Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mburak32

150 tl ye sıfır gear vr buldum deneyimlerinizi bekliyorum

Bende var bir iki defa deneme yaptım pek bana göre değil ama kişiye göre değişir. Beni rahatsız etti ama genç olanlar beğenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galapagoskaplumbağası kullanıcısına yanıt
    Maalesef son güncelleme sonrası bende de durum aynı... Güncelleme öncesi ve sonrası 3-5 kez wipe cache partition yapmamma rağmen...

Saygılarımla...

• Arkadaşlar son günlerde telefona root+rom atma hevesim iyice arttı. Güzel özellikler olan pil ömrü güzel olan romlar var mı yoksa grace ux ı mi beklemeliyim? Rom atarsam ve grace ux hoşuma giderse boşu boşuna garanti gidecek. Sizce ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: DelmurderS

Arkadaşlar öncelikle merhaba,
    Ben 1 hafta önce bu cihazı alarak aranıza katıldım. Yalnız şöyle bir problemim var;
    Kız arkadaşımla konuşurken değişik sesler geliyor ahizeden sanki telefonu poşete sürtüyormuş gibi fakat başka insanlarla görüştüğüm zamanlarda bu hiç olmuyor. Acaba sorun benim cihazımda mı yoksa kız arkadaşımın cihazın damı? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Hocam k.bakmayında bu kadar komik bir soru olamaz.Tabiki kız arkadaşınızın cihazında :)

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    bence grace ux ı bekle belki always on falan hepsini verir samsung beğenmezsen direk note 7 romu atarsın o zaman on numara olur telefon.ben teli değiştirmeyi düşünüyodum note 7 romunu görünce touchwiz olmuş dedim.

• Telefon elimdeyeken şarjı bitti kapandı. Şarja taktım %5'den başladı. Bu bir sorun mudur?

Edit: Birde normalde %50'deyken 1 saat dolcak derdi şimdi %30'da 1 saat sonra diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyncb15 -- 31 Temmuz 2016; 13:00:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mburak32

bence grace ux ı bekle belki always on falan hepsini verir samsung beğenmezsen direk note 7 romu atarsın o zaman on numara olur telefon.ben teli değiştirmeyi düşünüyodum note 7 romunu görünce touchwiz olmuş dedim.

Hangi romu deneyip beğendiniz

• Always On beklemeyin Note 5 için. En fazla farklı yollardan kullanırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex navigasyon kullanan var mi. Haritayi hareket ettirebiliyorum ancak iki parmak ile kendi etrafinda donemiyorum. Bunun nedenini bilen var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden beklemeyelim hocam? Satış stratejisi için vermeyeceklerini mi düşünüyorsunuz ? Aslında banada oyle geliyorda bir umuttur beklemek diyip bekliyorum

• mburak32 kullanıcısına yanıt
    Zaten düzgünce bir Türk sitesinde bulamadım rom. Bütün siteler yabancı. Anlamadığım içinde yabancı dilden ne sorunu var neyi yok bilmeden bişey yapmak istemedim. Grace çıksın beğenmezsem note7 rom unun full versiyonunu beklerim

Aynen dediğiniz gibi bir nedene bağlıyorum bende bu özelliğin gelmeyecek olmasını.

Samsung bu hocam alışmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba. 6 aylik telefonumun sarji yuzde 15in altina dusmesiyle birlikte cok hizli bir sekilde bitiyor. Yani neredeyse yuzde 15te bitiyor sarj. Max 5 dk kullanabiliyorum. Sorun nedir sizce?

• Note7 romuyla gelirse ekranda bir sıkıntı yaratır mı acaba burn in falan gibi

Aslında sadece samsung değil hocam neredeyse bütün firmalar uyguluyor bunu. Apple in live photosda yaptığı gibi mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theicestorm -- 31 Temmuz 2016; 17:19:21 >
  • Bi de arkadaşlar bana guzel bi powerbank onerir misiniz? Fiyat performans acisindan iyi en cok satilan powerbankleri yazar misiniz? Note 5 icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZelimirHBK

Bi de arkadaşlar bana guzel bi powerbank onerir misiniz? Fiyat performans acisindan iyi en cok satilan powerbankleri yazar misiniz? Note 5 icin.

Asus'un 10050mah mobil şarjını kullanıyorum. Başka kullanmadığım için karşılaştırma yapamıcam ama bundan memnunum. Sanırım 2,5 kere doldurur. Hızlı da dolduruyor. Boyutları da ideal.

• koppa kullanıcısına yanıt
    Şundan bahsediyoruz değil mi hocamhttp://m.akakce.com/p/?5127446

• Pil süresi hakkında yorum yapabilecek birisi var mı
    Hepsi uyguluyor haklısınız ama bu özellik bir başka. Note 5 gibi bir cihaza yakışırdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZelimirHBK

Şundan bahsediyoruz değil mi hocamhttp://m.akakce.com/p/?5127446

Evet bu.

Vatandan yüksek fiyata aldım, acil lazım olduğu için. Sahteleri olabiliyor bu aletlerin. Almadan satıcıyı araştırıp alın.

• 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.