Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Cihazım Samsung garantili distribütör değil. Acaba şarj konusunda garantiye versem nasıl bir sonuç alırım? Çünkü ekran süremden hiç memnun değilim. Gün içinde 2 kez şarja takmak zorunda kalıyorum. Daha önce bu sebeple garantiye vermiş olan var mıdır?

Mobil veri veya Wifi açıksa zaten 3,5 saat civarında ekran süresi alırsınız. tüm amiral gemisi telefonlarda durum bu. yani bir sorun yok bence. ama rahat edeceksiniz servise bir gösterin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, Note 7 de sorun çıkınca başka cihaz almam gerekiyor. Bataryasının değiştirilememesi en çok aklıma takılan. Ne dersiniz alınır mı cihaz? Çok fazla vaktim yok, yardım lütfen.
  • theicestorm kullanıcısına yanıt
    Nova Launcher
    KLWP

bu iki program ve hazır KWLP için sunulan temalar ile yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdesign

uzun süredir note5 kullananlara danışmak istiyorum.
    m4 aqua telefonumun hafıza problemi artık katlanılamaz bir hal aldığından yeni telefon arayışına girdim. note12pro tablet kullanıcısıyım aktif olarak s-pen kullanıyorum. hepsiburada garantili note5in 1900 tl olduğunu görünce bu telefona yöneldim. üstte yazılanlara bir göz gezdirdim tam anlayamadım ama cihazın kronik bir batarya sorunu mu var? bütçem 2000 civarı, acaba bugün itibarı ile note5 almak mantıklı mıdır?

Kronik bir sorun teşhisi kimse koymadı şu ana kadar. Fakat forumda şu an içinde bulunduğunuz konuda şarj, batarya kelimelerini arayın. Çıkan mesajları ciddiye alıp okuyun. Ben sayfalar boyunca okudum kullanıcıların yarısı şarjından şikayetçi. Ayrıca bunu sadece bu konudan değil de daha ehli insanların bulunduğu XDA sitesinden Note 5 Battery Life diye kısa bir araştırma yaparak bu sonuca varabilirsiniz. Kullanıcıların yarısı 3 saat civarı diğer yarısı en az 4 saat ve üstü. Bu ciddi bir fark. Aynı programlara sahip iki cihazın karşılaştırmasında bu farka rastlayabiliyorsak Samsung'un bir yerlerde hatası var demektir.

• Arkadaşlar şu batarya ömürlerini uçak modu ve greenfly açıkken aynı sistem versiyonlarında olmak şartıyla bir program ile test edip toplayalım diyorum. Bu iş için ücretsiz benchmark var mı?

• Bu bataryaya neden bu kadar takılıyoruz ki.
    Benimde gözlemim çok ekran kapa şeklinde kullanıyorsan 3 4 saat ekran süresi ama devamlı elimde olursa ve ekran açık kalırsa 5.5 saate kadar ekran süresi alıyorum.

Arka planda unutulmayan 7 8 program var bende
    Shutapp ve doze kurulu
    Live wallpaper kullanıyorum.

Gayet mutluyum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

Bu bataryaya neden bu kadar takılıyoruz ki.
    Benimde gözlemim çok ekran kapa şeklinde kullanıyorsan 3 4 saat ekran süresi ama devamlı elimde olursa ve ekran açık kalırsa 5.5 saate kadar ekran süresi alıyorum.

Arka planda unutulmayan 7 8 program var bende
    Shutapp ve doze kurulu
    Live wallpaper kullanıyorum.

Gayet mutluyum.

Bak işte arkadaşım takma nedenimiz bu. Benim telefonum da 5 saat gitse ben de konusunu bile etmem bataryanın. Ama senesi gelmeyen bir araba para sayıp aldığım cihazı günde 2 kez şarja bağlama rezilliğiyle 2 3 saat arası ekran süresiyle kullanıyorsam bence bu konunun üstünde durmam en mantıklısıdır. Zaten para bulduğum bir zaman en kısa süre içerisinde telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Kullanımı özellikleri kamerası filan çok güzel olup bataryada canınıza okuyan bir telefondur bu. Net bir bilgi yok fakat ben hızlı şarj özelliğinin bataryayı erittiğini düşünüyorum.

• Sıkışık olmayan zamanlarda normal şarj kullanıyorum bu arada.

• Knox acilirken biraz gec geliyor sebebi nedir bilen yasayan ?

• sağolun hocam

• quote:

üstad selam.

güzel bir program kurdum lakin nova kısayolları vs kaldı ekranda acaba eksik bişey mi yaptım ki ?

Saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Kalır normal masaüstünü devam ediyor. Ekran resmi live wallpaper sadece. Video da bendede masaüstünde bi grup var bakarsanız. Yalnız talimatlara göre sayfa adeti oluşturmanın gerekiyor nova da ve klwp de.

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu olayi cozemedim hocam. Anlatabilir misiniz detaylica zahmet olmazsa

• quote:

Kalır normal masaüstünü devam ediyor. Ekran resmi live wallpaper sadece. Video da bendede masaüstünde bi grup var bakarsanız. Yalnız talimatlara göre sayfa adeti oluşturmanın gerekiyor nova da ve klwp de.

araştırayım biraz güzele benziyor hocam teşekkürler

saygılar
  • Bak son 6 7 sayfayı okudum ama senin gibi sorunu olan yok yada 1 2 tane bence sende bir sorun var.Git servise şikayetini anlat.Burada bu telefonu almak isteyenlerin fikrini değiştirme.Yani bu telefonu almak için karar vermiştim ama senin yüzünden soğudum.

• Bu nova launcher de splanlayıcı widgeti eklemenin bir yolu yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.471

Bak son 6 7 sayfayı okudum ama senin gibi sorunu olan yok yada 1 2 tane bence sende bir sorun var.Git servise şikayetini anlat.Burada bu telefonu almak isteyenlerin fikrini değiştirme.Yani bu telefonu almak için karar vermiştim ama senin yüzünden soğudum.

Bak işte her konu altında aynı şeyler dönüyor bir telefonu eleştirmek suç mudur? iPhone konusuna girip onu da G2 konusuna girip onu da Sony'nin konusuna girip onu da eleştirmişliğim vardır. Millete telefon hakkında bilgi veriyoruz kötü bir şey mi yapıyoruz? Böyle sorunlar çıkabiliyor bunu bilmeleri alacakların hakkıdır. Sen 6-7 sayfa okumuşsun biraz daha fazla oku lütfen. Geçen bu konuyu ciddiye alıp tüm konuyu ayrıntılı şekilde aradım saatlerimi harcadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Bu nova launcher de splanlayıcı widgeti eklemenin bir yolu yok mu?

Google takvimi indirirseniz onun widgetı novada çalışıyor ya dahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.candl.chronos&hl=tr bunu kurabilirsiniz.

Hiçbirini istemiyorsanız ana ekranda basit bir hareket ile s planlayıcıyı açabilirsiniz bunun için hareketlerden komut koymanız gerekir.
  • 
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.