Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
25
Favori
99.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefona 364mb yazılım güncellemesi geldi herkes kontrol etsin.

bu arada telefonumuz android 7.0 nougat ı donanımsal olarak destekliyor, vulkan api çalıştırabilecek donanım var ama 4.4 5.1 ve 6.1 olarak güncellemeler biter diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar hayırlı akşamlar bende note edge var yeni aldım telefonda şöyle bir sıkıntı var kapattığım zaman açılmıyor. Açılabilmesi için bataryayı çıkarıp tekrardan taktıktan sonra bi 10 15 dakka kadar bekledikden sonra açılıyor. Bi sorunuda fotoğraf çekerken bikaç tane art arda çekim yaptıktan sonra kendi kendine kapanıyor yukardaki söylediğim işlemleri yapmadan açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim.
    1 yıllık garantisi var android 6.0.1 sürüm yazılım var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf çekerken aynı durum benim cihaz da oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recooz R kullanıcısına yanıt
    bende de oluyor acaba bataryadan mı diye düşünüyorum.bataryayı yenilesek düzelir mi ?
  • predator79 kullanıcısına yanıt
    bataryadan olduğunu sanmıyorum. bende 3 tane batarya var.
  • recooz R kullanıcısına yanıt
    bende de var da orjinal mi bataryalarınız.
    birebir orjinal değil. orjinal samsung galaxy note edge batarya diye satılan orjinal ayarında 2 adet bataryam var orjinal batarya haricinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

Arkadaşlar telefona 364mb yazılım güncellemesi geldi herkes kontrol etsin.

bu arada telefonumuz android 7.0 nougat ı donanımsal olarak destekliyor, vulkan api çalıştırabilecek donanım var ama 4.4 5.1 ve 6.1 olarak güncellemeler biter diye düşünüyorum.

Güncelleme nasıl olmuş arkadaşımda yapacak ama kararsız deneyimlerini paylaşır mısın

• Selam arkadaşlar. Yaklaşık bir senedir Edge kullanıcısıyım. Telefonlardan çok anlamam o yüzden sorum size garip gelebilir lütfen cahilliğime verin. Biliyorsunuz bu cihazın bataryası 3000 mah. Buna karşın Note 4'ün 3220 mah. Düz mantık yürütürsek orijinal Note 4 bataryası alıp kendi cihazıma taksam uyumlulukla alakalı bir sıkıntı yaşar mıyım veya performans olarak bir gelişme kaydedebilir miyim sizce? Note 4'ün bataryasını elime almadım ama internetten baktığım kadarıyla Note Edge bataryasıyla aynı boyutta görünüyor.

Çok mu düz bir mantık oldu bu acaba :) Şimdiden teşekkür ederim ilgililere.
  • alky A kullanıcısına yanıt
    en boy oranları farklı diye biliyorum. dolayısyla note 4 bataryasını note edge nin batarya yuvası oturtma şansın yok.
  • Note 4 bataryasi uymuyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Samsungun gecmis guncelleme politikasina bakacak olursak note cihazlarina sadece 3 buyuk guncellemeyi verdigini gorursunuz.

Note 1: gingerbread - ics -jellybean
    Note 2: ics - jb - kitkat
    Note 3: jb - kk - lolipop
    Note 4: kk - lp - marsmellow
    Note 5: lp - mw - nugat
    Note 7: mw - nt - X

Note 2 su an en son androidi bile fazlasiyla kaldirabilecek bir telefon ama verilmiyor. O yuzden sorun donanimin yeterli olup olmamasi degil.. edge ve 4 e nugat gelmeyecek. Ayrica bu 2 telefonda 32 bit islemci mevcut (exynoslu note 4ler 64 bit ama biosdan kilitli)

hocam yanlış anlama da sözümü
    3 büyük güncelleme değil de 2 büyük güncelleme vermiyor mu Samsung ?

mesela; Note 4 zaten kitkat la geliyor bu bir güncelleme midir ?

Yani Lollipop ve Marshmallow u aldı 2 büyük güncelleme olarak.

Yanlısım varsa düzeltin.

• Arkadaşlar yeni güncellemeyi yapan var mı? Şimdi geldi banada güncelleme.

Bataryadan değil kardeşim ben 4 tane orginal batarya denedim bataryadan değil.

• ben gelir gelmez yükledim telefonda birkaç sıkıntı vardı kapat aç yapıyordu şimdi düzelmiş. genel olarak aylık güvenlik yamaları ve performans güncellemeleri olarak belirtiliyor bu küçük güncelleştirmeler. OTA wifi üzerinden güncelledim her zamanki gibi.
  • Arkadaşlar benim değişik ve ilginç bir problemim var. Bildiğiniz gibi whatsappa mention özelliği geldi. Grup yazışmalarında @ işareti koyduktan sonra grup listesinin çıkması lazım. Ancak ne yaptıysam bu liste bir türlü çıkmıyor. Bu problemi yaşayan var mı ya da bir çözüm öneren var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molierac -- 30 Eylül 2016; 23:10:03 >
  • 0 orjinal bataryanin performansi nasıl arkadaşlar ?

• R@j R kullanıcısına yanıt
    Dogru diyorsun kardesim 2 guncelleme olacak :) yazarken neyin kafasi yasayip 3 demisim anlamadim :D

• Bataeyam bu Son guncellemden sonra hızlı tükenmeyen başladı bataryası gücünü ölçen bir Program var mı bildiginiz

• benim kapanma sorunu telefon sarjdayken olmuyor.ben 0 orjinal batarya ile kameradayken kapanma sorunu nun olmayacağını dusunuyorum.0 batarya orjinal deneyen var mi? bosuna batarya almayalim.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.