus a çok yuksek fiyat koydu.Maksat burda marka değerini yukseltmek.Satış miktarı önemli degil.Prestij ürünü olarak piyasaya surdü ve fiyat abartilı düşmeyecek note10 da.
    Para kazanmak için M serisi,A serisi ve J serisi ni piyasaya sürdü.orta ve orta üst segment olan bu cihazlar zaten peynir ekmek gibi satiyor.
    Olan bizim gibi note fanlarina oldu.
    Bundan sonra maceraya ikinci el note9 ile devam edebiliriz ancak.çünkü sıfırı da stoklarda kalmadı artık.

Alıntıları Göster
    Size katılıyorum. Note 9 ile bende devam etmek isterdim ancak yüksek fiyat politikasından dolayı artık uzak duruyorum. 1 Note FE ve 2 adet Note 4 ile ne kadar gidersem gideceğim artık.
    |
    |

• Binbaşı
    1176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Evet ama bundan sonra işimiz zor.Samsung fiyat politikasını degistirdi.Apple gibi amiral gemisi cihazina yani note10 ve plus a çok yuksek fiyat koydu.Maksat burda marka değerini yukseltmek.Satış miktarı önemli degil.Prestij ürünü olarak piyasaya surdü ve fiyat abartilı düşmeyecek note10 da.
    Para kazanmak için M serisi,A serisi ve J serisi ni piyasaya sürdü.orta ve orta üst segment olan bu cihazlar zaten peynir ekmek gibi satiyor.
    Olan bizim gibi note fanlarina oldu.
    Bundan sonra maceraya ikinci el note9 ile devam edebiliriz ancak.çünkü sıfırı da stoklarda kalmadı artık.

Alıntıları Göster
    Note 12 -13 te bir batarya fiyaskosu daha yaşansa da biz fan editionculara ekmek çıksa ne iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1593 Mesaj
    Değerli arkadaşlar. 5 sene önce aldığım Motorola BT Kulaklık ilgili bir problemim var. Video/Müzik dosyaları oynatırken ses vermiyor.

Telefon görüşmeleri sorunsuz. Note FE ile eşleşip tüm görüşmeleri yapabiliyorum. Kulağımda iken kulaklık düğmesine tıklattığımda
    (ok google demiş gibi, cihaz hazrola geçiyor) Kardeşime telefon et, vizyon filmleri ara, maillerimi göster vs. talimat geçiyorsunuz
    anında işlem yapılıyor. TELEFON KONUŞMALARI sorunsuz, Telefonda oynayan müzik ve video lardaki sesi Motorola H720 BT kulaklıktan
    dinleyemiyorum-ses telefondan gelmeye devam ediyor. PC ile eşleştirdiğimde, PC de açılan müzik ve video lardaki sesi kulaklıktan
    dinleyebiliyorum.
    Teknolojisi yetmiyor mu veya bilmediğim bir ayar mı var. Yardımcı olur musunuz ?

ÖZET: Telefondaki video-müzik dosyalarının sesi, H720 BT kulaklığa aktarılamıyor. (görüşme yapılabiliyor)

Kulaklığı resetleyip, Note FE 'den kaldırıp tekrar eşleştirdim.
    "Aramalar için bağlı" yazısı geldi ekrana.

Edit: 2.foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 21 Ekim 2019; 22:58:33 >

• Yüzbaşı
    578 Mesaj

Hocam multimedya özelliği varsa bluetooth kulaklığın çark simgesine tıkladığınızda ortam sesi butonu çıkması lazım. Ortam sesi seçeneği varsa etkinleştirerek medya seslerini kulaklıktan dinleyebilirsiniz.

Ya da

2.Yöntem ortam sesini desteklemiyorsa kulaklığınız BTMONO uygulamasını indirerek medya seslerini dinleyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bedoig.BTmono

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb168 -- 21 Ekim 2019; 11:43:50 >
    |
    |
    Mustakil_Yazar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2620 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Note 12 -13 te bir batarya fiyaskosu daha yaşansa da biz fan editionculara ekmek çıksa ne iyi olur.

Alıntıları Göster

|
    |

• Binbaşı
    1561 Mesaj
    Whatsappta, Google haritalar da, bazen tarayıcıda klavye ile yazarken gecikme-kasma sorunu bir tek bende mi var? Nasıl çözebiliriz bu kasma sorununu..

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: fb168

Hocam multimedya özelliği varsa bluetooth kulaklığın çark simgesine tıkladığınızda ortam sesi butonu çıkması lazım. Ortam sesi seçeneği varsa etkinleştirerek medya seslerini kulaklıktan dinleyebilirsiniz.

Ya da

2.Yöntem ortam sesini desteklemiyorsa kulaklığınız BTMONO uygulamasını indirerek medya seslerini dinleyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bedoig.BTmono
    Teşekkür ederim işe yaradı.

İlk yöntem yok (yani ortam sesleri) mmenüde gözükmüyor.

BTmono indirip telefonu kapatıp açtım, şimdi oldu. Eyvallah hocam sağolasın @fb168

• Onbaşı
    18 Mesaj
    Arkadaslar Istanbul cevresinde note fe icin tam kaplayan kirilmaz cam satan yerleri neresi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1593 Mesaj
    Bu kalem resimli temayı nerden buluruz

|
    Call of Duty için buyrun GAZINO'ya https://discord.gg/VqXKZpK Battle Tag : selcurkn#2207

• Yüzbaşı
    613 Mesaj

Tam kaplayan bulamazsınız ama ben mobile outfitters yaptırdım cumartesi günü ön, arka ve yanlara eski ürünü verip indirimli hali ile 90 TL verdim.
    |
    |
    Enss44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol,
    ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj

Bir şey değil hocam. İşe yaradıysa ne mutlu

|
    |

|
    |
    Arkadaşlar telefonumda ghost screen vardı deltaya gönderdim. Klasik cevap 3.parti uygulama kullanımdan dolayı kullanıcı hatası 1400tl'ye yapılacağını söylediler. Kabul etmedim. Chrome kaynaklı kullanımdan dolayı oluşmuş bir ekran vardı. Telefonda kesinlikle darbe düşme gibi sorunlar yok. Acaba tüketici hakem heyetine başvuru yapsam sonuç alabilir miyim, alan arkadaş var mı?

kaya0

Merhaba telefonla bir iki şey yazmak istiyorum.
    Daha önce note2,3,4 kullandim ondan da note fan'a geçtim. telefondan öyle memnunum ki alirken imkan olsa da bi tane de yedek alsaymışım diyorum

Note8/9 kadar büyük ve ağır değil, aynı zamanda daha iyi ele oturuyor.

Telefonu seviyorum lâkin 1,5 yıl oldi alalı. Delta servis, garanti dahilinde batarya değişimi yapıyor mu sorun çıkarır mı?

|
    |

Ghost screen sorununda Samsung Türkiye de aynı sıkıntıyı yapıyor diye biliyorum. Diğer forumlarda sıkıntı yaşayanlar vardı. 1.400 çok bence. 900-1000 TL bazında ekran değiştiren yerler var.

|
    |
    Backwoodd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-s7-updated-with-october-2019-security-patch/

Bizden niye bahsetmedi acaba.

Bu kez çok gecikti güncelleme. Endişelenmemek elde değil.

|
    |
    bekir3548 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet ise yaradı sagol,
    Sadece şöyle bi sorun var :
    Ya ses dosyası dinleyeceksin, ya da çağrılara cevap vereceksin. Ikisini birden yapmıyor.
    Örnek: Divan Şiiri, Aşk, Muhabbet konularinda youtube açıp (BT kulaklıktan) Hayati İnanc'ı dinliyorum. O sırada bi çağrı geldiğinde kulaklıktan cevap veremiyorum telefondan konuşabiliyorum.

Kulaklık 5 - 6 sene önceki teknolojiyi kullandığı için herhalde

|
    |
    fb168 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: erditepe

Ghost screen sorununda Samsung Türkiye de aynı sıkıntıyı yapıyor diye biliyorum. Diğer forumlarda sıkıntı yaşayanlar vardı. 1.400 çok bence. 900-1000 TL bazında ekran değiştiren yerler var.
    bende de var whatsapp dan kalma. kız arkadaşımla bol bol yazışmaktan olmuş thh gitsek ne olacak ki 2250 ye aldım ben bu paraya telefonda kalmadı.
    |
    |
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.