Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limonski

Şu sıra telefonumda bir yazı çıkıyor

Görüntü analizi açılamadı filan diye bir saniye görünüp kayboluyor

Ayarlara girdim analiz yazdım herşeyi kapattım ben analiz açmasını istemiyorum ki nerden çıkıyor bunlar boş boşuna arka planda bişey çalışıyor ama anlam veremedim

Ne olduğunu bilen varmı yada nasıl engelleyebileceğimi bilen varmı
    aynı sorun bende de vardı ayrıca cihaz bakımı uygulaması stabil çalışmıyor ekran süresi desen içler acısıydı buyüzden 7.1.1 e geri döndüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhabalar. 7.1.1 sürümündeyim. Özcan hocamın bugün paylaştığı 5 dosyalı onarım TUR romunu indirdim. Odin v3.12.5 ile flashlamak istediğimde tüm alanları doldurmama rağmen 15-20 dk boyun set partition alanında bir ilerleme olmadı. Telefonun usb hata ayıklama ve oem kilidi açık şekilde donwload modunda pc ye bağlamıştım. Nerede hata yaptım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Note8 ilk ciktiginda bootloader versiyonu 1 di zamanla 2 oldu suan 3. Ilerde 4 cikar mi hangi sartlarda cikar bilinmez .

downgrade icin mevcut yazilimda soldan 5. karakter rakam olacak eger 3 ise 3 ten asagiya dusus imkansizdir yani bu durumda son 7.1.1 li olani bootloader versiyonu 3 . Samsung insafli olmus veya tesaduf mu desek bizlere geri donus yolu imkani vermistir.

Orjinal yazilimlar oldugu surece KNOX degismez.

Combination firmware lerdeki amac bazi gizli kodlar testler vs amacli bir tur servis modu cihazda test dahil daha once gorulmemis bircok sey yapilmaktadir KNOX degismez.

Binary firmware ile isiniz bittinde parcali firmware hangisi isteniyorsa hedefinizde onu yuklemeniz kafi. Bu surecte dahili hafiza silinmesi kacinilmaz klasik yedeklemeeler yapilmali.

Snapdragon islemcili Note8 e ait Combination firmware dosyasi ilgilenenlere :

https://drive.google.com/uc?id=0B7bWMq-aeEFiY1Q3NnJtMGZONVE&export=download
    hocam N9500 e olur mu birden odinin hangi kıskından yüklenecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

aynı sorun bende de vardı ayrıca cihaz bakımı uygulaması stabil çalışmıyor ekran süresi desen içler acısıydı buyüzden 7.1.1 e geri döndüm.

Alıntıları Göster
    Yüklediğiniz dosyanın linkini alabilirmiyim sammobilden indiremedim yavaş indirme kayboldu parayla indir diyor

Diğer bir link var oradada dosya silinmiş

Sizin yedeklediğininz mega yada dropbox klasörü varsa link alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: hrnckr11

Hocam merhabalar. 7.1.1 sürümündeyim. Özcan hocamın bugün paylaştığı 5 dosyalı onarım TUR romunu indirdim. Odin v3.12.5 ile flashlamak istediğimde tüm alanları doldurmama rağmen 15-20 dk boyun set partition alanında bir ilerleme olmadı. Telefonun usb hata ayıklama ve oem kilidi açık şekilde donwload modunda pc ye bağlamıştım. Nerede hata yaptım acaba
    Verdiğim linkteki odini kullan

https://mega.nz/#!XJcWUZzI!ssjk3TUb8s8p7UlANVF2X4y5ch5cRLsq2f-ylx--BKY

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonski

Yüklediğiniz dosyanın linkini alabilirmiyim sammobilden indiremedim yavaş indirme kayboldu parayla indir diyor

Diğer bir link var oradada dosya silinmiş

Sizin yedeklediğininz mega yada dropbox klasörü varsa link alabilirmiyim

Alıntıları Göster
    Buyrunhttps://mega.nz/#!2MsH3aBD!7Ceq-3MCGb9W7qCMWMWyapxGs66uIufIWfeUnCdaP98

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Buyrunhttps://mega.nz/#!2MsH3aBD!7Ceq-3MCGb9W7qCMWMWyapxGs66uIufIWfeUnCdaP98

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim =)

• Android 8.0 Dan sonra pil tüketimi.. Akşama kadar Bluetooth, Gps, Wifi, 4G aktifti.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Spigen neo flex ekran koruyucu almayı düşünen arkadaşlar uzak dursun. Kışın yapıştırırken herşey güzeldi, burdada tavsiye ettim. Ama havaların ısınmasıyla genleşmeye başladı ekran koruyucu artık her taraftan kalkmaya başladı, ahizeyi bile kapatıyor.

• Kalemin ucunu çıkarayım derken ucunu kopardım.ucunda nokta kadar bisey kaldı cımbızla denedim gene çıkaramadım.nasil yapabilirim acaba?

Bir diğer sorumda orjinal kalem nereden satın alabilirim? N11 de girls var ama güvenemedim.

Resim ekle dediğim halde fotoyu eklemiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanse -- 29 Nisan 2018; 7:44:24 >
  • N9500 Android 8 Yüklü SD835 işlemcili model şarj süresi gittikçe iyileşti VoLTE sorunu kaldı bir tek o da çözülürse sorunum kalmaz yoksa cidden satacaktım cihazı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Kilifla mi kullaniyorsunuz hocam? Ben slim armor kilifla beraber kullanıyorum, herhangi bir sikayetim yok. Kalemle kullanirken film ciziliyor ve cok belli oluyor diyen arkadaslar vardi ama bu konuda dikkatimi ceken bir sey olmadi. Kalemin hassasiyeti ,film yokmuscasina iyi. Parmak izi birakiyor film ama bu zaten jelatinlerde gordugumuz bir sey. Zaten kutuda gelen bez ile silince parmak izleri de direk geciyor.

Bir de edge ekranini kullanmak konusunda sorun yasamadim. Temperli camlar bu konuda kotuler ancak jelatinler ince olsugu icin edge ekrani kullanimi konusunda herhangi bir sorun yasatmiyor.

Jelatini kilifla kullanmanizi tavsiye ederim. Oteki turlu jelatinin surtunmesi sebebiyle cikmasi muhtemel. Zaten sgpde bu sekilde oneriyor jelatinin kullanimini.

• yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Olur :) rar paketli dosya isimlendirmesinin basinda N9500 yaziyor

Odin deki AP kismi ile yuklenecek .

Odin in resmi son surumu ile yapilsin en olur ne olmaz ...

http://www.droidviews.com/download-odin-tool-for-samsung-galaxy-devices-all-versions/

Yukardki adres icerigi surekli guncellenmektedir bu sebeple aradabir daha da gunceli var mi diye bakilmasi gerek Odin lik herhangi bir isiniz olgu zamanlarda...

Bugun itibariyle en gunceli Odin3_v3.13.1 olanidir ...

combination firmware ler ENG firmware olarakta gecer

Alternatif ucretsiz host ile indirilebilecek bir adres buldum :

http://www.hardreset.info/samsung-combination-firmware/

Burada S9 Plus S9 gibi daha yeni cikanlar da var .

• MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam verdiğiniz sürüm ile halloldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Rica ediyorum, tüm arkadaşlara faydalı olmasını dilerim. Deneyerek detayları paylaşırsınız.
    Hocam merhabalar.Dün paylaştığınız N950F Exynos işlemcili modeller için 5 Dosyalı Onarım Yazılımını son sürüm odin ile flashladım. Telefon malesef 7.1.1 sürümünden 8.0 a geçti. Ayrıca CCS kodu TUR olarak değişti. Lakin verdiğiniz kodla ( *#272*imei numaranı gir#*) işlem yaparken yine geçersiz oluyor. Yani toplamak gerekirse telefon 8.0 a geçmiş, CCS TUR olmuş fakat asıl yapmak istediğimiz volte yine açılmamıştır.Detaylar bu şekildedir hocam, saygılar
  • hrnckr11 kullanıcısına yanıt
    Operatörünüze VoLTE aktivasyon mesajı atın. Aynı işlemi çift hatlı exynos S8 plus ile deneyerek CSC kodu değişimi yaptık. Hem TUR güncellemesi alıyor hem de VoLTE sorunsuz. Sizde sim kart ile ilgili bir sorun var gibi. Bence operatörünüze VoLTE aktivasyon mesajı atın, ona göre bir yol bakalım.

• Spigen neo hybrid ile kullanıyorum. Zaten kılıf takılı iken uyguladım, kenarlar alt üst çok güzeldi, 3 aydır sorunsuz nerdeyse, ama sıcaklar başladıktan sonra bişeyler oldu. Koruyucu genişledi resmen, kılıfa hiç temas etmezken şuan 4 taraftan kılıfa değiyor, ve kalkıyor, umarım sadece bizimkinde vardır bu sorun,

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Operatörünüze VoLTE aktivasyon mesajı atın. Aynı işlemi çift hatlı exynos S8 plus ile deneyerek CSC kodu değişimi yaptık. Hem TUR güncellemesi alıyor hem de VoLTE sorunsuz. Sizde sim kart ile ilgili bir sorun var gibi. Bence operatörünüze VoLTE aktivasyon mesajı atın, ona göre bir yol bakalım.
    Hocam operatöre mesaj attım yine cihaz desteklenmiyor diyor. Müşteri hizmetlerini aradım şu an konuştuğunuz telefon bilinmeyen cihaz olarak gözüküyor dedi. 2 gün önce iphone 7 plus telefonla hd ses aktivasyonu yapmışsınız dedi(arkadaşımın teline takmıştım hattı volteyi aktif edebilmek için) Ayarlar>Bağlantılar kısmında volte hala aktif olarak gözükmesine rağmen aktif olmuyor. Hattımda mı sıkıntı var anlamadım

• hrnckr11 kullanıcısına yanıt
    Hattınız için VoLTE hala aktif olmamış olabilir. Cihaz tüm şartları sağlamış görünüyor. Ancak yine de denemek için hattınızı VoLTE desteği olan başka bir cihaza takarak kontrol edin. Ya da kendi cihazında VoLTE kullanan birinin hattını kendi cihazınıza takarak kontrol edin. Böylece bakalım sorun nerede, ona göre bir aksiyon alınır.

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.