Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konum ve 3G sürekli aktifti. Pil tasarrufu da kapalıydı. Nasıl sizce? Ekran süresi bakımından 5 saat üzeri değer alanların pil tasarruflarının orta seviyede açık olduğunu okuyorum, doğru mudur?

• Bu gece rekor kırıp 7,5 saat ekran süresi aldım. Üstelik gün içerisinde etrafımdakilere 4k 60fps HDR videolar izlettirmeme rağmen.
  • Merhaba. Note 8 için soruyorum.Gelen maillerim otomatik olarak ekranda görünmüyor.ben açtığımda görünüyor ama ekrana bildirim gelmiyor.Bütün maillerin bildirimleri ve senkronizasyonları açık.Konuyla ilgili yardımcı olabilecek var mı?
  • hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    Dostum ben iphonedan sıkıldığım için note aldim. 6 plus kullandim 3 yıl. 8 alsam ne degisecek hayatımda diye düsündüm aynı seyler neredeyse, dizaynından tut içeriğine kadar. O yuzden daha once 2'sini kullandığım note serisinin 8'ini aldım.

Telefonun ekranı cok iyi. Cozunurluk, parlaklık muazzam. Kamera gayet iyi. Sadece suan canımı sıkan konu pil.. ekran süresi 3 saat 20 dakika. Konum kapalı, ekran parlaklığı otomatikte. Telefon hic ısınmıyor, gayet şık duruyor, ele güzel oturuyor. Memnun kalırsın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ata359 kullanıcısına yanıt
    Aynı sure bende var dostum. Nasıl yukseltecegiz biz bu sureyi? Tum gun 3g aktif, mail aktif. Ne yapabiliriz acaba

Note 8 için kötü bence, en azından 2017 işlemcili bir cihazın sizin kullanımızda 4,5 saat ekran süresi vermesi gerekir. Eğer çok uygulama güncellemesi yapmadıysanız Google Play pil tüketimi yüksek görünüyor, kullanmayı düşünmediğiniz uygulamaları devre dışı bırakıp pile faydası olacak mı bakın. Samsung cihazlarda çok fazla ön yüklü uygulama geliyor, devre dışı bırakmak faydalı olabilir.
  • Dostum benimkinide degerlendirir misin rica etsem

• Garantisi bitmiş bir note 5im var.. üste 2.500 verip note 8 alabiliyorum ama bir türlü karar veremedim.. değermi acaba nedersiniz.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Sizinki diğer arkadaşa göre daha iyi, 10 saat daha fazla kullanıp aynı süreyi almışsınız. Diğer arkadaş gibi 15 saat kullansanız büyük ihtimal 4,5 saat ekran süresini rahat alırdınız. 3G yerine 4.5G kullanmayı denediniz mi? Belki sorun iyi sinyal almamaktan kaynaklanıyor olabilir. Gene diğer arkadaşa tavsiye ettiğim gibi kullanmayı düşünmediğiniz yüklü gelen uygulamaları devre dışı bırakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Garantisi bitmiş bir note 5im var.. üste 2.500 verip note 8 alabiliyorum ama bir türlü karar veremedim.. değermi acaba nedersiniz.

N7 den n5'e son olarak da n8 e geçmiş biri olarak diyorum ki: şaka yapma, hemen geç!!!. n5i sızıntılarda sevmemiştim, lansmanında gıcık oldum... note7 sonrasında mecbur kaldım!!! Note5 bence note serisinin en baştan savma ve saçma telefonu oldu. note7 kullanmaya başladığımda keşke ekran az daha büyük olsa diye düşünmüştüm, ve işte yapmışlar :)

Bu arada ben parmak izi okuyucusunun yerinden çokta şikayetçi değilim, tamam kabul, oğlumun lenovo k6 note kadar basit değil, ama ulaşılmaz noktada da değil, ellerim çok büyük olmamasına rağmen. belki de tutuş alışkanlıklarımızdaki farktan kaynaklanıyordur.

Pil konusunda ben de 3:30dan ve biraz üstünden daha uzun süreler ekran süresi almadım. ama günü rahat rahat tamamlıyorum, çoğu zaman ertesi gün öğlen saatlerine kadar götürüyor. 7 saat ekrana bakacak kadar zamanım zaten olmuyor, kaldı ki 3 saat bile insanın kitap okumasına & ailesi ile sohbet etmesine & etrafında-kendi dünyasında olup bitenenin farkına varmasına engel bir süre! hızlı şarj da olduğundan batarya ile ilgili bir sorun yaşamıyor olmama rağmen Samsung bu kapasitede bir pili bu ekranın altına bu kasanın içine koyarken iyi niyetli davrandı demem mümkün değil. burada mis gibi ticari var ibelik kokuyor!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuBi -- 17 Ekim 2017; 13:43:34 >

• Apple Fanboy 11 kullanıcısına yanıt
    7 plus tan Note 8 e geçtim. Şuan 7 plusı elime aldığımda 2 nesil öncesinin telefonu gibi geliyor. Alttan 1cm üstten 1 cm kenarlara yarım cm boşluk. Takoz gibi geliyor. O yüzden iphone dan bahsederken estetik ve kullanım kolaylığı dan bahsetmek yersiz.

• Android pil değerlendirmesinde bence hata olabilir. Tw i devre dışı bırakıp nova launcher kullanınca pil de hissedilir artış oldu ama pil değerlendirmesinde tw görünmüyor.

Halbuki tw sürekli çalışan ona bağlı hizmetlerin çalıştığı bir arayüz yazılımı. Bir program.

• Arkadaşlar ön sipariş hediyesi olan 500 TL hediye çeki hesaba geldi yalnız
    https://www.samsungwa.com.tr/gear-s3-frontier-2

için kullanmaya kalktığımda bunda kullanamazsınız diyor.Arkadaş samsung wa da istediğim ürünü alabilirsiniz demedi mi bunlar nereden çıktı şimdi saatte uygulayamama.
  • Arkadaşlar bir telefon daha almak istiyorum da şu an için taksitle nereden uyguna alabiliriz

• igav İ kullanıcısına yanıt
    Eşitleme ayarları / program senkronizasyon (otomatik alındığında) olarak işaretle

• quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Note 8 için kötü bence, en azından 2017 işlemcili bir cihazın sizin kullanımızda 4,5 saat ekran süresi vermesi gerekir. Eğer çok uygulama güncellemesi yapmadıysanız Google Play pil tüketimi yüksek görünüyor, kullanmayı düşünmediğiniz uygulamaları devre dışı bırakıp pile faydası olacak mı bakın. Samsung cihazlarda çok fazla ön yüklü uygulama geliyor, devre dışı bırakmak faydalı olabilir.

Telefonu sıfırlayıp tekrar mı kursak acaba? Çünkü cihazda pilinin az gitmesi dışında donanımsal ya da yazılımsal hiçbir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Ekran sürelerim artık aşağı yukarı aynı gelmeye başladı. 6,5-7 saat ekran süresi ile sabah 8 gece 24-01 aralığında kullanıyorum rahatlıkla.

http://yesilcin.com/galaxy-note-8-pil-sureleriniz-ve-karsilastirmali-testler-t37280.0.html

"Güç tasarrufu modu sürekli aktif, AOD sürekli aktif" yazmışsınız. İkisini de aynı anda nasıl aktif edebildiniz? Benim telefon güç tasarrufu modundayken AOD açmaya çalıştığımda ikisinin aynı anda açık olmayacağına yönelik bir uyarı veriyor.

• MuBi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yorum için.. kısmetse perşembe günü alırım heralde Note 8i..

Güç tasarruf modunu kişiselleştirmeniz gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 17 Ekim 2017; 11:54:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: igav

Merhaba. Note 8 için soruyorum.Gelen maillerim otomatik olarak ekranda görünmüyor.ben açtığımda görünüyor ama ekrana bildirim gelmiyor.Bütün maillerin bildirimleri ve senkronizasyonları açık.Konuyla ilgili yardımcı olabilecek var mı?

Bende ayni problemi yasiyordum benim problemim greenify de maili uyku moduna eklemis olmamdan kaynaklaniyormus.

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.