Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Butce 2100 note 5 alayim mi yoksa dusmesini bekleyeyim mi ya da biraz kasip lg g6 ya da s8 mi a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar su an g flex telefonum var

Butce 2100 note 5 alayim mi yoksa dusmesini bekleyeyim mi ya da biraz kasip lg g6 ya da s8 mi alayim mi

Note 5 e guncelleme artik gelmemsi kötü olur mu

Siz ne tavsiye edersiniz,teşekkürler

• king5252 kullanıcısına yanıt
    Sagolasin hocam :) cevremde genel olarak degisim yapmislar ama yapmayan yerler olmus bikac kiside iyi oldu bu tecrubeniz :) onerdiginiz bi servis var mi istanbul avrupa yakasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resul069 kullanıcısına yanıt
    Kabloyu da servise bırakın o kadar para veriyorsunuz değişsinler bir zahmet.
    @atsuma S7 ##Mate9 ve P9 *kesin tavsiyem* ## ve G6 varken Note5 e yönelmenizi önermem. Bu dört telefon sizi daha çok tatmin edecektir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 7 Eylül 2017; 20:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

Arkadaşlar su an g flex telefonum var

Butce 2100 note 5 alayim mi yoksa dusmesini bekleyeyim mi ya da biraz kasip lg g6 ya da s8 mi alayim mi

Note 5 e guncelleme artik gelmemsi kötü olur mu

Siz ne tavsiye edersiniz,teşekkürler

Kalem lazımsa alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

Sagolasin hocam :) cevremde genel olarak degisim yapmislar ama yapmayan yerler olmus bikac kiside iyi oldu bu tecrubeniz :) onerdiginiz bi servis var mi istanbul avrupa yakasinda

Avrupa hakkında bir bilgim yok fakat anadolu için ümraniye samsung servisi çok hızlı hizmet veriyor , ellerinde malzeme varsa aynı gün alırsın telefonu :)
  • Note 5 e xiomi mi max 2 alarak veda ettim. Kameradan feraget edip bu seçimi yaptım orta düzey bir kullanıcı olduğumdan geri kalan herşey bana yeterliydi ve tamda düşündüğüm gibi oldu hiçbir eksiklik hissetmedim. Bir de şarj geçmemdeki en büyük etkendi. Misal cihazı uyandığımda sabah 6 da sarjdan aldım bu saat itibariyle kalan sarj %59 ekran sürem ise 6,5 saat şaşkınlık içindeyim :) başlığa veda ederken deneyimlerimi paylaşmak istedim keyifle kalın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

arkadaşlar kılıf alacağım.

spigen neo hybrid crystal ve neo hybrid carbon kullandım daha önce. ikiside kalem bölümünden kırıldı kılıfı takıp çıkarırken.

ince bir kılıf almak istiyorum slikon değilde rubber gibi. tavsiyesi olan var mı?

Zaten bu kılıflar baya sınırlı, silikonlar sararıyor kahverengimsi iğrenç oluyor. Thin fit aldım anlamadığım şekilde kalem bölgesinden kırılmış, kaldı ki kalemi kullanmıyorum bile. Slikonda olsa rugged armor'u tavsiye ederim baş hizasından betona çakıldı telefon sapasağlam. Gerçi telefonun tasarımı inceliği süper insan hiç kullanmak istemiyorda o zaman benimki çoktan pert olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 8 Eylül 2017; 3:54:43 >

• arkadaşlar son güncellemeden sonra "Always On Display" özelliği için APK Mirrordan apk indirip test eden oldu mu ?
  • mz_snr kullanıcısına yanıt
    Spigen rugged armor kullanıyorum mezuniyet dansında yere düştü üstüne basıldı bir şey olmadı, kedi masadan aşağıya fırlattı sağlam adamlar yapmış valla 14 şubatta almıştım hâlâ kullanıyorum .

Deformasyon olarak sadece alt köşeler hafiften parlama yapmış o kadar. Tek şikayetim var oda kulaklık girişinin orası kalınlaşıyor eğer dik jack varsa rahat ama yataysa çıkma yapabiliyor. ( jbl bluethoot kulaklığın jacki yatay en ufak harekette çıkıyor... )

Ha bir şikayet olarakta şunu söyleyebilirim açıkta kalan kısımlar çok toz tutuyor. Sarj girişi vs arada bir silmek lazım ama bunun kılıftan olduğunu sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozas

arkadaşlar son güncellemeden sonra "Always On Display" özelliği için APK Mirrordan apk indirip test eden oldu mu ?

Stocj rom stock kernel ile denedim anahtar açılabiliyor ama bir etkisi olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Spigen rugged armor kullanıyorum mezuniyet dansında yere düştü üstüne basıldı bir şey olmadı, kedi masadan aşağıya fırlattı sağlam adamlar yapmış valla 14 şubatta almıştım hâlâ kullanıyorum .

Deformasyon olarak sadece alt köşeler hafiften parlama yapmış o kadar. Tek şikayetim var oda kulaklık girişinin orası kalınlaşıyor eğer dik jack varsa rahat ama yataysa çıkma yapabiliyor. ( jbl bluethoot kulaklığın jacki yatay en ufak harekette çıkıyor... )

Ha bir şikayet olarakta şunu söyleyebilirim açıkta kalan kısımlar çok toz tutuyor. Sarj girişi vs arada bir silmek lazım ama bunun kılıftan olduğunu sanmıyorum

kulaklığın kapağa degen kısmını bıçak veya facata ile hafiften kes sorun kalmaz

• dawras kullanıcısına yanıt
    Spigen ürünlerine bir süre sonra sabredemiyor insan. Tasarım anlayışı git gide kötüleşiyor Spigen'in.

• musanpa kullanıcısına yanıt
    Eldeva hocam.

Hayırlı olsun yeni cihazınız. Kamera konusunda ne gibi farklar var?

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Ois yok çözünürlük az daha düşük diyafram açıklığı daha yüksek dolayısıyla gece çekimlerinde baya fark var, gündüz çekimlerinde de var tabi ama öyle aman aman aratmaz günlük kullanımda gündüzleri. Dedim ya telefonun kamerasını haftanın bazı günleri hiç açmam bile o yüzden bunu bilerek aldım. Şarj için geçtim demistim o kısmı mükemmel işte :) Hiçbir seyden feragat etmeden kullandım ve cihazı dün sabah 6 gibi aldım sarjdan işte sonuç :)

Neyse daha fazla meşgul etmeyeyim konuyu tekrar görüşmek üzere :)

• musanpa kullanıcısına yanıt
    Tekrardan hayırlı olsun. Değerler harika gerçekten.

• Merhaba arkadaslar. Cihazi yeni ogreniyorum. Ekrano açmak icin Parmak izi tanimladim ancak bunun yaninda sifre va ya da desen belirleyin diyor. Ben mi yanlis yapiyorum? Hangi adimlari izlemem gerekir? Biraz bakindim ama bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

Merhaba arkadaslar. Cihazi yeni ogreniyorum. Ekrano açmak icin Parmak izi tanimladim ancak bunun yaninda sifre va ya da desen belirleyin diyor. Ben mi yanlis yapiyorum? Hangi adimlari izlemem gerekir? Biraz bakindim ama bulamadim.

Bir anormallik yok . Parmak izi yanında yedek olarak istiyor onları .

• Tamam şifre vs belirledim. Ama sadece parmak izi ile acilmiyor.basiyorum home tuşuna,parmagimi dokunduruyorum hocam,once şifre yada desen istiyor. Onu girince de direk ekran aciliyor. Biyer de biseyi yanlis yapiyorum sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

Tamam şifre vs belirledim. Ama sadece parmak izi ile acilmiyor.basiyorum home tuşuna,parmagimi dokunduruyorum hocam,once şifre yada desen istiyor. Onu girince de direk ekran aciliyor. Biyer de biseyi yanlis yapiyorum sanirim.

Ekranı kapatırken ne ile kapatyirsunuz ek bir program kurulumu ? Anlattiginiz olay böyle durumlarda güvenlik amacıyla olur

• 
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.