Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam baktıgım sitede bu özellik var diyor
    http://www.mobilcadde.com/eiroo-dot-view-samsung-galaxy-note-edge-uyku-modlu-fume-kilif-27222
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarossa18

Ingilteretedeyim 9 subatta donuyorum. Bnde beyaz ve siyah arasinda kaldim. Beyazi aldim ama kirlenir diye korkuyorum. Ne deriniz, beyaz ilerde renk atip kirli beyaza doner mi?

valla beyaz çok tatlı bende arada kalmıştım fakat şimdi diyorum ki iyi ki beyaz almışım
  • Ben bi de gear S aldim onu da beyaz aldim. Bir de orjinal kapak aldim ama kirlenir diye endiseliyim. Telefon guzel ama iphone dan sonra cok karisik geldi. Sizden bi ricam olcak tr de orjinal deri kapgi fiyatini ogrenip bi yazarmisiniz? Burda 25 pound

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bi de gear S aldim onu da beyaz aldim. Bir de orjinal kapak aldim ama kirlenir diye endiseliyim. Telefon guzel ama iphone dan sonra cok karisik geldi. Sizden bi ricam olcak tr de orjinal deri kapgi fiyatini ogrenip bi yazarmisiniz? Burda 25 pound

Bahsettiğiniz kılıf resmini verdiğim kılıfsa genpadan almıştım ben 105 tl ye
  • quote:

Ben bi de gear S aldim onu da beyaz aldim. Bir de orjinal kapak aldim ama kirlenir diye endiseliyim. Telefon guzel ama iphone dan sonra cok karisik geldi. Sizden bi ricam olcak tr de orjinal deri kapgi fiyatini ogrenip bi yazarmisiniz? Burda 25 pound

Arayuzu hizli mi? Sarj durumlari nasil? Iphone dan sonra akicilik farkini hissettiniz mi? Biraz bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • barbarossa18 kullanıcısına yanıt
    bendede beyaz var beyaz çok şık ancak siyah daha çok yakışıyor sanki
  • dh incelemesi geldi ilk mesaja ekleyin
  • Samsung orijinal flip vallet cover kapakta uyku modu özelliği, bence mobil caddeden yan sanayi ürün almaktansa orijinalini tercih edin ( tabii bu benim kendi fikrim) karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metal bumber kılıflar için ne düşünüyorsunuz
     ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphonedark -- 29 Ocak 2015; 13:47:00 >
  • Hala Ekran koruyucu film bulamadım bugun yine baya bir telefoncu dolaştım bulabilen varmı acaba
  • Following kullanıcısına yanıt
    Bircok yerde var ama hicbiri ekrani tam kaplamiyor..

• Daha once iphone 5 vardi, ip ele geliyo, bisiklet kullanirken yada araba surerken cok rahat telefonu da kullanabilirsiniz fakat edge buyuk bir telefon.. Tek elle kullanmaniz imkansiz eger shaquille oneal degilseniz.

Evet kapak orjinali ve 25 pound acilip kapandiginda uyku modu vs. oluyo. fotografi konulan 50 kusur lira dediginiz uyku modlu olan kilif orjinali deil zira orjinalinde desen yok. Yada burdaki samsung shoptakinde yoktu.

• Fotograf eklemeye calistim ama sanirim olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: iphonedark

metal bumber kılıflar için ne düşünüyorsunuz

voav hocam bu gerçekten çok iyiymiş
  • Lanet olsun beyazda guzel siyahta

• Beyaz kesin daha guzel ama endisem renk atar mi. Benim note 2 renk atti

• mertsozuer M kullanıcısına yanıt
    gerçekten benimde çok hoşuma gitti alsam mı
  • barbarossa18 kullanıcısına yanıt
    hocam beyaz özen ister ben çok dikkat ediyorum herhangi bir değişme olmadı
  • iphonedark kullanıcısına yanıt
    hocam bence bu telefona en çok bumper yakışıyor. O nedenle al en iyisi bu gibi
  • edge için orjinal kapak kılıf satışı başladımı bilgisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.