Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Yenisini yükledim görsel veya hızda fark göremedim. Sanırım önceki ocak 2018 güncellemesinden farkı güvenlik güncelleme leri olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafıza kartı ne önerirsiniz arkadaşlar kullanan memnun kalan

• İşlemcideki en çok güç tüketen uykuya girmesini engelleyen veya telefonu yavaşlatabilecek bir uygulamayı nasıl tespit ederiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean92

hafıza kartı ne önerirsiniz arkadaşlar kullanan memnun kalan

Samsung EVO+ Serisi en idealidir. 64GB ve üstü alırsan sıkıntıya sokmaz seni.
    128GB var bende ama bütçe varsa 256 da alabilirsin. 64 de alabilirsin sonuçta hepsinin okuma/yazma hızları 4k video çekip kaydetmeye yeter de artar :)
  • Teşekkürler 64luk kaptım bitane

• Arkadaşlar bu ekran kasa açıklığı(Ekran ile kasanın arasına A4 kağıdı rahatlıkla giriyor ve hat boyunca devam ediyor.Her iki yan tarafta da aynı problem var.) ile ilgili yorumlarınız nelerdir?Bu sorunu yaşayan var mı?Telefonunuzda kontrol edip buradan paylaşırsanız sevinirim.Servisi aradım.Gönderin,diyorlar.O boşluktan oksitlenme yapıp ana karta zarar verebileceğini söylediler.Kontrolünüze yardımcı olması açısından,önceki mesajımda atmıştım ama,bir fotoğraf ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk58 -- 3 Şubat 2018; 16:3:35 >

• Renk olarak ne tercih ediliyor bu cihazda?

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Siyah parmak izi bırakıyor, altın hiç bırakmıyor, gri ara renk ve renk değiştiriyor hafifçe. Hepsinin yüzü siyah, kılıfla kullanacaksınız hangi rengi aldığınız pek önemi yok o yüzden. Daha küçük göründüğü için millet genelde siyah alıyor. İthalatçı garantili alacaksanız mavi alabilirsiniz tavsiye olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil kullanımında ya da wake lock detector tarzı bir program ile görebilirsiniz

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Altın sevmiyorum zaten de, siyah ve gri ilgimi çekti benim de.

İthalatçı olmasının bir eksisi var mı?

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Snapdragon ların batarya kullanım süresi daha azdı, onun dışında samsung un zaten garantisi öyle ahım şahım olmadığı pek garanti farkı da yok, 300 liraya ekstra fix pack alınıp garanti sorunu da çözülebilir 1 yıllığına.

• Android os ve Android sisteminin bu kadar çok olması normal mi?

Ne tetikliyor bu kadar acaba?

• juckrusel J kullanıcısına yanıt
    Hocam ara sıra böyle uçabiliyor tüketimleri, kesin çözümü yok. Kimi telefonu sıfırlıyor kimisi de ne bileyim bir kez eli ile senkronizasyonu kapatıp açıyor düzeliyor. Tabi bu dediklerim telefonu aktif olarak kullananlar için, 3310 gibi kullanıyorsanız sistemin en çok şarjı yemesi gayet normal bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Şu edge aydınlatmasını bildirim gelince always on display ekranında kullanabilir miyix ?

Yardımcı olabilecek yok mu?

• Türk58 kullanıcısına yanıt
    4 tane cihazda denedim s8 note 8 hepsinde var sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum tüm cihazları suya da soktum sıkıntı yok

• quote:

quote:

Şu edge aydınlatmasını bildirim gelince always on display ekranında kullanabilir miyix ?

Yardımcı olabilecek yok mu?

Üst bildirimi aşağı çek, ordaki kısayollarda edge aydınlatması var ona uzun bas, edge aydınlatmasınk göster seçeneğini her zaman yap, bir alttaki seçenekte bildirimleri yönet yap, uygulamalarını seç o zaman olur kardeşim.whatsapp önceden vardı galiba ama şimdi gelmiyor bende belki önceden de yoktu hatırlamıyorum

• Arkadaşlar, paralel ithalatlar peynir ekmek gibi satıyor galiba. N11 de 3330 olan telefonlar 3370 olmuş. Şu Iphone x'i elimden çıkarabilsem hemen alacağım ama. Lanet ettim Iphone aldığıma. Ah ahh...
  • Dostlar Samsung klavye de T9 klavye var mıdır.

J serisinde bile var. Bizim tellerde bulamadım.

Bir arkadaşa telefon aldık qwerty klavye kullanamıyor. İlla eski sistem T9 istiyor.

Markette de aradım gboard swiftkey vs yok.

• Spigen Liquid Air ile kullanabileceğim bir ekran koruyucu film arıyorum. Neo Flex denedim ama çok hoşuma gitmedi alternatif var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Merhaba,
    Maalesef android kendiliğinden Bluetooth ile aktarmıyor album cover ı.. Connected Drive hizmetlerini satın alırsanız şayet, BMW'nin Spotify uygulaması devreye giriyor ve o noktada album cover görebilir hale geliyorsunuz.
    Şarkı değiştirme kısmı ise bende çalışıyor..

Evet sarki degistirme bende de calisiyor.

ConnectedDrive ile usb kablo ile baglayabiliyorum dedigim sekilde ancak.

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.