Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
189
Favori
1.590.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boramat

galerinin çalışma mantığı cihazdaki tüm resimleri göstermektir yani galeri diye bir klasör içinde değil,

dolayısı ile galeri içinde görünmemesi işin mantıgına aykırı

ama whatsapp bölümünü komple seçip istediğiniz zaman silebilrisiniz tabi telefonda depolanan whatsapp resimleri de silinmiş olur

Aslında şöyle bir yöntem var

Mesela whatsapp klasörü içindeki images klasörüne .nomedia başında . var isimli bir dosya atarsanız cihaz orda dosya YÖK diye taramaz .

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_37

perşembe günü sıfır note 8 cihaza nano liquid uyguladım. bugüne kadar bir kaç defa alıp kurcaladım. bugün elime aldığımda cihazda çizikler olduğunu gördüm. başına bu tarz bir olay gelen oldu mu? bu sıvı nasıl çıkarılır?

Spigenin ürünü diyorsun değil mi bende kullandım. Şimdilik bir sorun yok. Önceden olmadığına emin misin çiziklerin?
  • matrix22 kullanıcısına yanıt
    s8 i kullandım. Yaklaşık 6 ay boyunca kaskosu var diye. Ekran 6 ay sonunda çizikler içinde kalmıştı. Bence riske atma. Şimdi note 8 var nano ekran koruyucu var sıvı bakalım fayda edecek mi... görecegğiz
  • Bugun mate 10 pro inceleme fırsatım oldu bu telefonun kamerasını nasıl note8 den güzel diyorlar ben anlamadımm.Hem ön hem arka kamerada note8 in yanına yaklaşamaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Son güncellemeden sonra iris tarayıcıda yavaşlık var sanki. Benzer gözlemi olan var mı?

Bir süre telefonu ellemediğimde ilk açarken yavaş kalıyor ondan sonra kapatıp tekrar açmayı deniyorum çok hızlanıyor. Benim gözlerdemi problem var nedir

aynen iris zor tarıyor son güncellemeden sonra
  • ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Evet eminim sıfır jelatin açıp uyguladım. Bu süre zarfında cihaza toz bile değmedi. Yarın cam koruyucu alacağım.
  • matrix22 kullanıcısına yanıt
    Diamond protect ile cihazı kılıfsız kullanıyorum. Çizilme sorunu yaşamadım fakat düşmelerden endişeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Spigen Neo Flex ekran filmi ve Spigen Liquid Air kullanıyorum tavsiye ederim.
  • biyologmr kullanıcısına yanıt
    Hergün kılıfı çıkarıp filmi yapıştırıp tekrar kılıfı takma eziyeti ile niye uğraşıyorsunuz? Spigen Neo Flex film zaten Spigen kılıflarlar uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Aldığım günden beri ekran koruyuculara verdiğim para 250TL'yi geçmiştir. Ama hala düzgün bir koruyucu takan yer bulamadık. Bir daha imkansız curved almam..

Diamond protect i araştırın isterseniz. 2 haftadır kullanıyorum nokta çizik yok ekranda.

bu video devamında acayip yorumlar var basbaya çizildi vs diyorlar :(

https://www.youtube.com/watch?v=SqxBl8fJ1ZM
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam ana ekrandaki temanın adı nedir?Link vs. var mı,çok beğendim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk58

Hocam ana ekrandaki temanın adı nedir?Link vs. var mı,çok beğendim?

samsung temalardan indirdim direk telefonda black onix temanın adı
  • Duvar kagidida bu

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• erkanist kullanıcısına yanıt
    Şekli ve arkadaki dokusu hoş görünüyor hocam ama liquid kılıflardaki o esnekliği pek sevmiyorum. Biraz daha sert olmasını tercih ediyorum.

Spigen'in thin fit'i kullanan var mı? İnceliği vs. şık görünüyor fotolarda, kullananların yorumu nasıl acaba?
  • Merhaba arkadaşlar bugün media markt'a gittim kafamda Mate 10 pro vardı telefon bölümüne gittim hemen sarıldım Mate 10 pro'ya kurcaladım biraz sonra dedim birde note 8'e bakayım mate 10 pro'dan note 8'e geçince resmen aralarında %50 ekran parlaklığı olduğunu farkettim sanki biri mate 10 pro'nun parlaklığını düşürmüş gibi tabi girip parlaklığa baktım %100 bu parlaklık kamerayıda gölgede bırakıyor fotoğraf çektim çekerken ışıklar içindeki media markt sanki karanlık gibi görünüyor note 8 yanında birazda menüyü kurcaladım çok boş geldi bana o dakikada Note 8 alıp arkama bakmadan çıktım şimdi sizlere birkaç birşey sormak istiyorum

1-güncelleme gelmiş 820 MB boyutunda güncelleyimi bazı arkadaşlar güncelleme sonrası iris ve parmak izğ okuyucuda takılmalar olduğunu söylemiş

2-kalemi nerelerde kullanabilirim en son 5 yıl önce Samsung kullandım bu ilk Note deneğimim

3-önereceğiniz birşey varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkankuk

usta çok haklısın ben işin espirisindeydim ama hakikata bakılırsa samsung böyle bir ayırımcılık yapıyorsa çok yanlış ve adına yakışmayan bir olay olur inşanlah hepsi bir anda güncellemelirini alır ?!!

Apple ile dalga geçer sonra da Apple'ı taklit eder böyle firmanın telefonlarını kullanıyoruz hey gidi hey .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios'dan bu telefonlara geçenler memnun mu?
  • ilker_37 İ kullanıcısına yanıt
    100 yıldır bilinen bir maddeyi nano mano diye yeni-mucizevi bir ürün gibi 100 lerce firma satıyor, insanlar da telefonu korumak istediğinden malesef sömürülüyorlar

bakanlık bu tip ürünler için çalışma başlatmış bakalım sonuç ne olacak???
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Hocam ayıplı mal söz konusu olduğunda yasa gereği(6502) tüketicinin 4 seçeneği bulunuyor;

1- iade

2- değişim

3- onarım

4- ayıp oranında ücrette indirim(taraflar anlaşırsa)

İlk 6 ay içerisinde ortaya çıkan arızalar ve kusurlar tüketiciye mâl edilemez ve ayıbın kaynağı ithalatcı ve/veya üretici kabul edilir ve yukarıdaki dört seçenek içinden seçim yapma hakkı tüketiciye aittir, 6 ayın ardından mağduriyetin ne şekilde giderileceğine karar verme hakkı yükleniciye geçer.

Teoride böyle herhalde 3. defa yazıyorum samsung bu süreyi kabul etmiyor yani yasal süreyi adamlar takmıyor 1 aydan sonra gelen telefonları tamir ediyorlar sadece,bizde süre 1 ay deyip zaten 1 senelik cihazı verirsen de kullanıcı hatası deyip para istiyorlar genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Bugun mate 10 pro inceleme fırsatım oldu bu telefonun kamerasını nasıl note8 den güzel diyorlar ben anlamadımm.Hem ön hem arka kamerada note8 in yanına yaklaşamaz bence

cekilen resimler sonradan islendiginde daha iyi sonuc veriyor

Samsung yazilim bakimindan iyi is cikartiyor 2 telefondan raw cekip islendiginde fark ancak mate10 da oluyor yani bilgisayarda islemeyeceksen veya degisik resim isleme programlari var uygulama olarak onlar ile ugrasmayacam dersen note 8 daha iyi goruntu sunmakta
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.