Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

quote:

Orijinalden alıntı: boramat

1. dex ile bağlayabilirsin

2. screen cast dongle ile kablosuz bağlayabilirsin

3. hdmi kablo aparatı ile ile bağlayabilirsin

4. tv destekliyor ise wifi üzerinden de aracı programlar ile bağlanabiliyor

Dex şu an için düşünmüyorum çok gerekli bir unsur değil ki uygun fiyatlı bulursam aladabilirim tabii tv m 4k destekli lakin smart değil o yüzden wi fi veya benzeri connect uygulamalar ile de baglayamam geriye kablo ile bağlantı kalıyor gibi ki arkadaş belirtmiş note 5 ten beridir bu olay da son bulmuş durumda sanırım anlaşılan o ki fiyatı uygun bir dex bulursam alicam ve bu olayı böyle cozucem ayrıca ilgi ve bilgi için çok teşekkürler

hdmi kablo samsungwa da var ama hiç de ucuz değil

dex daha mantıklı gibi

https://www.samsungwa.com.tr/hdmi-adaptor-type-c-guc-648-1064

• Emirism kullanıcısına yanıt
    full şarjda çok fark olmayabilir ama %20 lere düşen bir düzeyi hızlı şarj ile 30 dk da oldukça iyi seviyeye getirebiliyorsunuz

hızlı olmayan ile arada ciddi fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 15 Ekim 2017; 12:2:40 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Şunu Türkçe yapsınlar tadından yenmez ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Ben de telefonu alanlar kervanına katıldım sonunda...

Bir sorum olacak.. telefonu güncelledikten sonra ana ekrandaki google barı yuvarlak hatlardan köşeli hatlara döndü(note 5 teki gibi oldu diyeyim)... Sizlerde de durum böyle midir?..

Saygılar...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Demir Hocam selamlar...

Google uygulamasının güncellemesini kaldırıp fabrika sürümüne düşürünce google bar ekranda yine oval görünmeye başladı...

Google güncel olmazsa sıkıntı yaşar mıyım?

7.12.24.21 .arm64 ⇒ Bu bendeki son sürüm idi.

7.6.21 .21 .arm64 ⇒ Bu ise fabrika çıkış hali...

Saygılar...

@IRoN

• Hediye çekleri yatan var mı beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

bakalım 4999 dan nereye düşecek fiyatı

Şuan Tr Samsung Garantili 4159 TL ye alınabiliyor n11 de. Hergün fiyat düşüyor. Çek vs kullanmadan,111 tl lik çek var hafta sonuna özel 50 tl de maxipuan vs 4000 TL ye alınabilir.

ben 11 Kasım'ı merak ediyorum. 350 TL çek var onunla 3800 civarına inecek gibi duruyor ama fiyatlar aynı kalırsa
  • boramat kullanıcısına yanıt
    ismailozcn İ kullanıcısına yanıt
    ismlyldrm27 kullanıcısına yanıt
    Samsung Wa da varmış doğru. Note 5 de kesin desteklemiyor iken yanlıştan dönmüşler, haklısınız Note 8 için Mhl adaptör çıkarmışlar.
    Amazon da buldum ve Türkiye'ye de gönderimi mevcut ve fiyat daha makul hali ile.
    Kendi adıma kablosuz olarak Samsung bir TV ye sorunsuz aktarım yaptığım ve ayrıca elimde farklı TV lerde de kullanırım diye bulundurduğum Microsoft Wireless Display Adapter mevcut ama ihtiyacı olan için iyi olmuş.

Saygılarımla...

https://www.amazon.com/dp/B06XRJDHSR/ref=cm_sw_r_cp_apa_vgI3zbD0FR3XV?tag=androidcentral00-20&ascsubtag=UUacUvbUpU6015002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 15 Ekim 2017; 15:34:12 >

• mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Merhaba sevgili @mrtcbk

Güncellemeler istisnai durumlar hariç her zaman yenilikleri ve eski sürümlerde ki sorunları gidermek için yayınlanır.

Sizin için elzem ise kalabilirsiniz tabii ki ama benim tavsiyem güncel sürüm kullanmanızdır.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Hediye çekleri yatan var mı beyler ?

Samsungwa çeklerin üstüne yatmazsa bekliyoruz daha

• Alkımm kullanıcısına yanıt
    O çekler gelmeyecek gibi duruyor. Önce fotoğraf yükleyin dediler. Sonra instagram'a ekleyin link verin dediler. Şimdi de imei bölümü eklemişler. Karman çorman oldu.
  • sawgent kullanıcısına yanıt
    Ben sipariş verdiğimde 500 TL diyordu sonra 300 oldu tarihe göre bana 300 vermeleri gerekiyor ama ben sayfanın çıktısını aldım 😊 Verin cekimide saat alayım arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Samsung Wa da varmış doğru. Note 5 de kesin desteklemiyor iken yanlıştan dönmüşler, haklısınız Note 8 için Mhl adaptör çıkarmışlar.
    Amazon da buldum ve Türkiye'ye de gönderimi mevcut ve fiyat daha makul hali ile.
    Kendi adıma kablosuz olarak Samsung bir TV ye sorunsuz aktarım yaptığım ve ayrıca elimde farklı TV lerde de kullanırım diye bulundurduğum Microsoft Wireless Display Adapter mevcut ama ihtiyacı olan için iyi olmuş.

Saygılarımla...

https://www.amazon.com/dp/B06XRJDHSR/ref=cm_sw_r_cp_apa_vgI3zbD0FR3XV?tag=androidcentral00-20&ascsubtag=UUacUvbUpU6015002

Microsoft Wireless Display Adapter i ben de almayı düşünmüştüm ama elimdeki samsungun dongle ı da iyi çalışıyordu tek sorun sadece samsung tel ve tabletleri desteklemesi tv farketmiyor

Microsoft Wireless Display Adapterden memnun musunuz? takılmalar oluyor mu? sanırım android windows tüm cihazları destekliyor

• quote:

Ben sipariş verdiğimde 500 TL diyordu sonra 300 oldu tarihe göre bana 300 vermeleri gerekiyor ama ben sayfanın çıktısını aldım 😊 Verin cekimide saat alayım arkadaş

Cekiniz sizde kalsin ben vereyim saati size

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

bakalım 4999 dan nereye düşecek fiyatı

Şuan Tr Samsung Garantili 4159 TL ye alınabiliyor n11 de. Hergün fiyat düşüyor. Çek vs kullanmadan,111 tl lik çek var hafta sonuna özel 50 tl de maxipuan vs 4000 TL ye alınabilir.

ben 11 Kasım'ı merak ediyorum. 350 TL çek var onunla 3800 civarına inecek gibi duruyor ama fiyatlar aynı kalırsa

benim tahminim çek ile 3600-3700 civarına Note 8 alınır... yurt dışı 800-850 euro arasına aldırmaktan iyidir..

• quote:

Hediye çekleri yatan var mı beyler ?

Ne hediye ceki ya.. ben aldigim gun basvurdum ayni gun ikiside hesabima yatti. Biyle kablosuz hizli sarj aldim

Digeri ile gear fit 2 pro aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende telefonu aldığımda hemen bana kodu verdiler, 500'lik.
  • boramat kullanıcısına yanıt
    TV yi değiştirdiğimden beri sadece seyahatlerde gerektiğinde kullanıyorum ama kullandığım dönem içinde herhangi bir görüntü ve ses takılması yaşamamıştım şahsen.

Mesafe tabi önemli burada ki ben genelde en fazla 15 metrekare civarı yerlerde kullandım.

Bir de benim kullandığım son versiyondan bir önceki modeli ki yenisinde + ne var bilemiyorum ama herhalde daha da iyidir.
    Şu ana kadar windows ve android tabanlı cihazlarla kullandım ve herhangi bir bağlantı sorunu yaşamadım.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 15 Ekim 2017; 19:53:36 >
  • Merhabalar. S3 frontier sayfasina yazdim cevap alamadim. Belki burada bir bilen vardir. Kosu bandında koşarken saatten anlik kalp atisini takip etmek çok zor oluyor. Var midir bildiğiniz herhangi bir yöntem telefonum ekranindan da verileri anlik takip edebileyim. Saygılar

• Geçtiğimiz haftalarda ekrandaki gri eşitsizliği sorunu yüzünden burada fotoğraf paylaşmıştım belki
    hatırlarsanız. Ön siparişle almış olduğum telefon elime ulaştıktan 1 hafta sonra bu sorunu fark etmiştim. Servise göndermek yerine iade etmeyi tercih ettim, ve gönderdikten yaklaşık 1,5 hafta sonra iade için onay aldığımı öğrendim. artık yoluma xiaomi mi mix 256gb ile devam ediyorum. umarım herkes memnun olur aldığı kararlardan ve telefonlardan.

elimde note 8 için spigen ultra hybrid matte black, 1 tane spigen neoflex, kamera lens koruma camı, 2 tane de aliexpressten alıp kullanmaya fırsat bulamadığım ince kılıflar kaldı. ilgilenen olursa mesaj atsın uygun şekilde yardımcı olayım.

herkese iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.