Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İsteyene 4000 Tl ye pasaport kaydı kendisine ait biçimde getirebilirim (Sıfır Kutulu)
    Detaylariçin ÖM atabilirsiniz.

Hediyeleriyle birlikte

Kılıf (Orjinal Samsung)

ve Kablosuz şarj standı ile (Orjinal Samsung)

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Not: 19 Eylül'de İzmir de olacağım.İzmir içi elden de teslim edebilirim.
    İzmir dışı önce havale sonra ürün şeklinde de teslimat yapabilirim.
    2004 ten beri donanımhabere üyeyim.
    Düşünenlerle Öm vasıtası ile yazışabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdalm -- 24 Ağustos 2017; 15:47:31 >

• SANAFOR S kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamadım note 7 için verdikleri vr gözlükleri note 8 de kullanamayacak mıyız ?

Ben 1 yıldır evde saklıyorum note 8 alınca kullanırım diye eğer kullanamazsak çok sinir bir durum olur.
  • SM-N950FZKATUR
  • weapon_ps3 kullanıcısına yanıt
    Malesef onuda yenileyip ön sparişe açmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yetkili ağızdan mesaj..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 24 Ağustos 2017; 16:23:13 >
  • ilhanergincan kullanıcısına yanıt
    Note8'in yanında gear s3 verilmesi çok saçma olmuş. Gear s3 geçen yılın teknolojisi. Samsung haftaya gear s4'ü tanıtacak. Gear s4 versinler demiyorum ama gear fit 2 pro verebilirlerdi. Ya da daha iyisi hediye çeki verirlerdi kim ne istiyorsa alırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: weapon_ps3

Hocam anlamadım note 7 için verdikleri vr gözlükleri note 8 de kullanamayacak mıyız ?

Ben 1 yıldır evde saklıyorum note 8 alınca kullanırım diye eğer kullanamazsak çok sinir bir durum olur.

Al bendende o kadar
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Üstte yazdım ben bunu. Linkini de paylaştım ayrıca. Şu an saat büyük avantaj. Eskidi diyenler var, gear s4 çıkacak diyenler var ama bence s3 de gayet güncel ve güzel cihaz. S4de maksimum bixby butonu olur. Aya çıkmaz yani saat :)
  • SANAFOR S kullanıcısına yanıt
    Note 8 le mantık olarak çalışıyor ancak boyut olarak note8 sığmıyormuş gözlüğe :)
  • DrHolyday D kullanıcısına yanıt
    Her halükarda 5000 lira çok yüksek meblağ fiyatın düşmesini beklemekten başka birçok kişinin yapacak bir şeyi yok gibi duruyor.

S3 hediyesi mağazalarda da geçerli olsa keşke. O zaman note 5 verip almak mantıklı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

En yetkili ağızdan mesaj..

Samsung un note8 kampanyasını hiç beyenmedim inşallah TR biran önce resmi açıklama yapar. Note7 den sonra telefon almadım bır senedır tuslu nokıa kullanıyorum karşılığı bu muydu. Iphone dusunmeye başladım cıddı cıddı. Bir sene bekle karşılığında kötü bir promosyon, İndirim hakkı yok, ve vr gözluk uyumsuz. Neden bekledımkı o zaman. Gıtsın Samsung gelsin Ipone

• ferduh kullanıcısına yanıt
    Doğru değil birinci ağızdan teyitli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilhanergincan kullanıcısına yanıt
    Hocam bu s3 hediyesinin internet dışında mağazalarda da olma ihtimali yok, değil mi?

• Buna 5000 lira vereceğime iphone 8 alırım arkadaş. Samsung bu fiyatlarda iyice saçmalamaya başladı.

• Lamb Of God L kullanıcısına yanıt
    iPhone 8i bu fiyatlara bulamayacaksınız yüksek ihtimalle. Kendinizi hazırlayın bu duruma :)

• Zengin forumdaşlar konusu
    Zaten Türkiye'den telefon alan insan kaldı mı? Dubai'den iphone 7 ilk çıktığında 2100 liraya almıştım. Aynı telefonu gelip burdan alıp 3500 lira mı verseydim? Ama Türkiye'de 5000 liraysa, yabancı ülkelerde de 3500den aşağı alınmayacak demektir. Bu fiyat herhangi bir akıllı telefon için çok fazla. Iphone 8 de bu fiyatlarda olacaktır muhtemelen. Sizce gidip iphone mu alınmalı, yoksa samsung mu? Bence iphone. Siz ne dersiniz bilmem. Ekran çerçeve oranı yüzde 95 bir telefon almak daha bi akıl karı görünüyor bana. Samsung note 8, s8 ile aynı. Sadece ekranı daha büyük versiyonu.

• Arkadaşlar Ankara'da yaşayanlar için haber vermek istedim Ankamall -1. Kattaki Samsung mağazası nakit alımlarda %3 indirim yapıyor. Fiyat 4999 tl indirimli fiyatı 4850 tl olacak. Ayrıca 500 tl hediye çeki verilecek. Note 8 ler Eylül'ün 25'inden itibaren satışa sunulacakmış. Belki birkaç gün öncede satışa çıkabilirmiş...

• Lamb Of God L kullanıcısına yanıt
    iPhone 8'in fiyatının 5500-6000 TL arasında bekliyorum ben şuanki resmi iPhone 7/7+ fiyatlarına bakarak. Hem de hitap ettiği alanlar farklı. Açıkçası iPhone 7 kullanıcısı olarak Apple'a güvenim bi hayli azaldı. Telefonum haftada 2-3 kere çeşitli uygulamalarda donuyor. Safari buglarla dolu. Kulaklık jack ının olmamasının sorununu yaşıyorum sürekli. Fiyat yüksek ama buna kimse birşey diyemez. Gear s3 teselli olabilir sadece :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.