Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 5 Marshmallow 6.0.1 Türkçe İnceleme

Yeni Uygulama izinleri

Yeni Emojiler

Akıllı Seçim

Kopyala Yapıştır

Ses açma ve Parlaklık ayarlama animasyonları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersin ÇAKI -- 20 Şubat 2016; 15:12:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arcis kullanıcısına yanıt
    Dostum bende avcılar ekmen servise hızlı şarja geçmiyor diye gittim, sordular cihazın 1 ayı geçtimi geçemediyse yenisini verelim dediler. Ben daha şu gün aldım demedim cihaz bilgisi vermedim. Gerçekten enteresan.
  • Decrypt Automatically

secmelisin . Gozunden kacmis.

Indirmeyi durdurup sec yukardaki yazili kutucugu sonra indirmeye devam et.
  • Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun Türkçe yapabilmişsiniz
  • 15 Kisiye Saldirdim kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Direk indirme linkleri birkac tane var burda paylasildi.

En guzeli su bahsettigim program ile :

http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

Gerci bu uygulamayi aylar once ilk sayfaya eklemistim.

Ilk sayfaya bakma aliskanligi olmali .

Download işleminden sonra neler yapılması gerekiyor?Hazır rehber varsa link atarmısınız (ilk defa yapacağım hiçbir şey bilmiyorum)
    Teşekkürler

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu skoru hangi rom ile aldınız. 6.0.1 mi acaba. Teşekkürler paylaşım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzx

Arkadaşlar bahsedilen soyulma renk solması gibi durumlar cihazin tüm renkleri icin gecerlimi acaba?

Geçenlerde de bu muhabbet oldu söylendi note 5 cihazarda renk solması soyulma söz konusu değildir şehir efsanesi olmaya başladı iyiden iyiye..sizinde vesileniz ile herkese bilgi vermekte fayda var bu cihazda o tarz sorunlar yok en azından cihazı ilk çıktığı günden beridir kullanan birisi olarak bunu bizzat tecrübemle söylüyorum saygılarımla
  • ismlyldrm27 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.6 Tr için verildiği zaman bende note 2den note 5e geçmeyi düşünüyorum hayırlısıyla
    Gold renk ilk çıktığı günden beri aklimda fakat kılıfla kullanacağımdan ötürü koyu bir renk tercih edeceğim gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzx -- 20 Şubat 2016; 13:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzx

Arkadaşlar bahsedilen soyulma renk solması gibi durumlar cihazin tüm renkleri icin gecerlimi acaba?

Böyle birşey yok telefonu eylülden bu yana kullanıyorum evde her zaman kılıfsız kullandım hatta son dönemlerde dışarıda da sadece önünde bir ekran koruyucu ile kullanıyorum. Böyle saçma birşey olamaz. Zaten yan çerçeveleri boya değildir. Tepkimeye sokularak verilmiştir. Bunlar bir iki kişinin nasıl yaşadığı belli olmayan büyük çoğunlukla kendinden kaynaklı durumlardır. Ama niyyse kronik sorun havası yaratılmaya çalışılıyor bu da insanların hoşuna gidiyor garip bir durum gerçekten
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Nasil olmasi gerektigi gorsel olarak yazmistim son sayfalarda .
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Odin ile yukleme rehberi forumda daha once gorsel ve her basamagi ile burda :

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

Linkteki muhendismurat in konusuna begen kutucugunu da unutmayin. Emege saygi .

Ben de bu konu basligina ekliyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 20 Şubat 2016; 13:51:22 >
  • Arkadaslar sanirim Marshmallow'da s health icerisindeki stress test kaldırılmış. Olcebilen var mı?

• TheRecruit kullanıcısına yanıt
    6.0.1 ile.

Root filan yok hic yapilmadi da ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Odin ile yukleme rehberi forumda daha once gorsel ve her basamagi ile burda :

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

Linkteki muhendismurat in konusuna begen kutucugunu da unutmayin. Emege saygi .

Ben de bu konu basligina ekliyorum .

Ayrıca

Romları Hızlı indirme Programi : SamFirm Resimli Anlatım

eklendi.
  • soralalp S kullanıcısına yanıt
    Ben de calisiyor. Test ettim. Nort cikti .

CSC kodlari ile alakali olabilir . Ulkelere has ayarlar CSC de barindabilir .

Ben CSC siz yukledim 3 parca halinde .
  • Akıllı Seçim

Sadece csc degistirmenin bir yolu var mi hocam peki? Tr romunun csc sini bulup odin ile atsam olur mu?

Hocam ya indi o zamana kadar neyse yine indireyim
    Hocam bunu yukleyince güncelleme sıkıntı olur mu yani diğer türkiye romu gelince sizede yüklemeyenlerle ayni anda guncelleme bilgisi gelir mi yoksa siz yine manuel olarak mı yuklemek zorunda kalırsınız

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.