Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dosyalarımdan bulup taşıyacaksınız. Genelde DCIM klasöründe depolanırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hangi browser ı kullanıyorsunuz? Yandex kullanıyorum, daha performanslı önerebileceğiniz bir tarayıcı var mı?

• Samsung Browser dışında bir browser kullanma ihtiyacım olmadı hocam açıkçası. Beklentileriniz nedir?

@tnrskr Dosyalarım uygulamasını açıp, DCIM klasörü içerisinde bulmanız gerekiyor atmak istediğiniz fotoğrafları. Oradan kopyala veya taşı diyerek USB bellek içerisine dilediğiniz gibi atabilirsiniz.
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Öncelikle aod açık kalsın şarja çok etkisi yok. Uygulamalardan gereksiz uygulamaları devre dışı bırakabilirsin. Yapacağın işler bu kadar gerisi kişisel zevkine kalmış.

• Taşıma işini dosyalardan yaptım cevap yazan arkadaşlara teşekkürler. Bu arada bir sorum daha olacak bu otopark kapılarını telefondan açma şansı olurmu acaba.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Pc de firefox kullanmama rağmen mobilde Chrome bana daha kullanışlı geliyor.

• Daha önce soran arkadaşlar olmuştu, evet sanki son güncellemeden sonra cihaz şarjı içmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Öncelikle aod açık kalsın şarja çok etkisi yok. Uygulamalardan gereksiz uygulamaları devre dışı bırakabilirsin. Yapacağın işler bu kadar gerisi kişisel zevkine kalmış.

Nasıl aod nın etkisi yol güç tasarrufu acında aod yı kapatıp 3 saat fazla bekleme süresi sunacağını söylüyor aod de beklemede şarkı çok yiyor benden demesi

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Aod un şarja etkisi yok diyen yanılır basbaya etkisi var

• ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, teşekkür ederim. Peki whatsappten gelen fotolar vs. direkt galerime düşüyor bunu engellemenin bir yolu var mı, ayarı bulamadım ben. Sohbet penceresinde görünsün onda sıkıntı yok ama galeriye düşmesini istemiyorum.
  • Garantiyi netten sorgulayamadığımız için rahatsız olmuştum telefonu ilk aldığımda, fakat sonradan fark ettim ki garanti durumu telefonun arka kapağına lazerle işlenmiş. Alttaki küçük yazılara bakarsanız, Samsung Türkiye garantisi ibaresini göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g esittir on -- 16 Aralık 2017; 16:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

Youtube daki parcalari mp3 olarak indirebilecegim bi app var midir? Flavto var ama guvenilir mi bilmem? Store disindan indiriliyor.

Og*youtube tek tercihim. Arayüzü youtube ile aynı. Market dışından indiriliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Tamamdır, teşekkür ederim. Peki whatsappten gelen fotolar vs. direkt galerime düşüyor bunu engellemenin bir yolu var mı, ayarı bulamadım ben. Sohbet penceresinde görünsün onda sıkıntı yok ama galeriye düşmesini istemiyorum.

1) Dosyalarım uygulamasını açın, sağ üstteki 3. nokta > Ayarlar > gizli dosyaları göster'i "Aktif" konuma getirin.

2) Dahili hafıza > Whatsapp > media > whatsapp images > Sent klasörüne gelin. en üstte .nomedia diye bir dosya göreceksiniz. bu dosyayı kopyalayıp galeride gözükmesini istemediğiniz dosyaların içine atın.

içerisinde .nomedia dosyası olan klasörlerdeki medya, müzikçalar, galeri, video oynatıcı gibi uygulamalarda gözükmez. Bilginize.

• CCaaNN kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam, oldu teşekkür ederim.
  • Selamlar arkadaşlar bu iris tarayıcı düzgün çalışmıyor bir okuyor bir okumuyor sizdede aynımıdır nelere dikkat etmek gerekir ? birde iris tarayıcı çalışırken ahizenin sol tarafında bir kırmızı ışık yanıp sönüyor ? teşekkürler.
  • android güncellemesi geldi 820 mb
  • Arkadaşlar Tinder tarzı uygulamalarda uygulama içi satın alımları bedavaya getirebileceğimiz bir apk vs var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar hangi browser ı kullanıyorsunuz? Yandex kullanıyorum, daha performanslı önerebileceğiniz bir tarayıcı var mı?

Samsung browser. Hem çok hızlı hem de daha az şarj ve veri harcıyor. Ad block eklentisi kullanılabiliyor, ben crystal ile kullanıyorum çok memnunum en azından chrome dan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Chrome disable ettim...

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    usta çok haklısın ben işin espirisindeydim ama hakikata bakılırsa samsung böyle bir ayırımcılık yapıyorsa çok yanlış ve adına yakışmayan bir olay olur inşanlah hepsi bir anda güncellemelirini alır ?!!

• Roccer kullanıcısına yanıt
    abim hiç düşünmeden direk servise gidip değişim talebinde bulun kesinlikle para istemeye hakları yok direk garantiden değişsinler fatura tarihin 6 ay geçmediyse ?!!

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.