Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zultaran

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

Note 5'e oreo gelir mi acaba ?

2 ana güncelleme geldi, geçmiş deneyimlere göre hayır gelmez maalesef.

Evet biraz bakındımda sammobile'da sizin yazdığınız benzer şeyler yazıyor,ben geçen yıl hanıma almıştım 2 defa güncelleme ne ara geldi bir defa 7.0 a güncelledi o kadar zaten üstünde 6.0 gelmiyormuydu.

Bende pek güncelleme vereceklerini düşünmemiştim aslında ama işte note 7 sıkıntısından dolayı belki note 5 e açabilirler diye aklımdan geçirdim. O halde ya note 8 ya da bu kalem sevdasından vazgeçmemiz gerekiyor.Sadece kalem içinde note 8 e 5000 bayılmakta akıl işi değil,7 geleydi iyiydi ülkemize note 5 e 2000 fazla değil aslında ama güncel olmayacak bu seferde.

İstanbul'da birsamsung bayii note 5'i 1850'den alıyormuş Note 8 almak isterseniz, note 8 konusunda vardı, isterseniz bir bakın. Ayrıca saat de hediye ediyorlarmış, biri hesap yapmıştı cihaz 2000 liraya geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozas

bu arada son güncelleme ile şarz iyileşti sanki.

bir tık daha iyileşti gibi, ben de öyle hissettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 6 Eylül 2017; 15:12:56 >
  • Üslubunuza bakarak cevap vermemeyi yerinde gördüm.

Arkadaşa ilerisi için tavsiye veriyorum sizin aksinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1alexdegil

S8 touchwiz'i nasıl note5 e yükleyeceğiz? Apkmirrordan indirdim ama paket çakışıyor hatası verdi

Nasıl yüklüyoruz?
  • Arkadaşlar orijinal s-pen nerden alabilirim. Hepsiburada dan aldım rezalet kalem bir dokunup bir dokunmuyor ucu sabit değil ve rengide farkli bir tonda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozas kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz ilk çıkış tarihinden itibaren 2 yıl geçmiş ise android kullanan hiç bir cihaza markanın güncelleme sunma zorunluluğu yok ki marka da 2 yılda 2 nesil geliştirdim git onu al peşinde

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim sagolun. Hic test vs yapmadim sizce gerekli mi?

Aslinda gereklidir diye dusunuyorum. Piksel testi vs. Daha konuyu incelemeye dahi firsatim olmadi hocam. Hicbir ayar bile yapmadim adam akilli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Predatör. -- 6 Eylül 2017; 20:49:27 >
  • Telefonum kirildigi icin acil almam gerekliydi. Alirsam da note 5 aklimdaydi daha onceden. Note8 almaya da aklim kesmedi o yuzden bunu aldim. Teknoloji market harici daha uygun fiyatli yer var midir bilemem. Belki de vardir ama arastirmaya firsatim olmadi.

• Valla benim 2008 model hp laptopu halen kullanirken bunca para verdigimiz cihazların 2 yilda çöp olmasına devletler dur demeli. Milli servet çöpe gidiyor. Acil çözüm bulmamız lazım buna.

• bende almahı düşünüyordum hepsiburadadan almayı acaba sen hepsiburada satıcılı mı aldın bide fiyatı ne kadardı

• Bende ilk hepsiburadadan aldım (hepsiburada satıcılı) çok dandik bir yan sanayi ürün geldi geldiği gün iade ettim daha sonra gsmavm diye bi samsung bayinden 99 tl ye aldım orjinal ürün geldi

• ylyilan Y kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada satıcılı 65 tl ye aldım hocam. Aşırı dandik bir kalem geldi ucu spenden çok farklı ekrana dokundururken ucu içine giriyor. Ve değiştirilemez ucu var. Iade edep samsung wa dan 130 tl ye almayı düşünüyorum. En azından güvenirim orjinal diye.

• ozas kullanıcısına yanıt
    Hocam laptopla android telefon çok farklı

• 1alexdegil 1 kullanıcısına yanıt
    apk mirror da ki bende de çalışmıyor ama ben mühendismuratin konusundakini yükledim şu an onu kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Dat

Hepsiburada satıcılı 65 tl ye aldım hocam. Aşırı dandik bir kalem geldi ucu spenden çok farklı ekrana dokundururken ucu içine giriyor. Ve değiştirilemez ucu var. Iade edep samsung wa dan 130 tl ye almayı düşünüyorum. En azından güvenirim orjinal diye.

Geçmiş sayfalarda defalarca uyardım aslında farketmemişsiniz demek ki. Muhakkak iade edin, insanları yanlış yönlendirip sahte ürün yollamaya kimsenin hakkı yok. 1 dolarlık çin malı kalemleri orijinal diye satıyorlar, ayıp yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Dat

Geçmiş sayfalarda defalarca uyardım aslında farketmemişsiniz demek ki. Muhakkak iade edin, insanları yanlış yönlendirip sahte ürün yollamaya kimsenin hakkı yok. 1 dolarlık çin malı kalemleri orijinal diye satıyorlar, ayıp yani.

Hepsiburada eskiden kaliteliydi orijinal ürün satardı . Şimdi öyle değil. Başka saticilarida işin içine soktular

• arkadaşlar kılıf alacağım.

spigen neo hybrid crystal ve neo hybrid carbon kullandım daha önce. ikiside kalem bölümünden kırıldı kılıfı takıp çıkarırken.

ince bir kılıf almak istiyorum slikon değilde rubber gibi. tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun 1.senesi bitti fakat bataryada ufaktan bitmis gibi benim. 3 sorum var

Ara sira atlama yapiyor ve çabuk bosaliyor. Garantiye yollasam degistirirler mi? Şarj kablom acilma yapti yenisinin ucreti ne kadar veya onu da degistirirler mi ? Ve kulakligimin birisinden ses gelmiyor onu degistirirler mi ? :) cok oldu idare edin

• mz_snr kullanıcısına yanıt
    Spigen thin fit tercih edilebilir ama bulmak zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

Telefonun 1.senesi bitti fakat bataryada ufaktan bitmis gibi benim. 3 sorum var

Ara sira atlama yapiyor ve çabuk bosaliyor. Garantiye yollasam degistirirler mi? Şarj kablom acilma yapti yenisinin ucreti ne kadar veya onu da degistirirler mi ? Ve kulakligimin birisinden ses gelmiyor onu degistirirler mi ? :) cok oldu idare edin

Dün s pen takılması ve eskiye nazaran daha az ekran süresi almam (2.5 - 3 saat) dolayısı ile servise bıraktım , garantinin bitmesine 3 hafta var , servise bıraktıktan 1 saat sonra aradılar kalem değiştirildi fakat bataryanızda herhangi bir sorun bulunmamaktadır dendi ısrarla yüzde kac kaldıgını sordum %82 dedi , ben değişimini talep ettim ilk baslarda olmaz dense de ısrarlarım sonucu garantiden değiştirmeyi kabul ettiler şimdi bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.