Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14531454145514561457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ücretli güzel tema önerebilirmisiniz. Birde bu temalarda ikonlar neden işlemiyor anlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

http://i.hizliresim.com/QQvJzV.png

Nova Launcher Prime
    Devo icon
    Zooper widget pro ( yukarıda paylaşmıştım nasıl nexus android n widgetı kullanabildiğimizi

Hocam font için uyumsuz diyor cihanızınız rootlumu

• son facebook güncellemesinden sonra durduruldu hatası alan var mı?
  • Arkadaşlar ben öyle ekran süresini falan takmam fazla ama 3 saat ekran alanlar telefonunu bence servise versin.

Sadece package disabler kullanıyorum işe yaramayanları dondurdum. Ekstra bir çabam yok. Gün içinde telefonu hiç şarj etmedim güç tasarrufu kapalı. Yoğun tarayıcı facebook whatsapp, kısa sürelerle 3 4 oyun oynadım. Pil performansı gerçekten muazzam resimlere bakabilirsiniz

Bu mesaja eklenen görseller:

• RocKSceN R kullanıcısına yanıt
    ekran sureniz 5 saat zaten. fakat ben surekli kullandigimda hic elimden dusurmeden 6saati geçiyordum. bi anormallik yok yani o arkadaslarda 5 saat ekran aliyor sizde 5 saat almissiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar kullandiginiz guzel tarih ve takvim olan widgetlar var mi bu tarz ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Selam dostlar, özelden Package Disabler Pro uygulamasını atabilecek var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

ekran sureniz 5 saat zaten. fakat ben surekli kullandigimda hic elimden dusurmeden 6saati geçiyordum. bi anormallik yok yani o arkadaslarda 5 saat ekran aliyor sizde 5 saat almissiniz.

Ben bu 5 saat süre alanları telefonu normal kullandıklarında alıyorlar sanıyordum. Tüm gün yani. 15-20 saat kullanım, 5 saat ekran süresi gibi... Benim yaptığım gibi mi test ediyolarmış yani ? Çünkü benim tüm gün kullanımımda mesela şarj 20 saatte bitiyor ekran süresi 2-3 saat falan oluyor. Mesela yukarıda bir arkadaş 14 saatte 7 saat ekran süresi almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocKSceN -- 6 Eylül 2016; 2:16:54 >
  • KonuDışıMan K kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/folderview?id=0B0ttG85gVMREZndCWGVxa2x5cWs

• RocKSceN R kullanıcısına yanıt
    Ben sunu farkettim kendi note5 imde. Telefonu ne kadar cok kullanirsam o kadar yuksek ekran suresi aliyorum. 7 saatte bittiyse şarjım minimum 6 saati ekran surem oluyor fakat sabah 10dan aksam 12ye kadar yani 12 saatte 4 5 saat falan oluyor. Buda androidin beklemede sarj yemesiyle alakalı bir durum galiba.

edit: dediginiz gibi 15 20 saat kullanim 5 saat ekran alanlarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theicestorm -- 6 Eylül 2016; 2:21:26 >
  • Arkadaşlar benim gibi Spotify ve Youtubeda ses kalınlaşması yaşayan var nı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Nova Launcher Prime
    Devo icon
    Zooper widget pro ( yukarıda paylaşmıştım nasıl nexus android n widgetı kullanabildiğimizi

yazı tipini değiştiremiyorum, uyumlu değil diyor siz nasılyaptınız.

Kullandığım yazı tipi Bauhaus. Package disapler pro kullanıyorsanız orada yanlış bir şeyi devre dışı bırakmış olabilirsiniz. Ben bir sorun olmadan satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 6 Eylül 2016; 3:05:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Ekran resminizi paylasir misiniz?
    Tesekkurler

http://i.hizliresim.com/yVNDO9.jpg

Rica ederim..

• quote:

quote:

Nova Launcher Prime
    Devo icon

Hocam font için uyumsuz diyor cihanızınız rootlumu

Cihazım rootlu değil sorunsuz bir şekilde galaxy appsten satın almıştım. Package kullanıyorsanız dediğim gibi hepsini aktif edin ve öyle deneyin eğer sorun çözülürse disable listenizi daha kontrollü oluşturun yardımcı olurum o konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 6 Eylül 2016; 3:08:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayazoglu

quote:

quote:

Nova Launcher Prime
    Devo icon

yazı tipini değiştiremiyorum, uyumlu değil diyor siz nasılyaptınız.

Aynen ya şu yazı tipi olayına keşke bir kolaylık gelse farklı programlar olmadan...

Ayarlar ekran yazı tipi seçince gayet kolay değiştirebilirsiniz. Ben şuan için Bauhaus kullanıyorum ama satın almak istemiyorsanız Rosemary'de oldukça beğendiğim bir yazı tipi.

• Cihazım Samsung garantili distribütör değil. Acaba şarj konusunda garantiye versem nasıl bir sonuç alırım? Çünkü ekran süremden hiç memnun değilim. Gün içinde 2 kez şarja takmak zorunda kalıyorum. Daha önce bu sebeple garantiye vermiş olan var mıdır?

• denemekten zarar gelmez hocam. Bir yollayın siz sikayetinizi tamamen anlatarak. Bataryanizda sıkıntı vardir belki değiştirirler.

• theicestorm kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 6 Eylül 2016; 8:56:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzun süredir note5 kullananlara danışmak istiyorum.
    m4 aqua telefonumun hafıza problemi artık katlanılamaz bir hal aldığından yeni telefon arayışına girdim. note12pro tablet kullanıcısıyım aktif olarak s-pen kullanıyorum. hepsiburada garantili note5in 1900 tl olduğunu görünce bu telefona yöneldim. üstte yazılanlara bir göz gezdirdim tam anlayamadım ama cihazın kronik bir batarya sorunu mu var? bütçem 2000 civarı, acaba bugün itibarı ile note5 almak mantıklı mıdır?
  • yavuzdesign kullanıcısına yanıt
    Kronik sorun yok, benim beklemede şarjım iyi gidiyor, 1 günü de çıkarıyor ama o 1 gün pek de yoğun sayılmaz

• 
Sayfa: önceki 14531454145514561457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.