Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Androide yeni geçtim kusura bakmayın, caller id programlar çalışmak için kişilere erişmeye çalışıyor, kişilere erişim olmadan bunları nasıl çalıştırırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    ihtiyacı olan varsa, böyle bi imkan varmış şu şekilde yapılıyormuş;https://www.sammobile.com/2017/05/16/galaxy-s8-tip-how-to-sync-your-google-chrome-bookmarks-with-samsung-internet-web-browser/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Program örneğin whatsapp gibi kişi listesi olan uygulamalar ise mecburen izin vermek zorundasınız. Appleda varsayılan olarak izin verdiği için kimse neye izin verdiğini bilmiyor.

Ayrıca ayarlar/uygulamalar/izinler kısmından uygulamanın izinlerini kısıtlayavilirsiniz.

Yok benim sormak istediğim cia, caller id gibi programlar

• İyi akşamlar arkadaşlar, 23 ay garantili media markt çıkışlı orkide grisi cihazım satılıktır bilginize. İstanbul avrupa

• Samsung un yeni arayuzu Android 8.0 ile gelecek peki nelerdir mevcut olanla yeni gelecek arasindaki farklara vurgulanmis infografik makale surada :

https://www.sammobile.com/news/infographic-samsung-experience-9-oreo-features

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Arkadaşlar iyi akşamlar

Bildirim hakkında birşey sormak istiyorum

Whatsapptan mesaj geldigi zaman direk edge ekraninda görünmesini istiyorum whatsapp son sohbetler kısmını eklemenin bir yolu var mı?

O özelliği ios da kullanıyordum mesaj geldiği zaman favoriler de görünüyor du markette Whatsedge diye program var satın aldım 6 lira ama istediğim bu değil di.

Video link te mevcut başka biri proğramı incelemek istemiş ama dediğim gibi istediğim bu değil son sohbetleri eklemek proğramda sadece favori eklenebiliyor onda da bildirim geldiğinde üzerinde göstermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 2 Şubat 2018; 23:7:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Benimkisi Emaar Samsung tan alınma kesinlikle Samsung İstanbul A.Ş. Garantisi var .

Geriye dönüş olmaması dediğim gibi mantıklı degil tek dert başka ülke yazılımları yüklenebilir mi bundan sonra çıkacak güncellemler için.

Bekleyip göreceğiz Gürol Abi :) .

Başka ülke yazılımları yükleniyor ama CSC kodu değişmiyor. Birkaç gün evvel Polonya son sürüm yazılımını kurdum. Bu akşamda Fransa'nın son sürüm yazılımını yükledim Herhangi bir sıkıntı yok Sadece geri dönüşü yok

Ama aynı sürüm Türkiye yazılımı çıktığı zaman onu da yükleyebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 2 Şubat 2018; 23:32:50 >
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Spigen thin fit. Hem ince hem çok yakışıklı.

• Ekran ile kasa arasındaki açıklık için Samsung'a detaylı bir mail yazdım.Bir de fotoğraf ekledim.Yarın da Vatan Bilgisayar'a uğrayacağım.Bakalım neler olacak?Işık kırılması veya sızması dert değil ancak kasa açıklığı kabul edilebilir bir durum değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk58 -- 3 Şubat 2018; 0:27:47 >

• geçenlerde de pil kullanımımı paylaşmıştım android sistemin fazla pil tükettiğinden bahsetmiştim,bugün tekrar wifi ve senkr. hariç herşeyi kapatarak kullandım telefonu,android sistemiSAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] yüzde 12 güç kullanmış neden böyle oluyor gerçekten anlamayamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: emreipek

geçenlerde de pil kullanımımı paylaşmıştım android sistemin fazla pil tükettiğinden bahsetmiştim,bugün tekrar wifi ve senkr. hariç herşeyi kapatarak kullandım telefonu,android sistemiSAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] yüzde 12 güç kullanmış neden böyle oluyor gerçekten anlamayamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Çekirdek yazılımda yani işletim sisteminde ciddi bir sorun olabilir.
    Telefonu soft reset yapmayı denediniz mi? Yani telefonu sıfırlayın önemli uygulamalarınızı kurup bir süre deneyin ve sorunu bulmaya çalışın.

• Türk58 kullanıcısına yanıt
    Sonuçlarla bizide bilgilendirirseniz sevinirim hocam.

• grolof kullanıcısına yanıt
    Anladim tesekkurler.

Samsung dayatmalari her yil daha da gelisiyor. KNOX ta efuse olayi sifirlanamamasi ile garanti disi birakilmasi gibi bir de CSC degistirememe ozelligi cikmis oldu ...

S-Pen in hatrina katlaniyorum alternatifi de yok ki .

Samsung bircok acidan yillardir degismemis ...

Brezilya ...BRA8 li olani yuklemeyi dusunuyorum samfirm den indirmistim . Yenilikleri iyilestirmeler nelerdir tam bir aciklama yok gerci.
  • zbahadir Z kullanıcısına yanıt
    android işletim sistemi konusunda pek bilgi sahibi değilim maalesef, o yüzden hiç bir şey denemedim daha, forum da ki arkadaşların tecrübelerine göre hareket edeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 4 ay boyunca en fazla 10 defa boş cebime koymuşumdur ama yine de kılcal çiziklerden koruyamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tdeniz5 -- 3 Şubat 2018; 4:52:4 >
  • Şu edge aydınlatmasını bildirim gelince always on display ekranında kullanabilir miyix ?

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bende bir değişiklik farketmedim ama bu hususta çok da dikkatli değilim

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Aynı saatlerde shift delete de hemde türkçe olarak yayınlanmıştı.

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Shift delete nedense kaynagi belirtmemis etik degil. Sammobile ya kendisi ya da kaynaklari varsa belirtir .

Shift delete ile Sammobile.com daki haberin yayinlanmada Sammobile arasinda 1.5 gunluk fark var!. Yani ayni saatlerde degil .

Gorseller zaten Ingilizce .

O yuzden kaynak olarak shift delete gosterilmesi dogru degildir .
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.