Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dedikleriniz harfi harfine doğru. Galaxy S6 kullanıyorum ve artık değiştireyim diyorum ama fiyatlar almış başını gitmiş... Sıfırları zaten aşırı pahalı, değmez diyorum. 2.ele bakıyorum, 4GB ramli telefonlar şimdiki telefonumdan pek farklı olmayacak. 2 uygulama fazla açacağım, kamerası daha iyi video çekecek, karanlıkta biraz daha iyi çekecek -ama 4:3 oranda ve 4Mp daha düşük çözünürlükte- o kadar. 6GB ramli Samsung'un 2 tane telefonu var, Note 8 ve S9+. Note 8'in 2.eli iyi, 2900-3000 aralığına kadar düşebiliyor. N9500'ün garantilisini 3000'e rahatlıkla bulabiliyorum. Gel gelelim onun da yazılımsal desteği kötü ve 3000 verecek olduktan sonra 200 daha verir N950F alırım diyorum. Diğer taraftan S9+ da 3500'e kadar düşmeye başladı. Kamera olarak daha iyi bir cihaz ve daha yeni. Samsung'un S7 Edge'e küfür eder gibi Oreo güncellemesini sürekli ertelemesini de gördükten sonra kafamda soru işaretleri var.

S8-S8+ falan alsam seneye ona da güncellemede sıkıntı çıkarmaya başlarlar. Hem ram de 4GB ama 1000-1500TL daha ucuz, 1800-2300 aralığına S8-S8+ var. Şimdiki telefonumdan da memnunum aslında, pili biraz az gidiyor(yeniyken de az gidiyordu, 6.8mm ile en ince Galaxy S modeli, haliyle pilin kapasitesi düşük) ve ramde pek fazla uygulamayı tutamıyor, tekrar açmaya çalışınca hızlı açıyor(<1s) ama ramden açması kadar da hızlı değil. 4GB ramli bir telefona geçsem 2 şikayetimden 1 tanesi çözülmeyecek. Niye değiştireyim diyorum o zaman da. Eskiden iyiydi, 300-400TL fark verip telefonu 1 senesi dolduğu gibi değiştiriyordum, hatta senesi dolmadan... Şimdi? 1500 fark verip aynısının azcık farklısını alabiliyoruz ancak. Eskiden olduğu seviyede fark görmek için 2500-3000TL fark vermek gerekiyor ki o da değer mi bu paraya dedirtiyor.

• hpcam telefonu 8 saat önce şarjdan çekmişsiniz ekrannn süreniz 8 saat ,hiç elinizden düşürmemişsiniz cihazı maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 30 Nisan 2018; 13:17:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wipe yaptıktan sonra ilk şarjdan sonra kullanım detayları,

Bir kaç gün sonra aldığım kullanım süresi,

Ben bu Oreo sürümünün şarja kesin etki ettiğini düşünüyorum.Genel olarak bir günü çıkaracağından şüphem yok ama önceden şarj bitsin diye uğraşırken akşam şarj bitiyor diye düşünmek hoşuma gitmiyor. 7.1.1 yüklü iken bir gün 12 de çektiysem ertesi gün akşamı görüyordum.Şimdi neredeyse 24 saat(bir gün) ortalama sonunda şarja bağlıyorum....

Kullanımlarım çoğunlukla instagram whatsapp gibi uygulamalar üzerinde oluyor.Her iki ekran görüntüsü de benzer kullanımlar sonucu elde edildi.

Edit:Fotoğraf boyutu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr4249 -- 30 Nisan 2018; 16:55:44 >

• Arkadaşlar cihazı mirrorlink ile bağlayabileniniz oldu mu?
  • gurkanse kullanıcısına yanıt
    Bence sorun kullanici hatasi gibi gorunmuyor serviste ucretsiz yenisini versinler.
  • _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    Amacım denemekti zaten hocam. Şarj süremi merak etmiştim açıkcası.

• note 8 duo echoe rom v2, notirius substratum ve magisk ayarlı ayrıca volte destekli

sim T-Mobil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingKat -- 30 Nisan 2018; 19:33:4 >

• Note 8 kullananlar sizlere bir sorum var umarim sorumun cevabini bulurum sizlerle.. Şuan note 7 fe kullaniyorum malum resmi ithalat olarak gelmedi, ve cihaza tabi volte ve wifi arama destegi yok fakat biz ne yaptik forumda ana konuda cogu kullanici s7 edge nin csc tur dosyasini recovery den yukledik ve volte aktif oldu tabi wifi arama da.. Benim hattim vodafone wifi arama kullanabiliyorum fakat ucak moduna alinca wifi aramaya gecmiyor, turkcell hattim da o sorun yok sikintisiz ucak modunda wifi arama aktif.. Acaba vodafone kullananlar note 8 de ucak modunda wifi arama etkin oluyor mu? Oluyorsa 2 sonra telefonu degistirir note 8 e gececem..

• DH aplikasyonu çok iyi olmuş. İndirmeyen varsa bir baksın derim. Store da mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok arkadaş milletin note 8'i ile benimki ayrı dünyaların telefonu herhalde, Adam 7 saat ekran süresi atmış benimki bugün 3.5 saat gitti ve kapandı, sabah şarj ettim akşam saat 6 da şarj bitti. daha 3 gün önce format attım.

• rica ediyorum birisi ön kamera ile secmeli odak modunda cekim yaparken "odak kontrasti uygulanamadi nesne algilanmadi" sorununa cozum önerebilir mi?? Bir türlü bulanık arka planı resim çekemedim.

• máwci kullanıcısına yanıt
    sürüm olarak oreodamısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Yok arkadaş milletin note 8'i ile benimki ayrı dünyaların telefonu herhalde, Adam 7 saat ekran süresi atmış benimki bugün 3.5 saat gitti ve kapandı, sabah şarj ettim akşam saat 6 da şarj bitti. daha 3 gün önce format attım.
    Bende 3.5-4 saat alıyorum maks. 7 saat alanları boşverin hocam, birçoğu 3310 gibi kullanıyor telefonu, versinler bana göreyim bakayım 7.5 saati.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Yanlışsınız hocam . sürüm 7.1.1 pil tasarruf açık değil ve konum ,blotooth dahil herşey açık . parlaklık otomatik ve %70 oparatör %30 wifi . buyrun değerler . yalan söylüyosun demezsiniz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 1 Mayıs 2018; 0:56:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Yanlışsınız hocam . sürüm 7.1.1 pil tasarruf açık değil ve konum ,blotooth dahil herşey açık . parlaklık otomatik ve %70 oparatör %30 wifi . buyrun değerler . yalan söylüyosun demezsiniz umarım

Ne yani arızalı mi bizim cihazlar?

• 4,5 yıldır note 3 kullanıyorum ve bu yüzden s-pen'siz bir telefon almaya cesaretim yok.

çünkü görece ilkel olan note 3'ün kalemi bile işimi görürken, note 8'in kalemi daha gelişmiştir diye düşünüyorum. çift kamera da cabası.

5-10 gün içinde note 8 alacağım. note 3'ten geçtiğimde sizce neler bana oh be dedirtecek ve beni şaşırtacak?

cevaplarsanız sevinirim. saygılar...
  • máwci kullanıcısına yanıt
    Tabiki değildir ama soruş maksadınızın diğer tarafı bu süreleri çekp koyanların yalan söylediğini ima etmemeli bence. 7.1.1 de kalıp bu süreleri çok gören var bu forumda .hatta oreo da bile alan var ama baya bir şikayette var oreo ya geçenlerde pil süresinin düştüğüyle alakalı. sırf bu yzüden oreo ya geçmiyorum ben. tam olarak emin olmadanda geçmeyi düşünmüyorum.bende ilk aldığımda çok şikayet etmiştim pil olayından .yedek yüklemiştim cihaza , temiz bir yükleme ile sıfırdan kullanmaya başladım cihazı ve aldığım süreler hep yukarıdaki gibi . hatta orta güç tasarrufu modunda 7-8 saati alıyorum çoğunlukla . yani kısacası bu cihazda full herşey açık otomatik parlaklıkta rahat rahat 6 saat ekran verip 1 günü dolu dolu çıkaracak bir pil mevcut.

• mühendis tarihçi M kullanıcısına yanıt
    İkisi de bende mevcut aradaki fark hız kamera ve tasarım

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    Son kullanımmimda 4.5 saat aldım bende, arkadaş 7-7,5 saat alanlar olduğunu söylemiş, hakkını vererek kullanarak imkansız. Sizinle benim kullanım senaryomuzda fark var, verin telefonu bana bakın nasıl anasını ağlatıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Emaara gidip sansimi deneyecegim.insallah ugrastirmadan verirler yenisini

• 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.