Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkankuk

abim hiç düşünmeden direk servise gidip değişim talebinde bulun kesinlikle para istemeye hakları yok direk garantiden değişsinler fatura tarihin 6 ay geçmediyse ?!!

6 ay muhabbeti nedir bilmiyorum öyle bir imkanım varsa yararlanmak isterim pazartesi kvk ya gidicem şimdi çakallık yaparlar diye korkmuyor değilim 6 ay içinde herhangi bir sorun olursa herhangi bir ücret istemiyorlar mı yanlış mı anladım?

• Üst barı indirince sd kart Medya dosyasını aktarmak için buraya dokunun diye mesaj veriyor tıklıyorum bir şey olmuyor çözemedim derdi ne bilen varmı

• ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum hocam, hatta 2X optik zoom un dahi tıraş olduğundan şüpheleniyorum, keza görüntü digital zoom muşcasına bozuluyor.

• Zom falan bencede hikaye s pen ve 6gb ram dışında bir farkı yok s8 plusdan. Ama spende herşeye değer.

• Roccer kullanıcısına yanıt
    Hocam ayıplı mal söz konusu olduğunda yasa gereği(6502) tüketicinin 4 seçeneği bulunuyor;

1- iade

2- değişim

3- onarım

4- ayıp oranında ücrette indirim(taraflar anlaşırsa)

İlk 6 ay içerisinde ortaya çıkan arızalar ve kusurlar tüketiciye mâl edilemez ve ayıbın kaynağı ithalatcı ve/veya üretici kabul edilir ve yukarıdaki dört seçenek içinden seçim yapma hakkı tüketiciye aittir, 6 ayın ardından mağduriyetin ne şekilde giderileceğine karar verme hakkı yükleniciye geçer.

• 2x zoom hiç de yaban atılır değil. 3 metre ötede duran yangın tüpnün üstündeki yazıları okunabilir yapıyor bence son derece başarılı.

Elbette ışık yeterli olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Aldığım günden beri ekran koruyuculara verdiğim para 250TL'yi geçmiştir. Ama hala düzgün bir koruyucu takan yer bulamadık. Bir daha imkansız curved almam..

Diamond protect i araştırın isterseniz. 2 haftadır kullanıyorum nokta çizik yok ekranda.

• Son güncellemeden sonra iris tarayıcıda yavaşlık var sanki. Benzer gözlemi olan var mı?

Bir süre telefonu ellemediğimde ilk açarken yavaş kalıyor ondan sonra kapatıp tekrar açmayı deniyorum çok hızlanıyor. Benim gözlerdemi problem var nedir

• Cihazını kılıfsız kullanan var mı? Ya da şöyle soratım ben bu ekrandaki cam film vs memnun kalamadım direk korumasız kullansam mı diyorum..

• Febr kullanıcısına yanıt
    teknosadan almak ile n11 veya gg deki çok da bilinmeyen firmalardan almak aynı şey olmamalı

teknosada sorunsuz iade edebilir destek alabilirsin ama diger firmalarda bir çok problem karşına çıkabilir, iade edilmiş ürünler,samsung türkiye garantili denip olmayanlar konuşuldu hep, sorunsuz da alınabilir tabi

sıfır diye satılıp üzerinde parmak izli olanlar bile var
  • a101 de 55 inç 4k 1600 tl ye hi level tv var kardeşim almıştı gayet de iyi görüntüsü var içinde 4k uydu alıcı da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 16 Aralık 2017; 21:47:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Tamam.

Ama gelin ben size iki öğüt vereyim.

-SATIŞ olmayan forumlarda satış yapmayın.

- TeknoSA genelde avantaj değil, dezavantaj sağlar.

De haydi kalın sağlıcakla.

Neden dezavantaj saglasin ki?

• boramat kullanıcısına yanıt
    Üstad inan internetten iade prosedürleri canlı mağzalardan iyi. Yaşadım ben vayanfan tablet aldım sorun çıktı 3 gün sonra götürdüm kırk takla attılar iş mahkeme falan laflarına dönünce değiştiler. Hepsiburada ve n11 bu konuda çok daha iyi bence.

• Efsane note 8 .... bugün samsung bayiden note 8 proctive cover military kılıfı 200 tl ye aldım efsane oldu cihaz ... samsung bu kılıfı inanılmaz güzel yapmış stand da oluyor...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• onlarca ürün iade etmişimdir hiç bir sorun yaşamadım

n11 den bir ekran kartı aldık çalışmadı iade edene kadar canımız çıktı, adam ürünü bozup gönderdin vs diyip iade almadı bize geri geldi vs vs sonucta ciddi bri ugrastan sonra iade edebildik

teknosadan da netten alınabilir sonuc itibari ile

ben 4200 e ufak firmadan almak yerine 4500 verip teknosadan alırım şahsen, tercih meselesi
  • İade ile ilgili benim olumlu tecrübemde hepsiburada ile. Şimdiye kadar mobilya giyim elektronik ne gönderdiysem sorunsuz iade alındı, hatta en son geçen ay 16 ay kullandığım ve bozulan samsung bluetooth kulaklığı iade alıp paramı ödediler.

• matrix22 kullanıcısına yanıt
    Ben bir aydır korumasız kullanıyorum ekran hiç çizik yok. Kırılmaz cam kullanmayı bıraktım ben. Ağır işlerde çalışmadığım için pek sorun olmuyor.
  • Arkadaşlar bende cihazı alma arefesindeyim. Izmır Çankayada 4100 liraya kadar Kvk isme faturalı cihaz bulunabiliyor. Öte taraftan 4600 liraya vatan bilgisayar peşin fiyatına 10 taksit satıyor. Elimdeki 64 gb note 5 ı satıp almayı düşünüyorum. Neler tavsiye edersiniz?

• perşembe günü sıfır note 8 cihaza nano liquid uyguladım. bugüne kadar bir kaç defa alıp kurcaladım. bugün elime aldığımda cihazda çizikler olduğunu gördüm. başına bu tarz bir olay gelen oldu mu? bu sıvı nasıl çıkarılır?
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.