Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1040. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) Hocam teşekkürler. Şaka bir yana cihaz mobil bir fotoğraf makinesi icin cok basarılı. Otomatik mod yerine manuel modda cekim yapinca çok farkli sonuçlar çıkıyor. Ben bir tek ultra agir cekim olayini beceremedim. Oglani kosturdum denizde. Boyle sular ucussun istedim saga sola. Ama yakalamak cok zor ve o yavaslayacagi yeri kendisi belirliyor. Belki de ben becerememisimdir. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaisersoze81 K kullanıcısına yanıt
    Bende bu güne kadar hiç denemedim. Fakat şunu biliyorum yavaş çekim için henüz erken. 1 saniyelik görüntü komik. Birkaç seneye belki dakikalarca çekim yapmaya yetecek donanıma sahip cihazlar göreceğiz. O anı yakalamak zor yani :)

• Instagram emoji butonu olmayan bir arkadaşım vardı.
    Hocam dm gönderecek gibi yukarıya kaydırıp dener misin?
    Bugün yanlışlıkla böyle bir şey keşfettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırım o şimdilik beta kullanicilarda var ve ben de beta kullanıcısıyım bende de var. 🤣 Ama ordan ifade bırakınca dm olarak gidiyor.

Ben asıl o attığınız fotoğrafta kamera isaretininin olduğu yerdeki smileyi istiyorum. Fakat sizde de yok. Sizde daha önce kamera işaretinin olduğu yerde smiley var mıydı? Vardı diye hatırlıyorum. Belki de o smiley yerine bu şekilde hızlı ifadeler gelmiştir...

• Cudana kullanıcısına yanıt
    hocam bendede emojiler gitmiş artık resimdeki gibi çıkıyor sadece
  • Evet diger cihazlarda da deneyerek teyit ettim. Smiley ikonu yok artık herkesde sadece hızlı ifadeler var.

İnstagram beni daha fazla üzmek istemedi sanırım 🤪

• MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Orijinal telefonlarda da oluyordur ama kim yapar orasını bilemiyorum ?

• n9500 için oreo da volte çözülmüş gibi gözüküyor. Forum xda da uzun zamandır uğraşan arkadaş önceden paylaşılan rom ile çözdü olayı.

Konu hakkında detaylı video yüklenirse belki gelecekte denenebilir.

Bilginiz olsun...
  • hocam orjinal samsung klavyesini nasıl siyah yaptınız acaba?
  • alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Hocam Xda da Samsung Experence 10 (pie güncellemesini) tema haline getirmişler tema kurunca siyah oldu.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/themes/theme-env-iron-mental-t3770978

4. mesajda paylaşılmış.
  • Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Orijinal telefonlarda da oluyordur ama kim yapar orasını bilemiyorum ?
    Orjinal cihazlarda olmuyor yapanlar var ama dex mi dox mu ne öyle bir cihaz var onunla yapıyorlar ki oda her markada olmuyor sadece samsungun cihazlarında oluyor tabi samsungun bütün modellerinde işe yaramıyor kodla filan olacak iş değil yani.

• Dostlar piskolojik mi bilmiyorum. Aslinda hic mantikli gelmiyor. Ancak teelfonun pili son 1 haftadir hic olmadigi kadar iyi gidiyor. Yaptigim tek degisiklik en soldaki uygulamalar arasinda gecis saglayan tusa basilinca ekran ekran gorunme degil de liste halinde gorunmeyi sectim. Aslinda pili degistirecek bir secenek degil ama baska da degisiklik yapmadim :D. Bilmiyorum sizin tecrubeniz oldu mu bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

n9500 için oreo da volte çözülmüş gibi gözüküyor. Forum xda da uzun zamandır uğraşan arkadaş önceden paylaşılan rom ile çözdü olayı.

Konu hakkında detaylı video yüklenirse belki gelecekte denenebilir.

Bilginiz olsun...
    Şu root olayını hayırlısı ile yapabilsek neler olacakta... Dr ketan yan çizdi. Uğraşmaya başladım dedi sonra zamanım yok deyip konuyu kapattı. O adamın romları çok hoşuma gidiyor

• Whisper911 W kullanıcısına yanıt
    en soldaki uygulamalar arasinda gecis saglayan tusa basilinca ekran ekran gorunme degil de liste halinde gorunmeyi sectim.

Bunu nasıl yaptınız ?

• quote:

en soldaki uygulamalar arasinda gecis saglayan tusa basilinca ekran ekran gorunme degil de liste halinde gorunmeyi sectim.

Bunu nasıl yaptınız ?
    Ayarlar /Ekran / Ana Ekran / Ana Ekran Düzeni / Sadece Ana Ekranı secerseniz tüm uygulamalar yukarı veya aşağıya kaydirmaniza gerek kalmadan ana ekranda yer alır.

Bence bunun pil ile hic bir ilgisi de yok 😊
    Tabi arkadaş bundan bahsetmiyorsa bahsettigi olay Nova Launcher ile yapılabiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 19 Kasım 2018; 1:3:18 >

• quote:

Bunu nasıl yaptınız ?
    Navigasyon tuşlarından en soldakine basın, uygulamalar pencere halinde gelecek, o haldeyken sağ üstte 3 noktaya tıklayın ve "Liste görünümü" nü seçin... pile bir artısı olacağını sanmam ama ben daha çok açık uygulamayı ismen birarada gördüğümden hep böyle kullanıyorum..

Saygılar...

• Günaydın.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim, söylediğiniz gibi yapınca, büyük ihtimal ile Küçük resim görünümü olmadığı için RAM ve Ekran kartı+İşlemciye daha az yük bindiğinden dolayı daha az pil harcıyordur diye düşünüyorum, yani en mantıklı açıklama bu şekilde oturtabildim kafamda.
    Tekrardan teşekkür ederim.

@Cudana Size de teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz976 -- 19 Kasım 2018; 7:57:13 >
  • İkinci el iphone dışında yüksek rakamlı cihaz satmak çok zor sanırım. Note 9 için satmayı düşündüm ilan verdim ama herkes 3 5 üste verip takas peşinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 19 Kasım 2018; 8:36:28 >
  • Cudana kullanıcısına yanıt

1. Resimde ön tanımlı olanı 2. Resimdeki gibi yapmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.