Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21652166216721682169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam hocam aynen dediginiz gibiymis. Yalniz şimdi de telefonu uyandirmak icin once fiziksel olarak home tusuna veya guc tusuna basmak gibi mi gerekiyor? Cunku Ekran kapaliyken parmak iziyle acilmiyor. Önce fiziksel basip sonra parmak izini okuyor hocam. Normal midir bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Predatör. kullanıcısına yanıt
    O dediğiniz parmak izini ekran kapalıyken algılama özelliği J7 Prime ve C 5/7 Pro XA1 Plus modellerine özgü. Bir de Xiaomi'nin modellerinde yaygın.

Note5 - S7 gibi cihazlarda ekranı uyandırmak zorundasınız parmak izi okuyucu ile telefonun kilidini açmak için.

• Hadi ya. Eşimde de j7 prime var zaten ordan garibime gitmisti. Keşke bu da boyle olsaymis. Acaba yazilimla olmaz mi? Gerci bunu sorgulayan cok olmuştur ama ben de sormuş olayim.

• S7 ailesinde AOD açıkken cihazı uyandırmaya gerek olmuyor. Parmak izini okutunca açılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    AOD dediginiz nedir hocam?

always on display
  • Herkese merhaba. Banggood flash deals bölümünü gezerken denk geldi, ben note 5 kullanıcısı değilim ama buradan alan olur. 9 cent'e telefon kılıfı var. Herkese iyi forumlar.

İndirimin bitmesine yaklaşık 14 saat 25 dakika var şu an. Her kullanıcı en fazla 5 adet alabiliyor, 98 tane kalmış.
    https://www.banggood.com/CaseMe-Removable-PU-Zipper-Wallet-Card-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Note-5-p-1055455.html?rmmds=flashdeals

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 9 Eylül 2017; 14:36:42 >
    Ben S7 Edge içinde aramıştım bir türlü bulamadım. Always on #da açıktı. Nereden yapılıyor tarif eden bir yönerge var mi?

Galaxy C5 ana konusuna bakın orada işi çözenler olmuş. Bir uygulamanın para ile satın alınan sürümü bunu sağlıyor.

Denedim ve verimli bulamadım. Büyük ihtimal pili de sömürüyordu zaten.

• Verimsiz ise gerek yok hocam siz zaten denemissiniz. Tesekkurler

• F3SV mağduru kullanıcısına yanıt
    Link yanlış sanırm

• Şu güncellemeler hakkında bir şey dikkatimi çekti, bilmiyorum belki sadece ben yaşamamışımdır. Ne zaman yeni bir güncelleme çıksa o güncellemeyi yükleyene kadar yok Samsung X uygulaması durduruldu, yok Z uygulaması kapatıldı gibi hatalar alıyorum. S health etkin dakika sayımı göstermiyordu, güncellemeyi yapınca düzeldi ki güncelleme uyarısı gelene kadar hiç bir sorun yoktu Var mı böyle bir durum gözlemleyen benim gibi ?
  • Ben gördüğümde 98 tane vardı zaten, bitmiş olabilir.

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Always on display hocam.

• Hocam AOD açıkken parmak izini okutun açılması lazım. AOD olan A5 2017'de bu özellik var yanılmıyorsam S7'lerde de olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 9 Eylül 2017; 20:35:24 >
  • Arkadaslar ekrani 2k ile kullaninca 4 saat 48 dakika ekran suresi aldim

720p de kullaninca 5 saat 17 dakika aldim.

Normal kullanim sekilleri.

Mobil veri wifi karisik kullandim.

Arada oyun da oynadim.

Tek gozlemledigim ekran 2kdayken vs mobil veriyi kullanirken cok fazla isinma oluyordu. Evet mobil veri yuzundrn isinma oluyordu ama bu kadar cok isinmiyordu.

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    O fark için kaliteden vazgeçmek mantıksız. Mobil veri ile ısınma kaçınılmaz maalesef.

Evet hocam öyleymiş. Araştırdım bakindim guzel de bir ozellik ancak bizim cihaza gelmez sanirim.

• Arkadaşlar benim cihazin sorunu prize takıyorum usb olarak algılıyor pc takıyorum usb görmüyor %10 dayken takıyorum 5 saat sonra % 100 doluyor kvk garantisi devam ediyor bu şekilde sorun yaşayan varmı?

S7 serisinde cihazı açmanız için uyandırmanız gerek AOD olsa bile güç yada home butonuna basmanız gerekiyor fakat arkadaşımda C7 pro var onda AOD ekranında sadece parmağını okutarak açıyor bizde olmaması çok saçma umarım güncelleme ile bizede gelir. S7 edge kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 21652166216721682169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.