Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oğlumda ip4 var whatsapp dışında biçok uygulama yüklenemiyor. Dandik uygulamaları napayım ben. Banka programları falan yüklenmiyor mesela. Ve daha birçok..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler herkese,

Öncelikle baya bir arama yaptım ama net olarak bulamadım forumda. Bende çift hatlı note 8 var ihtalatçı garantili. Sürümü 8.0 yaptım ve sanki telefonda hafif bir takılmalar oluşmaya başladı. Eski sürüme dönmek istesem nasıl yapabilirim ve riskli bir durumu olabilir mi?

Teşekkürler.
  • sporpazarlama kullanıcısına yanıt
    Bootloader versiyonu çok kritik. Şuan Ekim güncellemesine kadar güncelleme yaptıysanız telefonu geri dönüş yapamazsınız. Eğer nisan güncellemesinde bıraktıysanız telefonu geri dönüş yapabilirsiniz
  • svs S kullanıcısına yanıt
    Ekim güncellemesini yaptım. Artık yapacak bir şey yok o zaman. Siz memnun musunuz peki 8.0 sürümünden?
  • sporpazarlama kullanıcısına yanıt
    Ben 7.1.1 kullaniyorum volte yuzunden. Memnunum kasma donma yapmiyor. Sarj anlaminda da oreo ile cok aman aman bir farki yok. Android pie ile ciddi bir fark olacak. Ancak 2019 agustos gbi gunceplleme yaparim. Suan cok memnunum telefondan. Volte cozulmezse agustostada yapmayacagim guncelleme. Launcher vs cikar zaten kesin o zamana kadar. Onlarla idare ederiz. 2020 icinde bakicaz huawei e gecmeyi planliyorum. Samsung musterisine deger vermiyor. Sacma sapan uygulamalari var. Onlara bu yolda basarilar diliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumun ekranı çatladı. Görüntü bozuk ve kullanılamaz halde. Ekran değişimi için tavsiye ettiğiniz bir yer var mı ? Bir de sizce telefonu bu halde satsam ne kadar eder ?

• svs S kullanıcısına yanıt
    Valla 2 3 gündür Huawei kullanıyorum ve bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın hocam. Çok güzel bir cihaz. İnşallah güzel haberler alırsınız.

Umarım Samsung günün birinde blackberry nin düştüğü hale düşmez. Bu kadar saçma sapan işler yapmak kolay değil çünkü. Hala aklım almıyor. 2019 yılına geldik. Volte yi vowifi yi kapatmak nedir kendi chipsetli telefonunu satmak uğruna. Bir tanede akıllı direktörü yöneticisi yokmuş koca Samsungun. Aga biz ne yapıyoruz, kendinize gelin dyebilecek.

Bu arada olayın operatörlerle alakası olmadığını çözdüm. Bugün oneplus, xiaomi gibi telefonlarıda hiçbir operatör tanımıyor. Ancak adamlar durumu çözmüşler el altı yazılım vermişler. Hatta el altıda vermemişler 8080 gibi kısa kodu tuşlyarak istedikleri gibi volte vowifi aktifleştirebiliyorlar.

Olay bu kadar basit. Müşterini meletmiycen. Müşteriyi kaybetmiycen. Bu kafada devam ederlerse günün birinde balackberry olurlar.

• N9500 için bir kullanıcı daha bu linklerle voltenin aktifleştiğini söylemiş Oreo da.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha öncede belirttiğimiz gibi. Kendine güvenen, cihazını riske atabilecek kullanıcılar bu yüklemeyi yapsın. Rom yükleme konularında deneyimli, verilen bilgileri iyi anlayabilecek bir arkadaş yükleme yaparsa hepimize yol gösterici olur.

• İris kullanırken kilit ekranında çıkan görüntüyü nasıl kaldırabilirim?

İrisi tararken illa suratımı göstermesi mi gerekiyor?

• Bunlardan birini seçebilirsiniz.

Ama illa ki cihaz o gözleri görecek.

Yoksa irisin bir anlamı kalmaz ki 🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: rjopkq

İris kullanırken kilit ekranında çıkan görüntüyü nasıl kaldırabilirim?

İrisi tararken illa suratımı göstermesi mi gerekiyor?
    Kilit ekranındayken iris taramayı aç derseniz gözleri sizin görmenize gerek kalmaz ekran açıldığı anda kilit ekranındayken tarar eğer açamazsanız ekranı kaydırırsınız gözler görünür o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: ozhanbayram

Valla 2 3 gündür Huawei kullanıyorum ve bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim.
    hangi model acaba..
  • macoo kullanıcısına yanıt
    P20 Pro

• cansermo C kullanıcısına yanıt
    Garantisi var mı? Eğer varsa servise yaptırın bence. Daha sonra bişey olursa garanti dışı kalabilir.

Telefon 22 kasımda muhtemelen 3600 gibi fiyattan satılacak. İkinci eli 2500 3000 arası. Ekran fiyatı 1250 1500 vardır. Ona göre düşün artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacobıan

SM-N950UI model var elimde kayıtsız son gelen güncellemeden(!) sonra kayıt ettirmeyi düşünmüyorum imei atma değiştirme repair işlemleri hakkında bilgisi olan var mı? elimde eski galaxy s4 de var değiştirmek mümkünse onu da kullanabilirim.
    up
  • Bu sabah profesyonel note 8 cihazimla cekilmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaisersoze81 -- 16 Kasım 2018; 22:41:59 >
  • Jacobıan kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir şey buldum ama bu kadar değildir diye düşünüyorum ?

NOTE 8 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#364016# veya *#*#20080808#*#* veya *#*#789789#*#* kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede İMEİ bölümüne giriniz ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp, hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz.
    Kaynak :http://www.dubai-avm.com/replika-telefonlarla-ilgili-sik-sorulan-sorular

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Şöyle bir şey buldum ama bu kadar değildir diye düşünüyorum ?

NOTE 8 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#364016# veya *#*#20080808#*#* veya *#*#789789#*#* kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede İMEİ bölümüne giriniz ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp, hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz.
    Kaynak :http://www.dubai-avm.com/replika-telefonlarla-ilgili-sik-sorulan-sorular
    O dediğin replika yani yan sanayi telefonlarda oluyor orjinal cihazlarda olmaz

• kaisersoze81 K kullanıcısına yanıt
    Çok fazla profesyonel olmuş tebrikler

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.