Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21662167216821692170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaferli

S7 serisinde cihazı açmanız için uyandırmanız gerek AOD olsa bile güç yada home butonuna basmanız gerekiyor fakat arkadaşımda C7 pro var onda AOD ekranında sadece parmağını okutarak açıyor bizde olmaması çok saçma umarım güncelleme ile bizede gelir. S7 edge kullanıyorum.

Bu saatten sonra gelecegini dusunmuyorum.

Ilk baslarda banada o ozellik mantikli grlmisti ama sonra istemez oldum. Dusunsenize surekli arka planda parmaginizi okumaya calisan bir sistem acik nasil sarj somurur dusunemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan3734

Arkadaşlar benim cihazin sorunu prize takıyorum usb olarak algılıyor pc takıyorum usb görmüyor %10 dayken takıyorum 5 saat sonra % 100 doluyor kvk garantisi devam ediyor bu şekilde sorun yaşayan varmı?

Ara kablo orijinal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

O fark için kaliteden vazgeçmek mantıksız. Mobil veri ile ısınma kaçınılmaz maalesef.

Ne zaman ekstra sogutma sistemleri ekleyecekler acaba.

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Evet orjinal kablo

• .Predatör. kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    AOD olan her cihazda var zannediyordum. Düzeltme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

S7 serisinde cihazı açmanız için uyandırmanız gerek AOD olsa bile güç yada home butonuna basmanız gerekiyor fakat arkadaşımda C7 pro var onda AOD ekranında sadece parmağını okutarak açıyor bizde olmaması çok saçma umarım güncelleme ile bizede gelir. S7 edge kullanıyorum.

Sadece parmağı okutup açma lenovo'nun parmak izi olan bir çok modelinde var. Lenovo Vibe P1 kullandım. Ekran kapalı iken parmağımı okutur okutmaz açılıyordu.
    Note 5 gibi s7 gibi cihazlarda olmaması acınası bir durum.
  • Parmak dokundurip açmak istiyorsanız gravity screen adlı uygulamayı kurun . Ben yıllardır öyle yapıyorum . Ayarlarını iyi yapın . Teli elinize alınca cihaz uyanıyor zaten aynı iphonlardaki gibi.

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Şarjı çok tüketteceğini zannetmiyorum fakat home veya güç butonunu fazla kullanılmayacağından eskitmekten kurtarır bence güzel birşey

• sercan3734 kullanıcısına yanıt
    Samsung türkiye garantili logosu yok mu kutuda sadece Kvk mı?

Samsung TR garantili ise direkt verin cihazı servise değişim yapılsın aksesuarlarınız. Ayrıca bu bahaneyle cihazın pili de değiştirirsiniz hem.

• Arkadaşlar şarj olayı illallah ettirdi bana. Ne yapıp ettiysem 3 saatin üzerinde ekran süresi alamıyorum.

Size fikir danışmak için yazdım. Aklımda Lenovo P2 ile takas var.

Sizce ne kadar mantıklı. Kameraya önem veriyorum. Öyle sık foto video çekmiyorum ama çekince de kaliteli olsun istiyorum. Zaten kamerası için katlanıyorum şarj olayına.

Çok araştırdım ama bir de kullanan kişilerden öğrenmek istiyorum.

P2'nin kamerası bizim telefonu aratır mı?
  • Finder_7.1.12
    Game Launcher_2.2.11.0
    Game Mode_1.1.89.0
    Highlight Video Player_2.3.00.41
    Memo_18.1.42
    Samsung Account_2.2.04.11
    Samsung Always On Display_2.8.45.2
    Samsung Calendar_4.2.11.10
    Samsung Connect_1.6.03-68
    Samsung Contacts_3.4.02.1
    Samsung Email_4.2.31.0
    Samsung Galaxy Apps_4.2.12.46
    Samsung Keyboard_2.0.21.32
    Samsung Messaging_4.3.00.32
    Samsung Myfiles_4.1.88.351
    Samsung Notes_2.0.00.83
    Samsung Pass_1.3.15.7
    Samsung Phone_2.3.00.20
    Samsung text-to-speech engine 3.0.00.65
    Samsung Themes_4.0.48.70818
    Samsung TouchWiz Launcher_6.1.50.2
    Samsung Video Editor Lite_2.3.01.1
    Samsung Video Editor_2.3.01.7
    Samsung Video Player_7.2.97.1
    Samsung Voice Recorder_20.1.85.38
    Samsung Weather Forecast_1.4.89.1
    Samsung Weather_1.4.89.1
    Soundpicker_8.0.00.59
    Slow and fast motion video player and editor 2.3.01.1

S8 Uygulamaları 10.09| Samsung Nougat Rehberi | Anlatımlar | İpuçları | Rom Linkleri | +Marshmallow

eklendi.

Bu arada Package Disabler Pro artık Samsung Nougat 7.0 desteklemiyormuş açılma sorunu yaşıyorsanız haberiniz olsun, parayla alanlar geri ödeme için üreticisine başvurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Eylül 2017; 16:47:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Arkadaşlar şarj olayı illallah ettirdi bana. Ne yapıp ettiysem 3 saatin üzerinde ekran süresi alamıyorum.

Size fikir danışmak için yazdım. Aklımda Lenovo P2 ile takas var.

Sizce ne kadar mantıklı. Kameraya önem veriyorum. Öyle sık foto video çekmiyorum ama çekince de kaliteli olsun istiyorum. Zaten kamerası için katlanıyorum şarj olayına.

Çok araştırdım ama bir de kullanan kişilerden öğrenmek istiyorum.

P2'nin kamerası bizim telefonu aratır mı?

Yok ya hocam note5 in üzerine ne lenovosu. Zaten hızlı şarj olan olabilen bir cihaz kullanın şu cihazı istediğiniz gibi keyfinize bakın

• Arkadaşlar Ankara da samsung yetkili servislerinden garanti kapsamında batarya değişimi yapan oldu mu ? Memnun musunuz cihazda zarar var mı?
    Ayrıca diğer arkadaşlar batarya değişimi yaptırmalı miyim ? Cihazın namusunu kirletmek istemiyorum tabiri caiz ise çünkü tek bir çizik bile yok. Serviste nasıl davranırlar cihaza güvenemiyorum. Garantininse bitmesine 1 ay falan kaldı yanlış hatırlamıyorsam.
    Teşekkürler Saygılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akkolmurat kullanıcısına yanıt
    Note5 her anlamda üstün sadece pil konusunda biraz eksiklikleri var o kadar. P2 ile takas edecekseniz üzerine 500 lira daha istemeyi unutmayın.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Şimdi açtım çalıştırdım sorun yok.
  • fiko_cmax F kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda çalışıyorsa sorun olmuyor ama sistemi sıfırlarsanız artık çalışmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blocktrade B kullanıcısına yanıt
    (Ankarada oturuyorum telefonum ithalatçı garantili idi mecburen Istanbula özel şişme ambalaj ile gönderdim.)Delta servise Telefonun birden kapanıp kesinlikle açılamaması sebebiyle göndermek zorunda kaldım. Arka kapak orjinal olmayan bir kapakla değişmiş geldi. Alüminyum çerçeve iki kağıdın rahat girebileceği şekilde açıklıkla gönderilmişti. Bildiğiniz çift taraflı bantla arka kapağı tutturmuşlar. Arka kapakta cam olduğu için soğuk ortamdan sıcak ortama girildiğinde bant yerleri ısı farkından dolayı belli oluyordu. Pili değişti büyük ihtimalle ama arka kapağı doğru düzgün kapatamıyorlar. Allahtan bu işlemi 30 iş günü içinde yapamadıkları için tüketici hakem heyetine başvurdum ve hepsiburadadan paramı geri aldım. Akıllandım mı hayır gene gittim iade aldığım parayla Ankamaal Migrostan yılsonu stokları bitiriyoruz kampanyasından 1999 TL fiyatla Ankara servisi olan ithalaçı garantisiyle gene note 5 aldım. Buda 9 aylık cihaz pil %10 da iken birden kapanıyor. Pil sıfıra düşüyor. Şarja takıyorum doluyor %84 iken açıp kapayıncaya pil %65 e düşüyor. Ne yapacağız bilemiyorum. Şu kalemini o kadar sevmesem çekilecek şarj kahrı yok bu telefonun birde kamerası gerçekten iyi. Ama samsung C7 pro da güzel telefon 64 gb tape c şarj soketi ve deli gidem sarjı ile kalemsiz telefon kullanacaklara tam bir fiyat ferformans ürünü 100-150 daha ucuz olsun 32 gb işimi görür diyenlere C7 de olur. Sarjları süper gidiyor amoled ekran 2K olmadığından mıdır bilmem ama ben aynı kullanımın yarısında iki kez şarja takıyorum.

• akkolmurat kullanıcısına yanıt
    Anker marka iq sertifkalı şarj kafası ve anker marka kablo kullan.

Yada anker gibi akımı sabit ve kaliteli veren iq ya akıllı özellikli çip ile şarja taktıktan 1 2 dakika sonra cihazın bataryasını anlayıp en doğru akımı veren türden bir şarj kafası ve akımı düzgün ileten bir kablo kullan.Hızlı şarjın da hızlısını alırsın.Bataryan düzgün şarj olur.Ekran sürn uzar.

Ekran ayarı amoled sinema

Geliştirici seçen ek lrinde ekran ölçeklendirmeler kapalı

Siyah fontlu ekran koruyucu

Bldirimler de sadece ihtiyaçlar açık

Ramden tüketen uygulamaların boğazını sık

Bak bunları demiyorum bile zaten denemişsindir.Sen şarj aletini kalitelendir.Kablonu da.Hem şarj aleti kaliteli ve her cihaza gerekli bi.şey .Aldığın halde note 5 tat vermezse bile düzgün ve hızlı şarj eden bir şarj aletin olur.

Note 5 değişeceksen note 8 al.
    Yada garanti takıntın yoksa xiaomi mi6 güzel cihaz.
    Beklersen mi mix2
    ses takıntın varsa ve gigabit internet geldiğinde 5 sene sonra da kullanırım diyosan htcu11
    ekran kasa oranı berbat ama kalite xperia xz

Note 5 gidecekse bunlae gelebilir.Yani note 5 in gerisine düşmemeli.Çok hesaplı s7 edge de olabilir pil açısından daha iyi 5 ten.Ama aşağısı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecz_mel -- 10 Eylül 2017; 23:9:9 >

• iyi forumlar arkadaslar. note 5 telefonumda son zamanlarda bir sorunla karsilastim yardimlarinizi bekliyorum. bir arama yaparken telefon otomatikman hoparlore geciyor. bunun bir cozumu var midir? (fabrika ayarlarina donmek haricinde)

• 
Sayfa: önceki 21662167216821692170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.