Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
26.507
Cevap
268
Favori
1.448.644
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Giriş
    236 Mesaj

Parmak ile kullanıma göre daha ince bir iz bıraktığı için doğal olarak iz kalıyor. Bu izi bırakmayacak bir film olduğunu sanmıyorum. Elinde silince hemen geçiyor zaten.
    |
    |
    mozmozmoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ürün outlet. Ben daha önce siyah olanını yakaladım. Ambalajında gelmedi ama sıfır ayarında, ufak tefek birkaç çizik vardı sadece. Şimdi de beyaz olanından 1 adet stokta görünüyor. Aynı temizlikte gelir mi bilemem ama risk almaya değer bence. En azından orijinal ürün. Sorun olması halinde iade etmede bir sıkıntı da çıkmıyor.

Uyumluluk konusunda daha önce de yazmıştım ama belirteyim. Yatay/dikey kullanılan 950 modelinden tasarım haricinde teknik açıdan hiçbir farkı yok. Samsung Teknik destek ile görüştüm almadan önce. Bunun modeli 930 olan. Adaptör fiyatından daha uyguna geliyor.

Fiyatı 69 TL. Sadece 1 adet beyaz renk var. Kapanın elinde kalır. Bol şans. :)
    https://www.teknosa.com/urunler/800035695/samsung-beyaz-kablosuz-hizli-sarj-standi
    http://www.hepsiburada.com/samsung-kablosuz-hizli-sarj-standi-siyah-ep-ng930bbegww-samsung-turkiye-garantili-pm-telsarjksps7ehsw

Edit: HB linkini de ekledim.

Edit 2: Birisi kapmış bile. Kim aldıysa ortaya çıksın bi teşekkür etsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanist -- 15 Aralık 2017; 13:19:19 >
    |
    |

• Yarbay
    2789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tatargs

Samsung members uygulamasiyla kullanmadiginiz programları kaldırabilmek çok iyi.

Sisteme dahil olan google müzik, google film benzeri uygulamaları eskiden sadece devre dışı bırakırken şimdi kaldırılabiliyor. Telefon rahatlıyor.

Ondan bağımsız kaldırılabiliyor zaten onlar. Aldığımdan beri kaldırırım.

Mesela silebiliyorsa Gmail yada Linkedin uygulamasını silsin
    |
    |
    Logitech G900 - Logitech G303
    Everest Rampage Hydra R6 RGB - Arctis Pro Wireless - Logitech G29+Shifter
    Galaxy Note 8 - iPad Pro 9.7
    PS4 Pro - XBOX One X - Nintendo Switch(2019)
  • Binbaşı
    1758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Yeni güncellemede öncekinde yapılmayan değişiklikler yapılmış. Canlı odak modunda artık yönlendirme yapıyor alttaki notta.

Hocam kasma donma varmı yapabilirmiyim guncellmeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    424 Mesaj
    Yaptık güncellemeyi. Kasma,donma vs. herhangi ters bir durum yok.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ata_1907_

Arkadaslar merhaba,ben de uzun yillar note 3 kullanimdan sonra note 8 e geçmeyi düşünüyorum. Birkaç sorum olacak

1)Kilif ve ekran koruyucu cam olarak ne tavsiye edersiniz su ana kadar deneyimlediginiz modeller arasından?

2)telefonu yavaşlatmayacak 64 veya 128 gb hangi hafıza kartini tavsiye edersiniz?

3)Bir de hepsiburada dan almayı düşünüyorum oradan alıp herhangi bir sıkıntı yaşayan oldu mu ? Telefon geldikten sonra nelere dikkat etmeliyim herhangi bir sorun olmaması için

Yardimci olabilirseniz sevinirim

Cam maalesef kullandığım kaplarla (Armor kılıflar) kullanamıyorum ancak kılıf olarak Spigen Tough Armor ya da UAG Monarch öneririm. İkisi de zırhlı ve ekran üstü fazlalıkları olduğu için yüzüstü direk temas gerçekleştirmiyor.

Kart olarak 128GB Samsung EVO Plus kullanıyorum. Herhangi bir yavaşlık sıkıntısı çekmedim.

HB'den aldığın zaman kutunun kontrol çıkartmalarına bak. Telefonu bezle al etrafına bak önceden parmak izi var mı diye.

uag yi nerden aldınız tr de bulamadım

Etik Ticaret'i arayın onlar size yardımcı olur

uag li resimleri alabilir miyiz

• Yüzbaşı
    416 Mesaj
    Smart switch üzerinden güncelleme yapan oldumu ?

Sistem Özellikleri Anakart : Asus Prime Z370-A İşlemci : İntel i5 8600k Sıvı soğutma : Cooler Master ML240L RGB SSD : Samsung 860 evo 250Gb Harddisk : Seagate barracuda 2TB Ekran kartı : Asus Rog Strix RTX2070 OC Ram : Kingston Predator 16Gb 3000mhz Power supply : FSP Hydro G850 Wat 80+ Gold Full Moduler Kasa : Dark N10 advanced
  • Yarbay
    2789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

Yeni güncellemede öncekinde yapılmayan değişiklikler yapılmış. Canlı odak modunda artık yönlendirme yapıyor alttaki notta.

Sıkıntı yok. Aynen devam.
    |
    |

• Yarbay
    2789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Smart Switch ile bütün firmware dosyalarını indirmek zorundasınız. 3,5-4GB dosya gelir.

OTA üzerinden 800-900mb ile kurtarırsınız. Aynı şey sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 15 Aralık 2017; 14:39:54 >
  • Yarbay
    2209 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ata_1907_

Arkadaslar merhaba,ben de uzun yillar note 3 kullanimdan sonra note 8 e geçmeyi düşünüyorum. Birkaç sorum olacak

1)Kilif ve ekran koruyucu cam olarak ne tavsiye edersiniz su ana kadar deneyimlediginiz modeller arasından?

2)telefonu yavaşlatmayacak 64 veya 128 gb hangi hafıza kartini tavsiye edersiniz?

3)Bir de hepsiburada dan almayı düşünüyorum oradan alıp herhangi bir sıkıntı yaşayan oldu mu ? Telefon geldikten sonra nelere dikkat etmeliyim herhangi bir sorun olmaması için

Yardimci olabilirseniz sevinirim

Cam maalesef kullandığım kaplarla (Armor kılıflar) kullanamıyorum ancak kılıf olarak Spigen Tough Armor ya da UAG Monarch öneririm. İkisi de zırhlı ve ekran üstü fazlalıkları olduğu için yüzüstü direk temas gerçekleştirmiyor.

Kart olarak 128GB Samsung EVO Plus kullanıyorum. Herhangi bir yavaşlık sıkıntısı çekmedim.

HB'den aldığın zaman kutunun kontrol çıkartmalarına bak. Telefonu bezle al etrafına bak önceden parmak izi var mı diye.

uag yi nerden aldınız tr de bulamadım

Etik Ticaret'i arayın onlar size yardımcı olur

uag li resimleri alabilir miyiz

UAG online alışveriş kısmından alışverişi tam sonlandıracağım, fatura adresiyle kargo adresi uyuşmadı-örtüşmedi (garez çıkardı yani) gibisinden bir uyarı geldi. 59,95$ karşılığı 239TL arafta kaldı öyle açık provizyon şeklinde...
    Bir şeye heves ettik, elimize yüzümüze bulaştı. Bekle işte değilmi, memlekete bunu hazır bir şekilde getiren yetkili distribütör var zaten, ahh bu sabırsızlık....
    |
    |

• Binbaşı
    1075 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

Kamera canlı odak çekimleri güzel olmuş. Şarj a bakamadım sıkıntı yoktur umarım.

800 mb nedir ama ya baştan mi yazdınız arkadaş...

|
    |

• Yarbay
    8853 Mesaj
    Meraklısına;

Note 8 Star Wars özel serisi satışa çıkmış.

Normal satış fiyatı 6.999 TL imiş.

Samsung Emaar Square Mall a özel fiyatı 6.099 TL denilmekte.

Paket içeriği;

-Samsung Note 8 siyah

-Alcantara Note 8 siyah kılıf

-Samsung Gear s3 Frontier akıllı saat

-Samsung Evo 64 gb hafıza kartı

*Buyback kampanyası ile herhangi bir eski marka/model cihazınızı verip, bu özel seriyi alma imkanınız da mevcut imiş.

*Bu başlık altından olurda almak isteyen olur ise Emaar mağaza müdürü Canan hanım vasıtası ile ön arka koruyucu kaplama hediye edilecekmiş.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 15 Aralık 2017; 21:33:55 >

• Binbaşı
    1413 Mesaj
    Yeni güncellemeden sonra kameradaken galeriye basınca girmiyor sizdede öylemi ?

quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Smart Switch ile bütün firmware dosyalarını indirmek zorundasınız. 3,5-4GB dosya gelir.

OTA üzerinden 800-900mb ile kurtarırsınız. Aynı şey sonuçta.

Aslında ben sıfırdan temiz kurulum yapmak istiyorum ama smart switch üzerinden bunu yapmak artık mümkün değil kaldırmışlar bu özelliği

|
    |
    Sistem Özellikleri Anakart : Asus Prime Z370-A İşlemci : İntel i5 8600k Sıvı soğutma : Cooler Master ML240L RGB SSD : Samsung 860 evo 250Gb Harddisk : Seagate barracuda 2TB Ekran kartı : Asus Rog Strix RTX2070 OC Ram : Kingston Predator 16Gb 3000mhz Power supply : FSP Hydro G850 Wat 80+ Gold Full Moduler Kasa : Dark N10 advanced

• Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Bende bir sorun gözükmüyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: xmrtx

Sorun bendeymiş hallettim
    |
    |

bende sıkıntı yok
    |
    |
    xmrtx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    NOTE 8 ile aramızda duygusal bir bağ oluştu onu bir an görmesem ekrananına bakmasam canım sıkılıyor şarjdayken bile elimde, geceden sabaha özlüyorum uyanınca ilk onu görüyorum hanım çok kızıyor bu duruma kıskanıyor

Orijinalden alıntı: greentooth

Görüntüsünü paylaştığım ayarları kontrol eder midin?

Tesekkurler. Ayarlarim sizinki gibi.

Ana ekran tusuna basinca gelen kilit ekranda bildirimleri gosteriyor. Benim demek istegim aslinda su, bildirim geldiginde eger ekran kapaliysa ekran uyanmiyor. Ben iPhone'dan gectigim icin Samsung'u bilmiyorum. Belki pili cok harcamasin diye ekrani uyandirmiyordur Samsung. Oyle mi?

• Binbaşı
    1928 Mesaj
    Samsung işte bir güncelleme yayınladı insanların yarısına gelmedi. Normal telefonlara geldi çift hatlilara gelmedi. Apple işte bu yüzden apple. Bir marka düşünün dünyanın en büyüğü diğer rakiplerine parca veriyor fakat gelin görün avrupada başka amerikada başka, çinde başka turkiyede başka tellerden çalıyor. Bir düzen gelemezse sürekli ikinciliğe oynarlar. Huawei bile geldi samsunga kafa tutuyor varın siz hesaplayın

bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.