Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14561457145814591460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acdisplay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler

• uzunnn zaman sonra adam akıllı bir pil performansı aldım.Umarım hep böyle gider.Bundan sonra da telefonumu hızlı sarj etmem.

• 17 saat kullanim 4saat 12 dakika ekran suresi aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler alttaki yani dokdaki uygulamaları nasıl beşleyebiliriz.

• arkadaşlar selam...şirket telefonum s3 te ekran fılmı vardı cıkarıp dandık bırtane temperlı koruyucu taktım..ekran goruntu kalıtesı ınanılmaz değişti...sanıyorumkı cam korumalar fılm korumalardan cok daha ıyı gosterıyor ekranı..
    spigenin filmini kullanıyorum note 5 ımde ama yukarda acıkladıgım gıbı temperlı cam denemek ıstıyorum...uyum sorunu var malum hava alma tam oturmama gıbı...birebir oturan sıkıntı cıkarmayan temperlı cam onerırmısınız ?
  • Menudeki uygulamayi basili tutup alttaki uygulamalara suruklemen yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Beyler alttaki yani dokdaki uygulamaları nasıl beşleyebiliriz.

Pardon 6 olacak

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Birde şu program var yeni gelmiş ama güzel özellikleri var bi arada olan. Denemek lazım. Ben gravity screen kullanıyorum. Gravity Screen + Acdisplay gibi bir karışım olmuş bu uygulama.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.smartwake

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çoğunlukla güç tasarrıfı açıktı, ara ara da normal mod.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    O programlar batarya optimizasyonunda mı?
    Program ayarları içinde genelde artık bağlantı sağlayıcı ayarlar konuyor. İletilerin anlık düşmesi için. Onları bir kontrol ettin mi?
    Wifi ile oluyor wifi ayarlarında acaba uyku modunda wifiyi kapıyor olabilir mi?
  • İlk defa telefonu yere düşürdüm Önce havada takla atıp ekran üstü düştü ama hem kılıf hem de ekran koruyucu olduğu için bişey olmadı. İlgimi çeken ise S penin çıkmasıydı
  • Teşekkürler hocam bunu da bir deneyeyim

• hsyncb15 kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung bunu çözemiyecek galiba elbet bir parçası çıkması gerekiyor düştüğü zaman.

• Sert-aç kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk aldığımda temperli takmıştım ama kenarlardan çok boşluk kalmıştı. Bir de kalın olduğu için görüntü kötüydü. Spigenin 3 lü olanından getirttim ve dün yapıştırdım. Hem ince hem de milimetrik oturdu. Üzeride film yokmuş gibi. Benim çok hoşuma gitti. sizin s3 teki çok kullanımdan eskimiş olabilir. yeni ile değiştirince çok farketmiştir.
  • Uzun zamandan beri novayı kullanıyordum. Bugün bir deneyeyim dedim orijinal arayüzü marshmallow dan sonra. Ne kadar hızlanmış ve akıcı olmuş. Orijinal touchwize geri döndüm.

• Note 7'nin ruhuna el-fatiha.. Artık çoğu note 7 kullanıcısı direk note 5 e geri dönecek.
    Samsung'a tavsiye; gusül alın bi..
    http://www.webtekno.com/basina-gelmeyen-galaxy-note-7-nin-ucaklarda-kullanimi-da-yasaklaniyor-h20077.html

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyncb15 -- 7 Eylül 2016; 15:25:56 >
  • Baran.471 kullanıcısına yanıt
    Dışarda yol tarifi alırken ve 20dk civarı full parlaklıkta idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyncb15

Note 7'nin ruhuna el-fatiha.. Artık çoğu note 7 kullanıcısı direk note 5 e geri dönecek.
    Samsung'a tavsiye; gusül alın bi..
    http://www.webtekno.com/basina-gelmeyen-galaxy-note-7-nin-ucaklarda-kullanimi-da-yasaklaniyor-h20077.html

Edit: İmla

Acele işe şeytan karışır boşuna dememişler
    Apple dan önce tanıtacağım, parsayı toplayacağım diye açgözlülük yaptı olanlar oldu. Oldukça büyük güven kaybı bir şirket için.

• hsyncb15 kullanıcısına yanıt
    Ben de dün hem kılıflı hem kılıfsız ilk defa düşürdüm, tabiki kılıfsız düşen daha acımasızcaydı. Masanın üstündeki telefonları şarj kablosunun çekilmesi sonucu çok düşürdüm ama bu Note 5 'şak' diye masanın alt kısmına çarpınca resmen içim eridi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8D7B057F -- 7 Eylül 2016; 16:15:40 >
  • 
Sayfa: önceki 14561457145814591460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.