Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertsozuer

hocam bence bu telefona en çok bumper yakışıyor. O nedenle al en iyisi bu gibi

gerçekten görüntü olarak hoşuma gitti ama cihazın çekim gücünü etkiler mi onu merak ediyorum
  • Çoktan başladı hocam kaç kez yazıldı . @hasanhoca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bumperler zamanla telefonu çizmiyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destina-68 -- 30 Ocak 2015; 20:34:11 >
  • Arkadaşlar
    Edge de normalde alt tarafta bulunan kısayol tuşları edge ekranında bulunuyor hatta telefon çaldığında bile oradan yanıtlamak gerekiyor. Bunu kapatmanın normal note 4 moduna dönmenin yolu varmı ? Yani telefon note 4 gibi olsun, edge ekranında sadece extra işlevler olsun istesem bunu yapabiliyormuyum?
  • Ip 5 e bumper ve sarzli kilif kullaniyorum bi sorun olmuyo.. Arkadaslar edge ile birlikte ios dan andoide gectim artilarim nedir..?

benim en buyuk sorunum muzik ve web de flash player idi.ingiltere apple store da ucretli bi programla nette flash player olayini cozdum. Muzik yukleme de program vasitasiyla cozulebiliyomus...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Arama ekranından arama ayarlarına girin. Arama>Aramayla ilgili açılır pencereler>Gelen aramaları edge ekranında göster . İşareti kaldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drulash

Arama ekranından arama ayarlarına girin. Arama>Aramayla ilgili açılır pencereler>Gelen aramaları edge ekranında göster . İşareti kaldırın.

Hocam arama ayarı ile birlikte kalanını da normal note 4 düzenine getiremez miyim?
    Edge ekranında kısa yolların en üst kısmındaki yıldıza basarak edge ekranına istediğiniz uygulamayı atayabilirsiniz. Uygulamalar ekranındayken de istediğiniz uygulamayı üzerine basılı tutarak ana ekranınıza taşıyabilirsiniz.
  • Hocam normalde touchwiz nasıl çalışıyor biliyorum fakat olurya bir kısıtlama olur diye endişelendim. Rehber Arama vb uygulamaları normal touchwiz gibi taşıyabiliyorsam ana ekrana alayım ben ;)
    Anladım siz en altta sabit dock şeklinde istiyorsunuz.Valla öyle oluyor mu onu ben de bilmiyorum. Ama olmuyor sanırım
  • hasanhoca kullanıcısına yanıt
    Orjinal kılıfları mağazaya gelmiş 100TL fiyatı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoMM3L

Orjinal kılıfları mağazaya gelmiş 100TL fiyatı var.

Tşk, mesajınızı yeni gördüm
    119 tl istediler 100 tl ye aldım :)
  • Beyler selam,

Dün akşam 9 da kafama esti, dükkanlar kapanmadan gidip aldım ben de edge i Şimdi de hepsiburada dan kılıf siparişi verdim.

Telefonu kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Ekran kapalı dururken whatsapp veya facebooktan bir mesaj ileti vs geldiğinde cihaz ses çıkarıyor üsteki led yanıp sönmeye başlıyor fakat edge ekranında bir hareketlenme olmuyor. Sanki orda notificationlar gözüküyor diye hatırlıyordum. Kapak varken m, oluyor bu ? Sizde durum nedir?
  • Merhaba arkadaşlar ben de bir hafta önce aranıza katıldım. iphone kullanıcısıyım, değişiklik olması için bu telefonu seçtim. İlk deneyimlerim çok başarılı. Özellikle aynı ekranda iki uygulama ve tabi ki S Pen çok hoşuma gitti.
    Gear S de aldım. İkisinin uyumu muhteşem. Kılıf olarak Samsung'un orjinal wallet kılıfını aldım. Cihazın tutuşuna bence pozitif katkısı oldu. Edge ekranının da fonksiyonlarını maksimumda kullanabiliyorum.

• Htc one m7 ye göre ekran parlakligi bana az gibi geldi :(

• Ben telefonu yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Daha önce bir bildiri geldiğinde edge panelin açık kalma sorunu vardı, telefonu restart edince sorun kalmadı. Şimdi tek derdim aldığımdan beri kamera ilk açıldığında çok zor netliyor. Ön kamerada sorun yok ama arka kamera beni deli ediyor. Sanırım benim cihaza bir sorun var. Kamerada netleme sorunu yaşayan başka biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: obsadan

Ben telefonu yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Daha önce bir bildiri geldiğinde edge panelin açık kalma sorunu vardı, telefonu restart edince sorun kalmadı. Şimdi tek derdim aldığımdan beri kamera ilk açıldığında çok zor netliyor. Ön kamerada sorun yok ama arka kamera beni deli ediyor. Sanırım benim cihaza bir sorun var. Kamerada netleme sorunu yaşayan başka biri var mı?

Bende böyle bir sorun yok, gayet hızlı bir şekilde netliyor...
  • Arkadaşlar;

Edge ekranın en anlamlı, işe yarar ve güzel özelliği gece saati :) Ben şahsen çok beğendim ama onunda bir sorunu var, gece telefonu şarja bırakıyorum bu durumdada bildirim ışığı kırmızı şekilde çok parlak yanıyor. Bu durumda gece saati anlamsızlaşıyor. Bildirim ışığını kapatıncada gündüz bildirim geldiğinde ışık yanmıyor. Bunu özelleştirmenin bir yolu yokmu? Bildirim ışığını sadece şarz sırasında kapat vs diyemiyormuyum?
  • iphonedark kullanıcısına yanıt
    hocam etkileyen varmış, ama bildiğim kadarıyla bunlar etkilemiyor. Ben denemiştim bundan sıkıntı olmamıştı.
  • mertsozuer M kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim. wallet kılıf aldım samsung hoşuma gitti gayet kullanışlı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.