Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah aşkına şu gmail hesabı sorununu çözen yok mu ? Telefonu sıfırlamaz olaydık ne lanet bişey olmuş bu ya. telefon usb yi görmüyor sync denedim çalışmıyor ne yaptıysam yok açamıyorum bir türlü. 3 günde bekledim sonuç yine aynı yokmu çözebilecek bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 5'te Xiaomi 10000 mah powerbanki deneyen varsa bilgi verebilir mi acaba? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız hocam çok yakışırdı. Peki aynı s7 lerde ki gibi çalışan bir program vs yok mudur bizim telefonada ?

Ve play storedaki always on uygulamalarını kullanırsak bir sıkıntı yaratır mı ekranda diye sormuştum hocam gözünüzden kaçtı galiba bir bilginiz var mı bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theicestorm -- 31 Temmuz 2016; 21:28:10 >
  • koppa kullanıcısına yanıt
    Tam 10050 mah doldurursak 3kere tam şarj eder

• Asus zenpower 2 kere tam şarj 1 kere %70 şarj ediyor.

• Beyler daha önce sordum ama net cevap alamadım. İçinizde ezan alarmı için program kullanan arkadaşlara yönelik soruyorum; Hangi ezan programını Kullandıysam sabah ezanını vaktinde okumuyor geç okuyor. Telefonu rahatsız etme modunada almıyorum. Güç yönetimi ayarlarındanda disable etmiyorum. Sizin bu problemi yaşamadığınız program ismi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 31 Temmuz 2016; 23:11:57 >
  • Arkadaşlar Hayırlı Akşamlar

Note 5 için orjinal data kablosunu nereden bulabilirim mevcut kablomun ucu koptu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 31 Temmuz 2016; 23:29:35 >
  • theicestorm kullanıcısına yanıt
    Şarj konusunda evet sıkıntı oluşturur ancak ekran konusunda zarar vereceğini sanmam.

• Bazi arkadaslar ayni yazilar surekli ekranda durdugunda iz kaliyor gibisinden birseyler soylemisti ona takildi kafam

Evet, AMLOED panellerde var böyle bir sıkıntı. Gerçi ikonların yerini hiç değiştirmeden kullanırsanız dahi bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

• Hadi ya arada degistirelim o zaman

Arada ikonların yerini değiştirmek, ekran parlaklığını hep aynı seviyede kullanmamak gibi önlemler alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronik sorun varmı uzun kullanım sonucunda problem çıkarttığı yerler ve tavsiye durumunuz nedir teşekkürler. (Şuna dikkat et alırken gibi diyeceğiniz ip uçlarıda olabilir) ekranda ölü pixel problemi yaşayan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

Arkadaşlar Hayırlı Akşamlar

Note 5 için orjinal data kablosunu nereden bulabilirim mevcut kablomun ucu koptu

Hocam servise gidin ücretsiz garantiden değiştirirler sanırım

• Patronage kullanıcısına yanıt
    Hocam orjinalinden daha kalitelisini forumdan bi arkadasimiz satiyor. Bende kullaniyorum gayet memnunum cokta uygun fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: skylife_

Orjinal şarj cihazım bozuldu..Hızlı şarj destekli şarj aleti bilen var mı ? Kendi orjinal şarj aletine 80-90 lira fiyat biçiyorlar ?

hocam bence garantiye verin benimde kablom bozulmuştu adaptöre kadar değiştirdiler ve yeni verdikleri kablo öncekine göre çok daha uzundu.
    Aynen hocam "B.AYAR" nickli arkaşımızla anlaştım aldım bir tane Samsungun kendi kablosu çok ısınıyor anlamıyorum ki akım fazla geliyor sanırım bu kabloya özellikle uçlar yanıyor daha fazla dayanamadı koptu garibim :)
  • Tel için powerbank kullanan varmı hafta sonları bisiklet ile günlük turlara çıkıyorum da navigasyon lazım oluyor, sürekli gps ve internet bağlantısı şarjı çabuk bitiriyor bir tane almam lazım kullanan varsa tavsiye edeceği marka model performans önerisi alabilirim.

• Patronage kullanıcısına yanıt
    Benim kabloda soyulduktan 2 gun sonra telefon bozulmustu. Servisten gelince tekrar takmaya korktum ayni kabloyla. 16.30 civarinda kargoya verdi oglen 12de elime ulasti kablo gayette kaliteli birsey onceden telefonu sarja takar birakirdim alirken telefon ve sarj kablosu yanardi resmen. Suanda ne ufak bir isinma bile olmuyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Tel için powerbank kullanan varmı hafta sonları bisiklet ile günlük turlara çıkıyorum da navigasyon lazım oluyor, sürekli gps ve internet bağlantısı şarjı çabuk bitiriyor bir tane almam lazım kullanan varsa tavsiye edeceği marka model performans önerisi alabilirim.

Romoss marka powerbank öneririm. 3 yıldır 20850 mahlık olanını kullanıyorum. Kendinden sigortalı ve birçok özelliği var. Ters bir durumda akımı kesiyor mesela. Ya da telefon tam şarj olduğu zaman akımı kesiyor ve şarjınız yüzde 99 - 98 e vs düştüğünde tekrar akım vermiyor buda pili koruyor.

• 
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.